0

@Barca1992 I nie zapomnijcie włączyć TVPIS !

4

@NGTRX Bardzo "delikatnie" to ująłeś

0

@FafitFCB Puig jeszcze wtedy na ławce będzie siedział

0

@Derean hauhehehehehe wygrałeś ! :)

1

A przed wyborami rzucą każdemu 300+ albo lepiej i będzie "W sumie to oni nie są tacy źli"

2

@Mario96w Z Griezmanem w składzie też

1

A co zyskuje ten co wygra te całe Balon ??

1

Znowu beznadziejna pora meczu Sobota 16:15 :/

0

@Pilka_jest_okragla Ego Koemana ważniejsze

2

Szału nie ma ale jakby coś ruszyło , zmiany Koemana co najmniej irytujące, brak Riguiego boli najbardziej

4

Trincao= Andre Gomes

0

To co Puig tak w 80 rozgrzewka i zmiana w 90 ' ?

1

Co jest z tym gościem nie ogarniam

0

Tylko nie Trincao :/

9

Co może zatrzymać Messiego w Barcelonie ?? wygrywający , zwycięski zespół , jak Barca będzie konkurencyjna to on nigdzie się nie ruszy

18

Jedyne czego Messi oczekuje to zwycięskiego zespołu jak reszta gra dobrze to Messi od razu cieszy się grą

0

Jak mozna tak strzelać ...napastnika na wczorajj !!!

0

Z tą grą jakbyśmy mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia myśle że byłoby dobrze

1

i cyk autobusik i jesteśmy w d***e

1

Niby gramy fajnie ale póki co strzałów na bramke brak :/

0

Od której minuty można narzekać ??

0

@pawello10 Ten kto strzeli więcej goli

1

@masq A ja otworzyem drugie piwo jak zobaczyłem Busquetsa

0

@FC1899Barca Uwielbiam go

0

@Jonyx Zwycięskiego składu się nie zmienia ;)

4

@DaPi Niestety Koeman wyżej stawia swoje ego niz dobro druzyny i tym sposobem po boisku biega drewniany SB

4

@Janiama Skończy sie zaraz że Guardiola go zgarnie i zrobi z niego mega grajka

0

@Pilka_jest_okragla Puig czeka na Xaviego bo jak tak dalej pójdzie to niedługo KoemanOut

0

Benzema jak zwykle zabłyszczy w czterech, pięciu meczach by potem zniknąc do końca sezonu

3

Nie było i może juz nie będzie tak pięknie grającego zespołu jak Barca Pepa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?