0

@eckov Ciekawe jak to będzie po meczu z PSG swego czasu do drugiego meczu z Live tez wyglądało fajnie

0

@itmustbejoke Chyba tak samo

0

@KrystianR Puig

0

@DonMatteo901 Welcome in Poland

1

Hazard to chyba najwieksza wtopa Realu od lat , chociaż jak grał w Anglii nie było przesłanek do takich kontuzji

1

@Michvl Na prawde oglądacie to pranie mózgu??

0

O ja tylko nie Trincao :/

3

@SamuelUmtiti Przeciez to zwykła reżyserka ktos to gdzies juz chyba nawet potwierdził

0

Tylko czy Messi ma czas na sezony przejściowe chyba lepiej by było dla niego odejść do zespołu z którym jeszcze zdąży coś wygrać

0

@Nano22 Lepiej powiedzieć ty Pisie ;)

0

@BarcaInfo Przecież on chce do Koemana

0

@Mathew16 No chyba k*** nie

3

@macio_944 Uważaj bo większosć na tej stronie to wyznawyce Pisu ;)

0

De Ligt czy E.Garcia ???

0

Iga to jednak killerka jest oby tak dalej

0

@Krzychu1010 Oby nie wyrostek

7

Ogladając ten mecz byłem w takim wieku że na punkcie piłki noznej i Barcelony człowiek miał prawdziwego fioła, cieszę sie że to właśnie wtedy Barcelona zadziwiała cały piłkarski świat. Z biegiem czasu piłka schodzi troche na drugi plan a zaczyna sie inne zycie ;)

3

Może byc też tak że osoba która miała do tego dostęp dostała łapówke os PSG albo innego klubu który ma ochote na Leo aby w ten sposób jeszcze bardziej skonfliktować go z klubem

0

Chyba przegrana w SP zrobiła swoje bo grają jak nie ta Barca

1

Co przy...ł w slupek xD

0

Gin z tonikiem i cytrynką do tego orzeszki solone

0

@Quavosk przecież cicho był

15

Mesii i jego ojciec po prostu wykorzystali głupote Bartomeu

1

Ciekawe czy jutro to spi*******y , oby nie

0

No tak tylko co na to Messi może to jego ostanie momenty kiedy jeszcze może coś wygrać

0

Jeffren ,Jefren, Jeeefren !!! 5-0 !

0

Na szczęscie nic nie pisza o napastniku bo ta pozycja jest u nas mocną stroną xD

0

@Bobo25 Mam nadzieje ze to troll ;)

0

@SnieguPlock Dokładnie az mi sie oczy zeszkliły jak oglądałem

0

Ależ to sie pieknie ogląda



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?