Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas jak każdy tam w kominiarce
0
@Kusco15 Troche w tym racji gdyby był czarny byłby jednym z wielu , a tak to jednak był trcohe wyjątkowy
2
@JAZGAR600 Żadna.
0
Whisky . Wódka , Piwo, Koniak czy Wino ??
16
Fajnie że dziś piątek tylko szkoda że jutro już niedziela
0
@Witam Bo to jutro , a nie dziś dlatego nie widzisz
4
@BarcaInfo Na szczęście Brajtłajt nie jest na tej liście uff
0
@Messibestplayerintheworld O ile kogoś sprzedadzą
9
Ale za to strzały z wolnych nie wchodzą, choć ten z Dynamo był idealny
52
Szacunek.
0
@lucca87 Sprzedaje opony i części od 15 lat i uwierz mi że 14 to wciąż popularny rozmiar mniej więcej każde polo , Fabia, 02- i inne małe autka wciąż poruszaja sie na takich rozmiarch fakt że nowsze auta to juz od 15 w góre
0
@SteuerFreiMoney Chłopaki macie jakieś kompleksy z tymi rozmiarami czy jak ??
0
@marcin000019 81 to Indeks nośności T to indeks prędkości w tym wypadku 81=462Kg T=190km/h
3
Ale Ousmane na LS to nie to samo co na PS
1
@Artsssfc Dostał czerwo za to ??
0
Fakt odejście Luisa odbyło sie w fatalny sposób ale mimo wszystko uważam ze jego czas w Barcelonie sie skończył czasami nie mozna bylo patrzeć na jego gre , problem jest tylko taki ze nie kupiono jego nastepcy.
0
@Gomess Uważam że powinien być podstawowym napastnikiem na PS me więcej meczy rozegra tym większy rytm złapie
0
No to zaraz nasza 9 wali hat tricka ;)
9
Czy tylko mnie nie przekonuje Trincao ??
1
Niedobry samolub Messi
0
Co jak co ale jak Dembele przyspiesza to zaczyna mocniej wiać
1
@SiSenior U nas czy na Ukrainie to żadna różnica i niech taki hodowca sadysta nie nazywa siebie rolnikiem.
1
@Kwiatek67 szkoda tylko że taka pora z d**y tego meczu.
2
Dla przeciwników 5 dla zwierząt.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/tak-sie-robi-futra-w-polsce-pieklo-lisow-pod-krotoszynem-drastyczne-zdjecia/94my0nw,79cfc278
0
@Rust_Cohle To że na La Rambli jest bez szans nie znaczy że wśród Cule jest tak samo
0
@MESSIah16 Jak real zgarnie Hallanda i Mbappe to mamy pozamiatane
0
Jeśli nic sie nie zmieni w najbliższym czasie to Koeman nie zagości dlugo na Camp Nou
3
W Laliga nie ma bardziej drewnianego piłkarza niz Griezmann fakt nie opinia
0
Rozumiem że Barjtłajt jest tak ważny że zostaje
14
Suarez