0

@BarcaInfo Czekam już tylko na Fonta i Xaviego nie mamy nic do stracenia albo się uda albo nie, z Koemanem się nie uda.

0

@BarcaInfo Mam już dość Koemana

2

Pomału zaczynam mieć dość pana Koemana

0

To co Busquets zapewne dzis w pierwszym składzie?

1

Co wy jeszcze śpicie ?

4

@itmustbejoke Skąd wiesz co myślą Socios ??

4

1

@Rewolucja123 Pamiętam monet gdy Rivaldo walił przewrotke z Valencią i cieszyłem sie z 4 miejsca gwarantujacego gre w LM więc przeczekamy i to ;)

1

@Barwindg jak to a gdzie Najman ???

0

@Michvl To ile cie nie będzie ?

0

Jak dla mnie gość ma głowe na karku i pomysł na to wszystko

0

@Deathwing112 Opalone dzień w dzień od 10 Lat do pracy przy sprzedazy nie zastąpione narzędzie

5

I Font jak widac poszukuje ludzi do każdego szczebla zarządzania ale wiekszość i tak napisze że Font to tylko Xavi Xavi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Skoro jest tak dobrze to czemu jest tak źle ;)

0

@barcelonaLM Xavi powinien zacząć swój projekt od zera i osobiście na to licze od nowego sezonu.

0

@Harnas2 Ta a najlepszy pomocnik siedzi na ławie od poczatku sezonu.

1

Tam chyba zona w ciąży ?

1

@FC1899Barca Idealnie w punkt ale większośc tutaj ekspertów napisze ze Messi nic nie gra on bardzo chciałby grac tylko tutaj nie za bardzo ma z kim

6

@Fetta na pewno zrobiłby wiecej niz De Jong i Alena

10

W następnym meczu w nagrode posadzi go na ławce

0

@pele1282 Cieńki jak sik pająka

0

@Beztroskii Dokładnie Messi widzi w chłopaku potencjał patrząc na jego gre widać młodego Inieste a Messi właśnie tak uczył się grać La Masii, szybka wymina piłek i pozycji a w obecnym zespole nie potrafi tego chyba nikt oprócz tej dwójki

1

@bari_94 Nie Messi jest problemem a brak topowych ŚP , skrzydeł , i wiadro mułu w obronie

0

Cytując klasyka "W czarnej d***e to my juz jesteśmy tylko zaczynamy sie w niej urządzać"

1

@FC1899Barca Bo ktoś nie "Kuma"

0

@clyde Guardiola miał zespół tutaj go nie nie ma

2

@Avatarr Fakt zrobiłem dokładnie to samo przynajmniej jeden któremu się chce

0

Za rok przynajmniej będzie spokój bo w LM raczej nie zagramy będzie czas może aby zbudować drużyne praktycznie od zera

1

Ja wyjdziemy z 2 to ciekawe kto nas "zgwałci" tym razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?