14

Mam nadzieje że City podtrzyma forme do meczu z Realem , albo nawet ja podwyższy ;)

4

Nie mam pytań , co przymierzył

0

To po ile planujecie mieć krów 600 za szt płacą xD :D

1

Cud że Real tez jest tak słaby w tym sezonie gdyby nie to to juz na pólmetku mieliby mistrzostwo na wyciągnięcie ręki wstyd że z takim składem gramy takie gó...o Thx Valverde

0

@Barca1992Ja sie nie łudze juz od meczu z Live

0

@KamQiX Mnie też tak naprawde nie wierze w sukcesy tego zespołu po meczu z Live

4

Alba Greizmana to chyba nie trawi zero podań do Francuza

0

Jeszcze jedna Messi strzeli na bank ;)

0

Ide zrobic kolejnego Drina ,na trzeźwo nie da sie tego oglądać

0

Nowy rok stara Barca

1

@Kapitan hawk OOOOOO chihuahua !!!

0

@Criss18Barca Fifa to najlepiej co dwa lata ja zostaje przy 19 póki co, na 21 może się zdecyduje

0

W przyszłym roku mniej "Kucania" więcej grania.

8

Z tym trenerem zdobycie LM raczej niemożliwe, przykre ale prawdziwe.

25

@NaFazieHitman Gorszy od Bartka teraz to mnie rozbawiłeś ..huehue

3

Przyjdzie to ok nie przyjdzie to tez dobrze ,priorytetem powinna być zmiana trenera , a nie Neymar

6

"Swiąt weesołych..życzę wam"

0

@zodiak_10
Kurłaaa kiedyś to było xD

6

@itmustbejoke Na hu.. w ogóle zakładać tam konto

0

@JohnA Iniesty raczej nieda się nie lubić , a juz napewno nie w Hiszpani

1

@TheNekro94 Ale ostatnio powiedział też że wiele się nauczył od czasu odejścia z FCB i możliwe że gdyby wtedy widział tyle co teraz to mozliwe że by został na dłużej

1

Real biedny był najbliżej pokonania nas w lidze od bodajże 2 lat i teraz nie moga tego przeżyć że nie wygrali

5

@Adamski69 Oni są zmęczeni od meczu z Romą

12

I W następnej kolejce Vidal cyk... ławeczka

0

@Tomek54321 Wtedy Bartka uratował L.Enrique bo zdobylismy tryplet

3

A jutro pewnie wywody Bartomeu " Zagaralismy dobre spotkanie ufamy Valverde "

2

Jak ogłosili że Valverde zostaje na kolejny sezonu to ten sezon spisałem na straty i tego sie trzymam póki ten gość trenuje FCB oglądanie jej meczów bedzie męczarnią co było widac dzis i praktycznie od początku sezonu w LM max ćwierćfinał

0

@Chaoss Dla mnie jest po meczu z Romą

0

skąd on wziął te 5 minut

3

W porównaniu meczu Live - M.City ten mecz to flaki w oleju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?