Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@monsterrize tylko Śląsk Śląsk WKS!!
0
@michaleu troche byłoby mi go szkoda jak byśmy wygrali LM ,ale z Valverde to raczej niemożliwe
1
@Barthez_94 Pique powinien być kapitanem już wtedy jak był nim Iniesta , kapitan to musi byc ktoś kto umie czasem zje...ć cały zespół za złą gre i zmotywować do działania ,Iniesta tego nie miał Messi tez nie ma
0
@Ghotti Van Gaal ??
0
Komentarz usunięty
3
I dobrze zrobił z tym taktykiem na naszej ławce duzo by nie osiągnął , moze jak za rok w końcu pozbędą się tego dzbana to wróci
3
Potrzebny nam nowy trener a nie żaden tam Neymar.
6
De Jong czuje sie w tym meczu jakby przesiadł się z TGV do PKP
0
De Jong czuje sie w tym meczu jakby przesiadł się z TGV do PKP
1
Semedo drybluje lepiej niż Dembele
0
@Grzesior667 A ja sobie przypomniałem jak nienawidze Valverde
0
Na ta chwile strasznie cięzko ogląda się gre Dembele
1
@FC1899Barca ValverdeOut
2
zamiast Neymara marzy mi sie jakis ofensywny trener
0
Wiem że to dopiero 1 mecz sezonu i trzeb złapać rytm ale jak patrze na niektórych naszych pilkarzy to jakby powtórka z rozrywki z zeszłego sezonu
1
Dembele na ta chwile to "Muł bagienny"
0
@IronSanHybrid niewiem niewiem ale jak dla mnie Guardiola to najlepszy trener na świecie, po obejrzeniu "Take the ball,...." nie mam już co do tego wątpliwości
0
@marcinnikt Może i tak ale wyobraź sobie teraz ze Neymar wali nam Hat Tricka w El Clasico
1
@Krystian1899
https://www.barcelona-hd.org/2018/12/take-ball-pass-ball_84.html
0
@Kubsoleon Generalnie skład myśle że mamy na tyle dobry ze niema co sobie zaprzątać tym głowy przyjdzie to dobrze nie to też nie najgorzej
0
@BarcaInfo a potem przelew na konto klubu 50M od Neya : xd
0
@zadafcb hehehe Wygrał
5
@rebelniak to prawda piłkarsko Messi jest poziom wyżej jednak jeśli chodzi o nastawienie psychiczne tutaj Ronaldo wygrywa
2
Jak zwykle gada tylko o LM , a ile razy był królem strzelców LL ??
1
Co z tego że przyjdzie Ney jak trenerem jest Janusz taktyczny Ernesto
1
Przyjdzie to dobrze nie przyjdzie to też nie najgorzej
0
@Szymix654 6-1
0
Niestety ale prawda jest taka że Barca może nie zniszczyła mu kaiery ale napewno zablokowała jej rozwój , w sumie nie tyle sam klub co nasz super trenejro, nie zdziwie sie jak po transferze pośle pare "Ciepłych słów" pod adresem FcB
0
Samu zmień dilera dobrze ci radze
0
@FafitFCB Nie zdziwie się jak do tej ławki przyspawa De Jonga I Griezmana