Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Mam nadzieje że City podtrzyma forme do meczu z Realem , albo nawet ja podwyższy ;)
4
Nie mam pytań , co przymierzył
0
To po ile planujecie mieć krów 600 za szt płacą xD :D
1
Cud że Real tez jest tak słaby w tym sezonie gdyby nie to to juz na pólmetku mieliby mistrzostwo na wyciągnięcie ręki wstyd że z takim składem gramy takie gó...o Thx Valverde
0
@Barca1992Ja sie nie łudze juz od meczu z Live
0
@KamQiX Mnie też tak naprawde nie wierze w sukcesy tego zespołu po meczu z Live
4
Alba Greizmana to chyba nie trawi zero podań do Francuza
0
Jeszcze jedna Messi strzeli na bank ;)
0
Ide zrobic kolejnego Drina ,na trzeźwo nie da sie tego oglądać
0
Nowy rok stara Barca
1
@Kapitan hawk OOOOOO chihuahua !!!
0
@Criss18Barca Fifa to najlepiej co dwa lata ja zostaje przy 19 póki co, na 21 może się zdecyduje
0
W przyszłym roku mniej "Kucania" więcej grania.
8
Z tym trenerem zdobycie LM raczej niemożliwe, przykre ale prawdziwe.
25
@NaFazieHitman Gorszy od Bartka teraz to mnie rozbawiłeś ..huehue
3
Przyjdzie to ok nie przyjdzie to tez dobrze ,priorytetem powinna być zmiana trenera , a nie Neymar
6
"Swiąt weesołych..życzę wam"
0
@zodiak_10
Kurłaaa kiedyś to było xD
6
@itmustbejoke Na hu.. w ogóle zakładać tam konto
0
@JohnA Iniesty raczej nieda się nie lubić , a juz napewno nie w Hiszpani
1
@TheNekro94 Ale ostatnio powiedział też że wiele się nauczył od czasu odejścia z FCB i możliwe że gdyby wtedy widział tyle co teraz to mozliwe że by został na dłużej
1
Real biedny był najbliżej pokonania nas w lidze od bodajże 2 lat i teraz nie moga tego przeżyć że nie wygrali
5
@Adamski69 Oni są zmęczeni od meczu z Romą
12
I W następnej kolejce Vidal cyk... ławeczka
0
@Tomek54321 Wtedy Bartka uratował L.Enrique bo zdobylismy tryplet
3
A jutro pewnie wywody Bartomeu " Zagaralismy dobre spotkanie ufamy Valverde "
2
Jak ogłosili że Valverde zostaje na kolejny sezonu to ten sezon spisałem na straty i tego sie trzymam póki ten gość trenuje FCB oglądanie jej meczów bedzie męczarnią co było widac dzis i praktycznie od początku sezonu w LM max ćwierćfinał
0
@Chaoss Dla mnie jest po meczu z Romą
0
skąd on wziął te 5 minut
3
W porównaniu meczu Live - M.City ten mecz to flaki w oleju