Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Właśnie pojawiają się informacje że już go nie chcą
0
@TheNekro94 Messi sam sobie strzela trochę w kolano bo na miejscu City patrząc na jego obecną gre dałbym sobie spokój z tym transferem
0
@szymonbarca10 A najlepsze to że wcale nie sa jacyś mocni tylko reszta stawki w d***e
4
@Adamski69 Pep i tak jest lepszym trenerem niż Mou udowadniał to już w Barcelonie po prostu jego piłkarze są już wypaleni tak jak Barca w ostatnim sezonie Pepa
1
@barcelonaLM Wspomnij jeszcze że prawdopodobnie niedługo trafi do Realu
0
@Thomas99PL YEBEMETO
0
@BarcaInfo I tyle w temacie
2
Ciekawy jestem tylko czy Messi odpali w Anglii czy po prostu już się skończył, chyba że jeszcze Xavi jest dla niego nadzieją
0
Najlepsze że jak pisałem przed sezonem ze koniec w TOP4 będzie ok to mnie tu niektórzy jechali
0
@Beliar7283 W sumie mam to samo
0
To sie może skończyć tak że każdy sponsor odwróci się od tak grającej Barcelony a to się wiąże... aż się boje myśleć z czym
0
Gramy wielką kupe tego nie wygramy nic tegoo może zagramy w LE teegooo
2
Najlepsze jest to że przegrywamy ale jakoś nie mam załamki chyba zdążyłem się przyzwyczaić
0
@Kwiatek1899 Jestem ... przepraszam.
0
@czółkovsky Póki co ten jego projekt nie wygląda na zwycięski
1
Koeman skończy jak poprzednicy jakimś blamażem w LM, nie mówie że to jego wina ale ..
2
@FC1899Barca To świadczy o poziomie Serie A
0
Dobra Brajtłajt się rozgrzewa już jestem spokojniejszy
0
@HERORICH2 Szanuje tylko ile czasu im zajął im powrót do TOP3 ,czeka nas chyba to samo :/
1
Będziemy drugim Milanem z każdym meczem jesteśmy co raz bliżej tego rozdziału
0
@Yoshi94 Jak tak dalej pójdzie to będziemy walczyć o awans do LE zresztą pisałem to już przed początkiem sezonu, nie mówie że to jego wina ale zawsze trener obrywa pierwszy
0
Limit błędu dla Koemana pomału zaczyna się kończyć
0
@ChampionLW Lige włoską to deklasował nawet Piątek
4
I tak se pykamy tego
1
Kibice się zepsuli
1
Jedyne czego się boje to żeby tylko nie było jakiegoś "Gwałtu" na nas
1
@GadulkiGembulki też mnie to dziwi w Barcelonie powiedział ze cykl trwa cztery sezony w Bayernie to samo a w City siedzi , podejrzewam ze jednak kasa robi swoje
2
@FC1899Barca Stróż Jasnej Góry huehehehe to mu sie akurat udało xD
0
@Keriox czyli szkoła praktycznie miesiąc przerwy
0
@Pogba I właśnie to jest totalna głupota bo ludzie jeżdżą do tych otwartych przez co więcej ludzi ćwiczy w jednej siłowni zamiast rozłożyc się na kilka obiektów