Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ronni37 Oby tylko nie grał z kontuzją bo on tak czasem ma że lubi siedzieć cicho jak coś go boli
0
@Ghotti Idź zrób qpe może zrobi ci się lepiej
1
Messi zaczyna się uśmiechać chyba wracamy !
1
Czuje ze Koeman zgnoi dziś Puiga dobitnie i wpuści w drugiej polowie Ilaxa
0
@heniek168 Te paczki to ogólnie dramat najwyzsze co trafiłem to rating 83
0
@Jonyx Bo nasz trenejro widzi bardziej ceni wirtuoza Busquetsa
1
@MesQueUnClub96 We Wro resztki zostały
29
@pele1282 Guardiola tez miał coś do Eto'o a mimo to grał u niego przez cały sezon i zncząco przyczynił sie do trypletu, liczy sie dobro drużyny a nie jakieś własne fochy
0
@eckov Nie moge słuchac jego p*****a trener Barcelony który przy wyniku 1-1 wprowadza na boisko dodatkowego obrońce
0
Jak dla mnie najlepszy kandydat.
1
@Yosemite Lukaku
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Maniek9444 Sam zamierzam coś kupic poelacno mi SoundPEATS TWS lub SoundPEATS Truengine 3 SE i jeszcze Edifier-X3
0
@Kris_1993 Zawsze dzień dobry na klatce mówi
7
Ale żeby 5 baniek nie mieć ? Widac że Koeman bardzo chciałby Depaya chyba nawet bardziej niz E.Garcie
0
@pele1282 wiarygodne żródło ? ;)
0
@4drian0 No tak ale połowa tutaj pisze że Depay nie potrzebny bo to nie 9 a Brajtłajt to 9 ?
1
Brajtałajt odchodzi Depay przychodzi Tak czy Nie ?
0
Komentarz usunięty
0
@Herato Android
0
@Naturopata Za dużo jest jeszcze niedokształconych ludzi w tym kraju więc wątpie choć bardzo bym chciał
1
@IronSanHybrid Po komentarzach w czasie wyborów stwierdzam że wIększość La Rambli głosowała właśnie na to DNO ;)
2
Osobiście jestem za Fontem ale z Laportą też są dobre wspomnienia więc co by nie było mam nadzieje że wygra FC BARCELONA
1
I takiego goscia trza było nam kupic ale Brajtłjt to Brajtłajt
4
Niestety ale Griezmann dla swojego i dobra klubu powinien odejść jak najszybciej może i to nie jest zły grajek ale w Barcelonie ewidentnie nie ma dla niego miejsca
0
Po zmianach gra siadła
1
Jak zwykle Januszowe zmiany
0
@HolyGoalie97 Na pewno nie Puig ;)
0
@jedrek7000 Nie mamy obrony i 9 ,wątpie
4
Pedri Fati Puig to przyszłość Barcy tylko Koeman nie widzi tego jednego