Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piernik Najlepiej żadną
6
@against_modern_football A co wg ciebie media miały zrobić przy innych podwyżkach ?
1
@Barca1992 Chow Mein z wołowinka i warzywami
22
A potem przyjedzie do wyborów i będzie tutaj masa wpisów jak przy prezydenckich
#mniejszezło #muremzaDudą
1
A nie chcieliby go może z powrotem ??
0
@heniek168 w sumie to oglądając to gówno poniekąd ich wspierasz
0
@dv7wisnia Zmarnowany talent w sumie duża w tym zasługa ZZ
0
@Jonyx ok to się nawet mie nakręcam dzięki
1
Getafe to te mameje co sie zawsze podkładają białym ?
0
Licze na pomoc
Puig , De Jong , Pedri
ale jak znam Koemana to postawi na Busquetsa
2
@patrykzmc2000 Możliwe ze spróbuje tylko to bardziej zależy od postawy reszty zespołu aby nie musiał wchodzic i ratować im du*ska
47
@jakub1906 Bale 2.0
1
@macio_944 Busi juz po meczu z Bayernem powinien wyjechać z tej drużyny
1
@PatrickoBarca Tempe *uje
0
@BarcaInfo O ho juz Perez działa ;)
3
Braithwait i Busquets tych panów chce oglądać jak najrzadziej na boisku
0
@Cariones Żebyś się nie zdziwił
5
Messi błagam nie odchodź
0
Tytułu nie będzie ale być przed Realem to ich obowiązek
2
Jak Messi odejdzie to będzie my łapać się do top 4 ?
0
Dobra jest Trincao to teraz czekam na manite
5
Ten zespół na boisku bez Messiego nie istnieje
2
Koeman to chyba sam niedługo będzie musiał grać na ŚO
0
@Janas11224 zawsze bierz bilet nie musisz go wkładac za szybe ale bierz, ja tak raz miałem przesłałem im foto biletu i anulowali mandat
0
@FafitFCB Miałem przyjemnośc prowadzic takie zielone z Supercar Club
1
@Herato Ronaldinho został bardziej zapamiętany za swój styl gry niż za osiągnięcia
0
@Rust_Cohle dzięki zaraz wysyłam kupon
0
W radiu leci taka piosnka oczko w głowie czy cos takiego , większego gówna dawno nie słyszałem
4
Ale to to nawet śmieszne :)
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/cxAk9kpTURBXy9lZWI3YmQ2YTBhZjcxYzlmNjdhZjVlYWI1ZjliYTcwOC5qcGeSlQLNAjwAwsOVAgDNAtDCw4KhMAWhMQE
2
@pele1282 Żałosny jest