Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I zasłużenie brawo
7
Obroni na bank xD
0
@bixmix Dokładnie oby nie było jak z Piątkiem
0
@takisobiektos Głowna zasada to Fifa tylko co dwa lata ;)
4
Siemana z rana i udanego weekenda życzę :)
0
@steciowy Naśladował tate ewidentnie :xd
5
@Odesseiron Błędem było kupowanie go za aż takie pieniądze
3
@heniek168 Gość jako piłkarz był przehoooj
3
Szacunek za walke ale za faule juz nie
0
@Nicko "Śmierć w Wenecji"
0
@Lord_Vader Idź spać
3
Ciach pach Griezmann!!!
0
Frajerzy grają ostro masakra zaraz ich połamią
1
@foczkyyyhg klepanie jest ok ale zdecydowanie za wolno
0
Jak maja byc karne to niech zmieni Neto na TS
0
Ten strzał podsumował formę Rakitica
2
Ibiza = Alcorcon
0
Semedo jak dla mnie najlepszy na boisku
2
Bramka zabila mecz beda sie bronic w 11
0
@Avada Kedavra o f....ck !
2
Jak przegramy to odpadamy ??
0
@BarcaInfo Za duze przywiązanie do Realu
0
@tobiasson92
Spoko ale "Budyń"zapewne i tak wygra niestety
11
@BarcaInfo Jak Boga Kocham po takiej akcji wstałbym i mu przyjeb...ł
0
@Cwaniak4 Dzięki wszystkie rady przydatne niestety musze kupić cos na szybko zonie bo w S8 po nie całych 3 latach padła płyta główna :(
0
Kupował ktos z Bestcena.pl ?? Wałek to jakis czy legit??
1
@Kusco15 Ten Budyń musiałby zacząć od siebie
4
Prognostyk jest dobry czekamy na więcej , miłego tygodnia wszystkim
3
Niema Rakiticia Jest gol dla Barcy , wchodzi Rakitic ....Gol dla przeciwnika xD
0
Ależ brakuje De Jonga w takich akcjach blisko pola karnego przeciwnika