0

@monsterrize tylko Śląsk Śląsk WKS!!

0

@michaleu troche byłoby mi go szkoda jak byśmy wygrali LM ,ale z Valverde to raczej niemożliwe

1

@Barthez_94 Pique powinien być kapitanem już wtedy jak był nim Iniesta , kapitan to musi byc ktoś kto umie czasem zje...ć cały zespół za złą gre i zmotywować do działania ,Iniesta tego nie miał Messi tez nie ma

0

@Ghotti Van Gaal ??

0

Komentarz usunięty

3

I dobrze zrobił z tym taktykiem na naszej ławce duzo by nie osiągnął , moze jak za rok w końcu pozbędą się tego dzbana to wróci

3

Potrzebny nam nowy trener a nie żaden tam Neymar.

6

De Jong czuje sie w tym meczu jakby przesiadł się z TGV do PKP

0

De Jong czuje sie w tym meczu jakby przesiadł się z TGV do PKP

1

Semedo drybluje lepiej niż Dembele

0

@Grzesior667 A ja sobie przypomniałem jak nienawidze Valverde

0

Na ta chwile strasznie cięzko ogląda się gre Dembele

1

@FC1899Barca ValverdeOut

2

zamiast Neymara marzy mi sie jakis ofensywny trener

0

Wiem że to dopiero 1 mecz sezonu i trzeb złapać rytm ale jak patrze na niektórych naszych pilkarzy to jakby powtórka z rozrywki z zeszłego sezonu

1

Dembele na ta chwile to "Muł bagienny"

0

@IronSanHybrid niewiem niewiem ale jak dla mnie Guardiola to najlepszy trener na świecie, po obejrzeniu "Take the ball,...." nie mam już co do tego wątpliwości

0

@marcinnikt Może i tak ale wyobraź sobie teraz ze Neymar wali nam Hat Tricka w El Clasico

0

@Kubsoleon Generalnie skład myśle że mamy na tyle dobry ze niema co sobie zaprzątać tym głowy przyjdzie to dobrze nie to też nie najgorzej

0

@BarcaInfo a potem przelew na konto klubu 50M od Neya : xd

0

@zadafcb hehehe Wygrał

5

@rebelniak to prawda piłkarsko Messi jest poziom wyżej jednak jeśli chodzi o nastawienie psychiczne tutaj Ronaldo wygrywa

2

Jak zwykle gada tylko o LM , a ile razy był królem strzelców LL ??

1

Co z tego że przyjdzie Ney jak trenerem jest Janusz taktyczny Ernesto

1

Przyjdzie to dobrze nie przyjdzie to też nie najgorzej

0

0

Niestety ale prawda jest taka że Barca może nie zniszczyła mu kaiery ale napewno zablokowała jej rozwój , w sumie nie tyle sam klub co nasz super trenejro, nie zdziwie sie jak po transferze pośle pare "Ciepłych słów" pod adresem FcB

0

Samu zmień dilera dobrze ci radze

0

@FafitFCB Nie zdziwie się jak do tej ławki przyspawa De Jonga I Griezmana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?