Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca1992 I nie zapomnijcie włączyć TVPIS !
4
@NGTRX Bardzo "delikatnie" to ująłeś
0
@FafitFCB Puig jeszcze wtedy na ławce będzie siedział
0
@Derean hauhehehehehe wygrałeś ! :)
1
A przed wyborami rzucą każdemu 300+ albo lepiej i będzie "W sumie to oni nie są tacy źli"
2
@Mario96w Z Griezmanem w składzie też
1
A co zyskuje ten co wygra te całe Balon ??
1
Znowu beznadziejna pora meczu Sobota 16:15 :/
0
@Pilka_jest_okragla Ego Koemana ważniejsze
2
Szału nie ma ale jakby coś ruszyło , zmiany Koemana co najmniej irytujące, brak Riguiego boli najbardziej
4
Trincao= Andre Gomes
0
To co Puig tak w 80 rozgrzewka i zmiana w 90 ' ?
1
Co jest z tym gościem nie ogarniam
0
Tylko nie Trincao :/
9
Co może zatrzymać Messiego w Barcelonie ?? wygrywający , zwycięski zespół , jak Barca będzie konkurencyjna to on nigdzie się nie ruszy
18
Jedyne czego Messi oczekuje to zwycięskiego zespołu jak reszta gra dobrze to Messi od razu cieszy się grą
0
Jak mozna tak strzelać ...napastnika na wczorajj !!!
0
Z tą grą jakbyśmy mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia myśle że byłoby dobrze
1
i cyk autobusik i jesteśmy w d***e
1
Niby gramy fajnie ale póki co strzałów na bramke brak :/
0
Od której minuty można narzekać ??
0
@pawello10 Ten kto strzeli więcej goli
1
@masq A ja otworzyem drugie piwo jak zobaczyłem Busquetsa
0
@FC1899Barca Uwielbiam go
0
@Jonyx Zwycięskiego składu się nie zmienia ;)
4
@DaPi Niestety Koeman wyżej stawia swoje ego niz dobro druzyny i tym sposobem po boisku biega drewniany SB
4
@Janiama Skończy sie zaraz że Guardiola go zgarnie i zrobi z niego mega grajka
0
@Pilka_jest_okragla Puig czeka na Xaviego bo jak tak dalej pójdzie to niedługo KoemanOut
0
Benzema jak zwykle zabłyszczy w czterech, pięciu meczach by potem zniknąc do końca sezonu
3
Nie było i może juz nie będzie tak pięknie grającego zespołu jak Barca Pepa