14

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@BarcaInfo Osobiście wolałbym Ten Haga bardziej niz Koemana

0

@Maker0 szkoda ze po sezonie pewnie Bayern sprzątnie nam z przed nosa Ten Haga

4

Przecież taki Inter to nas zniszczy u siebie

5

Na szczęście w tym roku mam wyj...e na LM po ostatniej kompromitacji nawet nie liczę że ją wygramy , nie z naszym "Taktykiem"

1

Lepiej obejrzeć "Jestem Bogiem" Polsat

1

Kucał już?.... El tactico ?

0

@artur_26 Już by go tu nie było

0

Może Real nam wsadzi manite to ten dzban sam poda się do dymisji

1

Emocje jak na rybach jak to mówią

1

Niema Suareza to Messi już nikogo nie widzi

1

Polski komentarz w Fifie to przy tym poezja

3

@Suzu Call Of Duty ;)

0

@BarcaInfo Ten Hag a potem xavi

0

Real miał wylądować 18.12 a tu cyk

0

Nie zdziwię sie jak Live obroni LM

3

Jak tak patrzę na Velverde to taki Al Bundy jak nic

36

18.12" Real wylądował"

2

Wygrana spoko, ale nie "zauważanie" Greizmana na boisku przez niektórych zawodników czasami wręcz chamskie szkoda chłopaka bo ma potencjał i to spory a niedługo pewnie bedzie załował swojego odejścia z AM

1

Nasi już wkurzeni bo znowu trzeba zacząć biegać

4

@szymonadamczak34 Mam nadzieje że wkrótce przy Xavim tak się właśnie rozwinie

0

@BarcaInfo Jak dla mnie taki "Nowy iniesta"

0

Ściema wymyślona po to żeby media ich nie zjadły

0

Tak naprawde to niema co sie napalać tymi meczami w LM na moje oko jest duzo gorzej niz w zeszłym sezoznie no i trener wciąż ten sam

1

Tak słabego Messiego juz dawno nie widziałem

0

Ciekawe co zrobi z nami Inter u siebie

3

Nie pamiętam kiedy to my gralismy ostatnio w takim tempie jak teraz Sparta

0

Dembele speeda ma to trzeba mu przyznać

0

Troche naiwni ci czesi walą z daleka co chwile , nie widzą kto stoi u nas w bramce ??

0

@olejtm Widziałeś jak mruży oczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?