3

Fati- LS Messi- N Demebe -PS na tą chwile tak to powinno wyglądać

0

@Kz1234 Dembe musi grać na PS wtedy jest o wiele lepiej

0

Mam nadzieje że nowy prezydent pozbędzie się betona jak najszybciej

1

@MesQueUnClub96 Po co trolujesz

1

@!34RC3!_0N4 Whisky z lodem i zakąski ;)

0

W Rosji takie coś nigdy nie będzie możliwe ;)

0

@BarcaInfo WTF ??

2

Mimo tego że Depay to nie typowa 9 to wolałbym go w miejsce Braithwaita

3

Dobrze że jest Busi bo już się obawiałem ;)

3

Barcelono nie zepsuj tego wieczoru !

0

Zaorane ! Brawo Kamil !!

1

@kubix05 Teraz połowa stałaby z telefonami i nagrywała ... wróć teraz za pewne żaden by nie ruszył d**pchać autobusu

0

@Yosemite Mam wrażenie że on w Live był jeszcze lepszy niż u nas

2

@IronSanHybrid Do dzis używam codziennie do kontaktu z klientami przed komputerem najlepsze narzędzie

19

@jeyx77x To Koeman wolałby walkower

2

@Andy83 Xd

14

Szybciej odejdzie rudy niz Puig ;)

10

Co z tego jak u "betona" tylko bedzie grzał ławe

0

@marcin000019 Barca jutro tez przegra ,nie piękna sprawa

1

@Yosemite Nie trawie go strasznie ale w piłke grac potrafi choć lepszy od Leo nie jest i nie był

1

@Kizo Mimo wszystko chyba jednak Font ale jak to będzie Laporta to też nie najgorzej ;)

22

Jakby prosił Real to wstrzymali by rozgrywki całej kolejki

0

@Avatarr Też stracił u mnie już kredyt zaufania ale za bardzo nie ma innej mozliwości chyba że Pimienta

5

Jest i Busi już sie bałem ze obejrze fajną ofensywną gre Barcelony ale Koeman na szczęście nie zawiódł

0

Osobiście jestem za z Fontem szanuje Laporte ale dwa razy do tej samej....

1

Sam Griezmann kosztował chyba tyle co cały skład takiego Eibaru

0

Aż się boje o psyche Messiego jak nas PSG zniszczy

1

@pacior95 Jak można bronić trenera ktory mając Puiga i goniąc wynik wprowadza na boisko Busquetsa

9

PSG nas tak zgwałci że Messi wróci z nimi samolotem do Paryża

0

Miszcz dosłownie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?