1

@ronni37 Oby tylko nie grał z kontuzją bo on tak czasem ma że lubi siedzieć cicho jak coś go boli

0

@Ghotti Idź zrób qpe może zrobi ci się lepiej

1

Messi zaczyna się uśmiechać chyba wracamy !

1

Czuje ze Koeman zgnoi dziś Puiga dobitnie i wpuści w drugiej polowie Ilaxa

0

@heniek168 Te paczki to ogólnie dramat najwyzsze co trafiłem to rating 83

0

@Jonyx Bo nasz trenejro widzi bardziej ceni wirtuoza Busquetsa

1

@MesQueUnClub96 We Wro resztki zostały

29

@pele1282 Guardiola tez miał coś do Eto'o a mimo to grał u niego przez cały sezon i zncząco przyczynił sie do trypletu, liczy sie dobro drużyny a nie jakieś własne fochy

0

@eckov Nie moge słuchac jego p*****a trener Barcelony który przy wyniku 1-1 wprowadza na boisko dodatkowego obrońce

0

Jak dla mnie najlepszy kandydat.

1

@Yosemite Lukaku

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Maniek9444 Sam zamierzam coś kupic poelacno mi SoundPEATS TWS lub SoundPEATS Truengine 3 SE i jeszcze Edifier-X3

0

@Kris_1993 Zawsze dzień dobry na klatce mówi

7

Ale żeby 5 baniek nie mieć ? Widac że Koeman bardzo chciałby Depaya chyba nawet bardziej niz E.Garcie

0

@pele1282 wiarygodne żródło ? ;)

0

@4drian0 No tak ale połowa tutaj pisze że Depay nie potrzebny bo to nie 9 a Brajtłajt to 9 ?

1

Brajtałajt odchodzi Depay przychodzi Tak czy Nie ?

0

Komentarz usunięty

0

@Herato Android

0

@Naturopata Za dużo jest jeszcze niedokształconych ludzi w tym kraju więc wątpie choć bardzo bym chciał

1

@IronSanHybrid Po komentarzach w czasie wyborów stwierdzam że wIększość La Rambli głosowała właśnie na to DNO ;)

2

Osobiście jestem za Fontem ale z Laportą też są dobre wspomnienia więc co by nie było mam nadzieje że wygra FC BARCELONA

1

I takiego goscia trza było nam kupic ale Brajtłjt to Brajtłajt

4

Niestety ale Griezmann dla swojego i dobra klubu powinien odejść jak najszybciej może i to nie jest zły grajek ale w Barcelonie ewidentnie nie ma dla niego miejsca

0

Po zmianach gra siadła

1

Jak zwykle Januszowe zmiany

0

@HolyGoalie97 Na pewno nie Puig ;)

0

@jedrek7000 Nie mamy obrony i 9 ,wątpie

4

Pedri Fati Puig to przyszłość Barcy tylko Koeman nie widzi tego jednego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?