0

Popieram i jestem za

1

Prawda niestety

3

Ludzie nie panikujmy póki co, mamy październik nawet niema połowy sezonu pamiętacie jak real dostał z nami 5-0 ?? i z czasem pomału doszli do momentu w którym są teraz, WIELKA BARCA Pepa może juz nigdy nie wrócic bo taki zespół i trner zdarza się raz na kilka bądź kilkanście lat drużyna jest po przebudowie dajmy im chociaż jeden sezon liczę choć na jedno trofeum i będzie dobrze.

1

Niema co płakać przypominam ze ostatnio to real cały czas dostawał od nas w lidz, więc kiedy musieliśmy przegrać mamy jeszcze rewanż na CN , zespół mamy w przebudowie pamiętacie ile przegrał z na real jak był po przebudowie za czasów mou?? niema co płakac era Pepa szybko nie wróci o ile wogóle wróci ale mam nadzieje że ta drużyna jeszcz da nam sporo radości VAMOS BARCA !!!!!

0

Niestety prawda jest tak Odszedł Pep skończyła sie WiELKA BARCELONA i trzeba się z tym liczyć ze póki co szybko nie wróci choć ja od siebie daje im i tak jeden sezon na zgranie. Jeszcze Barca nie zginęła Vamos !!!!!

0

jeszcze chwila i bedzie 3-1 :(

0

no to fest pograliśmy

0

zaraz nam wcisną

1

0

Neta mam ok ale chyba sobie odpuszcze Thx :)

0

off top: opłaca się rejestrowac na STS ??

23

Prorok się znalazł

1

No i gitara !! Madrit nadchodzimy !!!!

4

Hhehe juz gada żeby mieć wymówke

1

Perez juz pewnie przekazał Ancelottiemu ze Messi nie moze strzelic na SB

1

I co z tego lepiej będzie później pobić rekord cr niz Raula :xd

1

Skoro Pedro nie schodzi to może to właśnie Suarez wystąpi w sobote xd

0

cr zes... się ze strachu :)

0

Cr juz obgryza pazury bo Messi strzelił

1

Nie łudźmy się w sobotę od początku nie zagra , o ile w ogóle zagra

0

Bueheheh rozbawiłeś mnie dobrze powiedziane :)

0

A co to będzie jak będzie Suarez xD

0

Mam nadzieje że Suarez będzie lekiem na brak goli, przynajmniej w 1 połowie

3

No i wyszło szydło z worka

0

Mam nadzieje ze wygramy pozostałe mecze

1

Święta racja zespół tak przebudowany nie może wygrywać wszystkiego od razu

1

Wyeliminować błędy poprawić szybkosc rozgrywania piłką i bedzie dobrze

0

Co prawda to prawda przegraliśmy przez błędy a nie dlatego że byliśmy gorsi

1

Przegramy to trudno mamy jeszcze rewanż pamiętajcie że to nasz pierwszy sezon w takim składzie i nie oczekujmy od razu fajerwerków

0

Sandro wóz albo przewóz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?