Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Troche wstyd takiej akcji nie wykończyć
3
Wszystko fajnie ale ten mecz trzeba wygrać
0
Prognostyk dobry ale potrzeba czasu
0
Widać brak De Jonga , Arthur na boisko
1
Jeśli chodzi o podania na jeden kontakt to Fati nie bardzo narazie
4
Niema Suareza i Griezmann jakby odżył, chyba ze to ręka Setiena
0
Jakiś link co nie tnie ?? Może byc na Pw
0
Ależ bym ze browara odpalił pod meczyk ale gardeło ledwo zagojone :(
VAMOS !!!
6
Marudzenie że dalej gramy nude za ok 20 min ;)
0
Nie wiem jak moglismy przegrać z tak słabym Atletico
0
@kkbarca pochwale się że wtedy byłem juz kibicem FCB :p
1
@Konradomoreno Patolnia straszna dostałby kare po 20 tys grzywny jeden z drugim to bym im przeszło od razu ale po co lepiej 200 zł grzywny ,wystarczy
0
@BarcaInfo To tak chyba jakoś od 2 lat
1
@Cwaniak4
Spoko panowie tak rzuciłem hasło :) za dawnych czasów czekałem na sobote jak na zbawienie żeby poimprezowac dzis czekam na nią żeby odpocząć :)
1
Siedzicie w Sobote w domu bo ??
0
@Atmarh5 Obecność
0
@BarcaInfo Ależ w punkt :)
1
@Ermitano Szanuję
0
@Dajnatace W City najbardziej czekaja na LM (podobnie jak u nas zresztą)
0
@draxidox słabe to i zerżniete bo 1 wersja była z TvPis - orów
1
Nudne juz są te jego "Mądrości"
0
@Moriarty 21:30 TVN "Nocny pościg " kozak film polecam
1
Akurat słowa tego Pana mnie nie interesują
2
@jeyx77x GMOCH
16
Valverde i tak będzie zapamiętany głównie za blamaże z Roma i z Liverpolem
0
@marcin000019 Na to bym nie liczył Liverpool to w tej chwili "Maszyna" mniej wiecej taka jaką my byliśmy za czasów Guardioli
0
@marcin000019 Wysoko mierzysz :xd
2
A meczyk dopiero w niedziele o 21 :/ ( choć z drugiej strony to wiecej treningów z nowym trenerem)
3
Słabo to wyszło ale trudno, mógł sam sie podac do dymisji po zakończeniu zeszłego sezonu
0
@Konias4318 Ale Umititi w meczu z Atletico ruszał sie jak wóz z węglem