Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@darek60 I między innym dlatego popieram 5 dla zwierząt. Takie mendy nie powinny mieć prawa do hodowli zwirząt.
1
Kawka ciach , pierwszy łyk jest zawsze najlepszy drugi to juz nie to samo. Miłego przy poniedziałku.
1
Ależ cieżko sie patrzy na pozycje Barcy w tabeli :(
1
Troche sie boje co zrobi z nami Juve
0
@LucasW123 myśle że tak ale trzeba zacząć budować skład bez Messiego, Busquetsa , Pique
1
Dobra dawać juz tego Fonta i Xaviego
1
@lukasbarca86 Szanuje Lewego jego forme bramki itp ale Bundesliga to tylko Bayern i długo długo nic
5
Policja pacyfikuje przedsiębiorców. Protestują przeciwko obostrzeniom.
Białoruś Bis.
0
@Uukasz_93 Dramat
0
Większość pisamków podaje że Griezman wystąpi dziś na PS , oby to nie była prawda.
2
@LionelM95 Dżentelmeni nie piją przed 12.
19
Liga Mistrzów. Wybór mógł być tylko jeden. Juventus FC - FC Barcelona na żywo w TVP
4
Az dziwne jak na tak słabego trenera
2
@Kacper1432 Na dwa
6
O ile pamiętam w zeszłym sezonie był w podobnej sytuacji przed klasykiem oby tym razem wynik był inny
1
@qbsonFCBarca Siedziałem tydzień i przyznam szczerze wole pracować na miejscu
2
@Cwaniak4 Ja powiem Isco
0
Piłkarz który gra lub grał w Realu a chcielibyście go zobaczyć u nas ?
14
Szanuje.
5
@Mysliwy Wystarczy mi twój nick i nie musze nic więcej czytać
0
@pele1282 Nigdy więcej paczek znowu samo g**o wpadło
3
@Bovciek Normalnie aż przypomniałeś mi stare czasy
3
@Gregsky10 mówiłem to samo a płaczu było po nim co nie miara
2
@Triv44 Lige można im dawać we wrześniu konkurencji praktycznie żadnej
0
@Zip Obrońca tytułu zazwyczaj jest faworytem
0
@pele1282 kiedy słyszysz tekst ;)
13
Jak piłka leci do Lewego to Szpaku chyba "Szczytuje"
0
Rusza się jak żelbetonowy kloc.
1
Coś mnie się zdaję że przygoda Pepa w City dobiega końca
9
Suarrz to chyba jeszcze przytył