Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KamQiX tak ..zmarł "Kirk Douglas"
0
Ale wiecie że w tym sezonie prawdopodobnie nic nie wygramy ??
0
@barcelonaLM Wiem ale tęsknie ;)
0
Gdzie te czasy kiedy wychodziłeś na mecz z Barcą i miałeś pełne gacie , i praktycznie przygrywałeś mecz w głowie , mają to teraz w Live
0
Co to za "Ptyś" komentuje z P. Strejlałem
5
Żenada 8 minut dłużej się już nie dało
3
Wincyj im dolicz wincyj
0
@Pewex to jest Real Madryt naprawdę sądzisz ze w takim klubie cos sie odpuszcza ?
1
@matelkoveb będziemy buahahahahaha
6
Manita ,Manita ...!!!
0
Niektórzy tak sie zachwycali Realem ostatnimi czasy a oni wcale nie grali nic wybitnego i też nie wygrali z nikim za bardzo mocnym , dziś mamy tego przykład City w tej formie co jest teraz na nich raczej wystarczy
0
@Medrzakoo01 ale nie Real
0
W... t ... F ....!!!
11
Messi ustalił skład ;)
1
Mierdy i tak pewnie wygrają ale jak dla mnie z City polegną
1
@Triv44 oddzwonimy
0
@pepo_barcarzadzi Smacznego tez popijam :)
0
@Artsss Brak profesjonalizmu okazał sam Abidal jak i Leo tyle ode mnie w temacie
https://www.blasty.pl/41750/to-trzeba-na-spokojnie
1
Gada jakby juz wiedział że zostanie zwolniony
0
@Aureczek Tak byle bys papiery miał
2
"Tłoczno" może byc dzis na La Rambli ;)
0
@FCMichalo Pique
0
Cieżkie czasy nastały dla kibiców FCB jeśli jest konflikt w zespole ,z zarządem to nic dobrego z tego nie bedzie , pamiętam jak Ibra mówił ze kiedy przyszedl do Barcy zauważył że szatnia była jak jedna wielka rodzina,podobny efekt był w naszej reprezentacji gdy przyszedł Nawałka , to samo widzimy teraz w Liverpoolu obecnie w tym klubie tego nie widać :(
0
@El dominatore Nie spinaj się "Chłpczyku" bo ci żyłka pęknie
3
Moze oznaczać "Koniec kariery" czego oczywiscie nie życzę
0
Coś czuje że nic z tego nie będzie Barca wygląda jak "wypalona", Messi bez Suareza też jakoś dziwnie gra nie widac u niego jakiejś radości z gry , niewiem czemu ale wydaje mi sie że powrót MSN i mógłby tutaj duzo zmienić , problem tez że Messi i Suarez mają już swoje lata
1
@Szicek10 Poszedł z Griezmannem na obiad ;)
0
@TheMugShot Nie oglądam RM
1
@MensculinVeB Bo przez niego niema Neymarka
1
@blue_shark Błogosławieni ci którzy w ogóle mogli oglądać Barce Pepa :)