0

I zasłużenie brawo

7

Obroni na bank xD

0

@bixmix Dokładnie oby nie było jak z Piątkiem

0

@takisobiektos Głowna zasada to Fifa tylko co dwa lata ;)

4

Siemana z rana i udanego weekenda życzę :)

0

@steciowy Naśladował tate ewidentnie :xd

5

@Odesseiron Błędem było kupowanie go za aż takie pieniądze

3

@heniek168 Gość jako piłkarz był przehoooj

3

Szacunek za walke ale za faule juz nie

0

@Nicko "Śmierć w Wenecji"

0

@Lord_Vader Idź spać

3

Ciach pach Griezmann!!!

0

Frajerzy grają ostro masakra zaraz ich połamią

1

@foczkyyyhg klepanie jest ok ale zdecydowanie za wolno

0

Jak maja byc karne to niech zmieni Neto na TS

0

Ten strzał podsumował formę Rakitica

2

Ibiza = Alcorcon

0

Semedo jak dla mnie najlepszy na boisku

2

Bramka zabila mecz beda sie bronic w 11

0

@Avada Kedavra o f....ck !

2

Jak przegramy to odpadamy ??

0

@BarcaInfo Za duze przywiązanie do Realu

0

@tobiasson92
Spoko ale "Budyń"zapewne i tak wygra niestety

11

@BarcaInfo Jak Boga Kocham po takiej akcji wstałbym i mu przyjeb...ł

0

@Cwaniak4 Dzięki wszystkie rady przydatne niestety musze kupić cos na szybko zonie bo w S8 po nie całych 3 latach padła płyta główna :(

0

Kupował ktos z Bestcena.pl ?? Wałek to jakis czy legit??

1

@Kusco15 Ten Budyń musiałby zacząć od siebie

4

Prognostyk jest dobry czekamy na więcej , miłego tygodnia wszystkim

3

Niema Rakiticia Jest gol dla Barcy , wchodzi Rakitic ....Gol dla przeciwnika xD

0

Ależ brakuje De Jonga w takich akcjach blisko pola karnego przeciwnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?