Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@BarcaInfo Osobiście wolałbym Ten Haga bardziej niz Koemana
0
@Maker0 szkoda ze po sezonie pewnie Bayern sprzątnie nam z przed nosa Ten Haga
4
Przecież taki Inter to nas zniszczy u siebie
5
Na szczęście w tym roku mam wyj...e na LM po ostatniej kompromitacji nawet nie liczę że ją wygramy , nie z naszym "Taktykiem"
1
Lepiej obejrzeć "Jestem Bogiem" Polsat
1
Kucał już?.... El tactico ?
0
@artur_26 Już by go tu nie było
0
Może Real nam wsadzi manite to ten dzban sam poda się do dymisji
1
Emocje jak na rybach jak to mówią
1
Niema Suareza to Messi już nikogo nie widzi
1
Polski komentarz w Fifie to przy tym poezja
3
@Suzu Call Of Duty ;)
0
@BarcaInfo Ten Hag a potem xavi
0
Real miał wylądować 18.12 a tu cyk
0
Nie zdziwię sie jak Live obroni LM
3
Jak tak patrzę na Velverde to taki Al Bundy jak nic
36
18.12" Real wylądował"
2
Wygrana spoko, ale nie "zauważanie" Greizmana na boisku przez niektórych zawodników czasami wręcz chamskie szkoda chłopaka bo ma potencjał i to spory a niedługo pewnie bedzie załował swojego odejścia z AM
1
Nasi już wkurzeni bo znowu trzeba zacząć biegać
4
@szymonadamczak34 Mam nadzieje że wkrótce przy Xavim tak się właśnie rozwinie
0
@BarcaInfo Jak dla mnie taki "Nowy iniesta"
0
Ściema wymyślona po to żeby media ich nie zjadły
0
Tak naprawde to niema co sie napalać tymi meczami w LM na moje oko jest duzo gorzej niz w zeszłym sezoznie no i trener wciąż ten sam
1
Tak słabego Messiego juz dawno nie widziałem
0
Ciekawe co zrobi z nami Inter u siebie
3
Nie pamiętam kiedy to my gralismy ostatnio w takim tempie jak teraz Sparta
0
Dembele speeda ma to trzeba mu przyznać
0
Troche naiwni ci czesi walą z daleka co chwile , nie widzą kto stoi u nas w bramce ??
0
@olejtm Widziałeś jak mruży oczy