Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Czekam już tylko na Fonta i Xaviego nie mamy nic do stracenia albo się uda albo nie, z Koemanem się nie uda.
0
@BarcaInfo Mam już dość Koemana
2
Pomału zaczynam mieć dość pana Koemana
0
To co Busquets zapewne dzis w pierwszym składzie?
1
Co wy jeszcze śpicie ?
4
@itmustbejoke Skąd wiesz co myślą Socios ??
4
@Messibestplayerintheworld 0-0
1
@Rewolucja123 Pamiętam monet gdy Rivaldo walił przewrotke z Valencią i cieszyłem sie z 4 miejsca gwarantujacego gre w LM więc przeczekamy i to ;)
1
@Barwindg jak to a gdzie Najman ???
0
@Michvl To ile cie nie będzie ?
0
Jak dla mnie gość ma głowe na karku i pomysł na to wszystko
0
@Deathwing112 Opalone dzień w dzień od 10 Lat do pracy przy sprzedazy nie zastąpione narzędzie
5
I Font jak widac poszukuje ludzi do każdego szczebla zarządzania ale wiekszość i tak napisze że Font to tylko Xavi Xavi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ;)
0
@barcelonaLM Xavi powinien zacząć swój projekt od zera i osobiście na to licze od nowego sezonu.
0
@Harnas2 Ta a najlepszy pomocnik siedzi na ławie od poczatku sezonu.
1
Tam chyba zona w ciąży ?
1
@FC1899Barca Idealnie w punkt ale większośc tutaj ekspertów napisze ze Messi nic nie gra on bardzo chciałby grac tylko tutaj nie za bardzo ma z kim
6
@Fetta na pewno zrobiłby wiecej niz De Jong i Alena
10
W następnym meczu w nagrode posadzi go na ławce
0
@pele1282 Cieńki jak sik pająka
0
@Beztroskii Dokładnie Messi widzi w chłopaku potencjał patrząc na jego gre widać młodego Inieste a Messi właśnie tak uczył się grać La Masii, szybka wymina piłek i pozycji a w obecnym zespole nie potrafi tego chyba nikt oprócz tej dwójki
1
@bari_94 Nie Messi jest problemem a brak topowych ŚP , skrzydeł , i wiadro mułu w obronie
0
Cytując klasyka "W czarnej d***e to my juz jesteśmy tylko zaczynamy sie w niej urządzać"
1
@FC1899Barca Bo ktoś nie "Kuma"
0
@clyde Guardiola miał zespół tutaj go nie nie ma
2
@Avatarr Fakt zrobiłem dokładnie to samo przynajmniej jeden któremu się chce
0
Za rok przynajmniej będzie spokój bo w LM raczej nie zagramy będzie czas może aby zbudować drużyne praktycznie od zera
1
Ja wyjdziemy z 2 to ciekawe kto nas "zgwałci" tym razem