Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Popieram i jestem za
1
Prawda niestety
3
Ludzie nie panikujmy póki co, mamy październik nawet niema połowy sezonu pamiętacie jak real dostał z nami 5-0 ?? i z czasem pomału doszli do momentu w którym są teraz, WIELKA BARCA Pepa może juz nigdy nie wrócic bo taki zespół i trner zdarza się raz na kilka bądź kilkanście lat drużyna jest po przebudowie dajmy im chociaż jeden sezon liczę choć na jedno trofeum i będzie dobrze.
1
Niema co płakać przypominam ze ostatnio to real cały czas dostawał od nas w lidz, więc kiedy musieliśmy przegrać mamy jeszcze rewanż na CN , zespół mamy w przebudowie pamiętacie ile przegrał z na real jak był po przebudowie za czasów mou?? niema co płakac era Pepa szybko nie wróci o ile wogóle wróci ale mam nadzieje że ta drużyna jeszcz da nam sporo radości VAMOS BARCA !!!!!
0
Niestety prawda jest tak Odszedł Pep skończyła sie WiELKA BARCELONA i trzeba się z tym liczyć ze póki co szybko nie wróci choć ja od siebie daje im i tak jeden sezon na zgranie. Jeszcze Barca nie zginęła Vamos !!!!!
0
jeszcze chwila i bedzie 3-1 :(
0
no to fest pograliśmy
0
zaraz nam wcisną
1
0
Neta mam ok ale chyba sobie odpuszcze Thx :)
0
off top: opłaca się rejestrowac na STS ??
23
Prorok się znalazł
1
No i gitara !! Madrit nadchodzimy !!!!
4
Hhehe juz gada żeby mieć wymówke
1
Perez juz pewnie przekazał Ancelottiemu ze Messi nie moze strzelic na SB
1
I co z tego lepiej będzie później pobić rekord cr niz Raula :xd
1
Skoro Pedro nie schodzi to może to właśnie Suarez wystąpi w sobote xd
0
cr zes... się ze strachu :)
0
Cr juz obgryza pazury bo Messi strzelił
1
Nie łudźmy się w sobotę od początku nie zagra , o ile w ogóle zagra
0
Bueheheh rozbawiłeś mnie dobrze powiedziane :)
0
A co to będzie jak będzie Suarez xD
0
Mam nadzieje że Suarez będzie lekiem na brak goli, przynajmniej w 1 połowie
3
No i wyszło szydło z worka
0
Mam nadzieje ze wygramy pozostałe mecze
1
Święta racja zespół tak przebudowany nie może wygrywać wszystkiego od razu
1
Wyeliminować błędy poprawić szybkosc rozgrywania piłką i bedzie dobrze
0
Co prawda to prawda przegraliśmy przez błędy a nie dlatego że byliśmy gorsi
1
Przegramy to trudno mamy jeszcze rewanż pamiętajcie że to nasz pierwszy sezon w takim składzie i nie oczekujmy od razu fajerwerków
0
Sandro wóz albo przewóz