5

Troche wstyd takiej akcji nie wykończyć

3

Wszystko fajnie ale ten mecz trzeba wygrać

0

Prognostyk dobry ale potrzeba czasu

0

Widać brak De Jonga , Arthur na boisko

1

Jeśli chodzi o podania na jeden kontakt to Fati nie bardzo narazie

4

Niema Suareza i Griezmann jakby odżył, chyba ze to ręka Setiena

0

Jakiś link co nie tnie ?? Może byc na Pw

0

Ależ bym ze browara odpalił pod meczyk ale gardeło ledwo zagojone :(
VAMOS !!!

6

Marudzenie że dalej gramy nude za ok 20 min ;)

0

Nie wiem jak moglismy przegrać z tak słabym Atletico

0

@kkbarca pochwale się że wtedy byłem juz kibicem FCB :p

1

@Konradomoreno Patolnia straszna dostałby kare po 20 tys grzywny jeden z drugim to bym im przeszło od razu ale po co lepiej 200 zł grzywny ,wystarczy

0

@BarcaInfo To tak chyba jakoś od 2 lat

1

@Cwaniak4
Spoko panowie tak rzuciłem hasło :) za dawnych czasów czekałem na sobote jak na zbawienie żeby poimprezowac dzis czekam na nią żeby odpocząć :)

1

Siedzicie w Sobote w domu bo ??

0

@Atmarh5 Obecność

0

@BarcaInfo Ależ w punkt :)

1

@Ermitano Szanuję

0

@Dajnatace W City najbardziej czekaja na LM (podobnie jak u nas zresztą)

0

@draxidox słabe to i zerżniete bo 1 wersja była z TvPis - orów

1

Nudne juz są te jego "Mądrości"

0

@Moriarty 21:30 TVN "Nocny pościg " kozak film polecam

1

Akurat słowa tego Pana mnie nie interesują

2

@jeyx77x GMOCH

16

Valverde i tak będzie zapamiętany głównie za blamaże z Roma i z Liverpolem

0

@marcin000019 Na to bym nie liczył Liverpool to w tej chwili "Maszyna" mniej wiecej taka jaką my byliśmy za czasów Guardioli

0

@marcin000019 Wysoko mierzysz :xd

2

A meczyk dopiero w niedziele o 21 :/ ( choć z drugiej strony to wiecej treningów z nowym trenerem)

3

Słabo to wyszło ale trudno, mógł sam sie podac do dymisji po zakończeniu zeszłego sezonu

0

@Konias4318 Ale Umititi w meczu z Atletico ruszał sie jak wóz z węglem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?