0

@KamQiX tak ..zmarł "Kirk Douglas"

0

Ale wiecie że w tym sezonie prawdopodobnie nic nie wygramy ??

0

@barcelonaLM Wiem ale tęsknie ;)

0

Gdzie te czasy kiedy wychodziłeś na mecz z Barcą i miałeś pełne gacie , i praktycznie przygrywałeś mecz w głowie , mają to teraz w Live

0

Co to za "Ptyś" komentuje z P. Strejlałem

5

Żenada 8 minut dłużej się już nie dało

3

Wincyj im dolicz wincyj

0

@Pewex to jest Real Madryt naprawdę sądzisz ze w takim klubie cos sie odpuszcza ?

1

@matelkoveb będziemy buahahahahaha

6

Manita ,Manita ...!!!

0

Niektórzy tak sie zachwycali Realem ostatnimi czasy a oni wcale nie grali nic wybitnego i też nie wygrali z nikim za bardzo mocnym , dziś mamy tego przykład City w tej formie co jest teraz na nich raczej wystarczy

0

@Medrzakoo01 ale nie Real

0

W... t ... F ....!!!

11

Messi ustalił skład ;)

1

Mierdy i tak pewnie wygrają ale jak dla mnie z City polegną

1

@Triv44 oddzwonimy

0

@pepo_barcarzadzi Smacznego tez popijam :)

0

@Artsss Brak profesjonalizmu okazał sam Abidal jak i Leo tyle ode mnie w temacie
https://www.blasty.pl/41750/to-trzeba-na-spokojnie

1

Gada jakby juz wiedział że zostanie zwolniony

0

@Aureczek Tak byle bys papiery miał

2

"Tłoczno" może byc dzis na La Rambli ;)

0

@FCMichalo Pique

0

Cieżkie czasy nastały dla kibiców FCB jeśli jest konflikt w zespole ,z zarządem to nic dobrego z tego nie bedzie , pamiętam jak Ibra mówił ze kiedy przyszedl do Barcy zauważył że szatnia była jak jedna wielka rodzina,podobny efekt był w naszej reprezentacji gdy przyszedł Nawałka , to samo widzimy teraz w Liverpoolu obecnie w tym klubie tego nie widać :(

0

@El dominatore Nie spinaj się "Chłpczyku" bo ci żyłka pęknie

3

Moze oznaczać "Koniec kariery" czego oczywiscie nie życzę

0

Coś czuje że nic z tego nie będzie Barca wygląda jak "wypalona", Messi bez Suareza też jakoś dziwnie gra nie widac u niego jakiejś radości z gry , niewiem czemu ale wydaje mi sie że powrót MSN i mógłby tutaj duzo zmienić , problem tez że Messi i Suarez mają już swoje lata

1

@Szicek10 Poszedł z Griezmannem na obiad ;)

0

@TheMugShot Nie oglądam RM

1

@MensculinVeB Bo przez niego niema Neymarka

1

@blue_shark Błogosławieni ci którzy w ogóle mogli oglądać Barce Pepa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?