1

@Piernik Najlepiej żadną

6

@against_modern_football A co wg ciebie media miały zrobić przy innych podwyżkach ?

1

@Barca1992 Chow Mein z wołowinka i warzywami

22

A potem przyjedzie do wyborów i będzie tutaj masa wpisów jak przy prezydenckich
#mniejszezło #muremzaDudą

1

A nie chcieliby go może z powrotem ??

0

@heniek168 w sumie to oglądając to gówno poniekąd ich wspierasz

0

@dv7wisnia Zmarnowany talent w sumie duża w tym zasługa ZZ

0

@Jonyx ok to się nawet mie nakręcam dzięki

1

Getafe to te mameje co sie zawsze podkładają białym ?

0

Licze na pomoc
Puig , De Jong , Pedri
ale jak znam Koemana to postawi na Busquetsa

2

@patrykzmc2000 Możliwe ze spróbuje tylko to bardziej zależy od postawy reszty zespołu aby nie musiał wchodzic i ratować im du*ska

47

@jakub1906 Bale 2.0

1

@macio_944 Busi juz po meczu z Bayernem powinien wyjechać z tej drużyny

1

@PatrickoBarca Tempe *uje

0

@BarcaInfo O ho juz Perez działa ;)

3

Braithwait i Busquets tych panów chce oglądać jak najrzadziej na boisku

0

@Cariones Żebyś się nie zdziwił

5

Messi błagam nie odchodź

0

Tytułu nie będzie ale być przed Realem to ich obowiązek

2

Jak Messi odejdzie to będzie my łapać się do top 4 ?

0

Dobra jest Trincao to teraz czekam na manite

5

Ten zespół na boisku bez Messiego nie istnieje

2

Koeman to chyba sam niedługo będzie musiał grać na ŚO

0

@Janas11224 zawsze bierz bilet nie musisz go wkładac za szybe ale bierz, ja tak raz miałem przesłałem im foto biletu i anulowali mandat

0

@FafitFCB Miałem przyjemnośc prowadzic takie zielone z Supercar Club

1

@Herato Ronaldinho został bardziej zapamiętany za swój styl gry niż za osiągnięcia

0

@Rust_Cohle dzięki zaraz wysyłam kupon

0

W radiu leci taka piosnka oczko w głowie czy cos takiego , większego gówna dawno nie słyszałem

2

@pele1282 Żałosny jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?