0

@Borneo Właśnie pojawiają się informacje że już go nie chcą

0

@TheNekro94 Messi sam sobie strzela trochę w kolano bo na miejscu City patrząc na jego obecną gre dałbym sobie spokój z tym transferem

0

@szymonbarca10 A najlepsze to że wcale nie sa jacyś mocni tylko reszta stawki w d***e

4

@Adamski69 Pep i tak jest lepszym trenerem niż Mou udowadniał to już w Barcelonie po prostu jego piłkarze są już wypaleni tak jak Barca w ostatnim sezonie Pepa

1

@barcelonaLM Wspomnij jeszcze że prawdopodobnie niedługo trafi do Realu

0

@Thomas99PL YEBEMETO

0

@BarcaInfo I tyle w temacie

2

Ciekawy jestem tylko czy Messi odpali w Anglii czy po prostu już się skończył, chyba że jeszcze Xavi jest dla niego nadzieją

0

Najlepsze że jak pisałem przed sezonem ze koniec w TOP4 będzie ok to mnie tu niektórzy jechali

0

@Beliar7283 W sumie mam to samo

0

To sie może skończyć tak że każdy sponsor odwróci się od tak grającej Barcelony a to się wiąże... aż się boje myśleć z czym

0

Gramy wielką kupe tego nie wygramy nic tegoo może zagramy w LE teegooo

2

Najlepsze jest to że przegrywamy ale jakoś nie mam załamki chyba zdążyłem się przyzwyczaić

0

@Kwiatek1899 Jestem ... przepraszam.

0

@czółkovsky Póki co ten jego projekt nie wygląda na zwycięski

1

Koeman skończy jak poprzednicy jakimś blamażem w LM, nie mówie że to jego wina ale ..

2

@FC1899Barca To świadczy o poziomie Serie A

0

Dobra Brajtłajt się rozgrzewa już jestem spokojniejszy

0

@HERORICH2 Szanuje tylko ile czasu im zajął im powrót do TOP3 ,czeka nas chyba to samo :/

1

Będziemy drugim Milanem z każdym meczem jesteśmy co raz bliżej tego rozdziału

0

@Yoshi94 Jak tak dalej pójdzie to będziemy walczyć o awans do LE zresztą pisałem to już przed początkiem sezonu, nie mówie że to jego wina ale zawsze trener obrywa pierwszy

0

Limit błędu dla Koemana pomału zaczyna się kończyć

0

@ChampionLW Lige włoską to deklasował nawet Piątek

4

I tak se pykamy tego

1

Kibice się zepsuli

1

Jedyne czego się boje to żeby tylko nie było jakiegoś "Gwałtu" na nas

1

@GadulkiGembulki też mnie to dziwi w Barcelonie powiedział ze cykl trwa cztery sezony w Bayernie to samo a w City siedzi , podejrzewam ze jednak kasa robi swoje

2

@FC1899Barca Stróż Jasnej Góry huehehehe to mu sie akurat udało xD

0

@Keriox czyli szkoła praktycznie miesiąc przerwy

0

@Pogba I właśnie to jest totalna głupota bo ludzie jeżdżą do tych otwartych przez co więcej ludzi ćwiczy w jednej siłowni zamiast rozłożyc się na kilka obiektów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?