Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov Ciekawe jak to będzie po meczu z PSG swego czasu do drugiego meczu z Live tez wyglądało fajnie
0
@itmustbejoke Chyba tak samo
0
@KrystianR Puig
0
@DonMatteo901 Welcome in Poland
1
Hazard to chyba najwieksza wtopa Realu od lat , chociaż jak grał w Anglii nie było przesłanek do takich kontuzji
1
@Michvl Na prawde oglądacie to pranie mózgu??
0
O ja tylko nie Trincao :/
3
@SamuelUmtiti Przeciez to zwykła reżyserka ktos to gdzies juz chyba nawet potwierdził
0
Tylko czy Messi ma czas na sezony przejściowe chyba lepiej by było dla niego odejść do zespołu z którym jeszcze zdąży coś wygrać
0
@Nano22 Lepiej powiedzieć ty Pisie ;)
0
@BarcaInfo Przecież on chce do Koemana
0
@Mathew16 No chyba k*** nie
3
@macio_944 Uważaj bo większosć na tej stronie to wyznawyce Pisu ;)
0
De Ligt czy E.Garcia ???
0
Iga to jednak killerka jest oby tak dalej
0
@Krzychu1010 Oby nie wyrostek
7
Ogladając ten mecz byłem w takim wieku że na punkcie piłki noznej i Barcelony człowiek miał prawdziwego fioła, cieszę sie że to właśnie wtedy Barcelona zadziwiała cały piłkarski świat. Z biegiem czasu piłka schodzi troche na drugi plan a zaczyna sie inne zycie ;)
3
Może byc też tak że osoba która miała do tego dostęp dostała łapówke os PSG albo innego klubu który ma ochote na Leo aby w ten sposób jeszcze bardziej skonfliktować go z klubem
0
Chyba przegrana w SP zrobiła swoje bo grają jak nie ta Barca
1
Co przy...ł w slupek xD
0
Gin z tonikiem i cytrynką do tego orzeszki solone
0
@Quavosk przecież cicho był
15
Mesii i jego ojciec po prostu wykorzystali głupote Bartomeu
1
Ciekawe czy jutro to spi*******y , oby nie
0
No tak tylko co na to Messi może to jego ostanie momenty kiedy jeszcze może coś wygrać
0
Jeffren ,Jefren, Jeeefren !!! 5-0 !
0
Na szczęscie nic nie pisza o napastniku bo ta pozycja jest u nas mocną stroną xD
0
@Bobo25 Mam nadzieje ze to troll ;)
0
@SnieguPlock Dokładnie az mi sie oczy zeszkliły jak oglądałem
0
Ależ to sie pieknie ogląda