4

@lucca87 Niestety z obozu Bartka ale jak to mówią nie wrzucać wszystkich do jednego gara

5

@VamosRakieta Oni to chyba nawet wszyscy pod koniec meczu zasiadali koło siebie a po meczu wspólnie świętowali

0

@pele1282 Może i wygra skromnie ale awans raczej nie możliwy

1

@DonAndresFCB Real tez kupił takiego gościa jakies dwa lata temu ale w kadrze częściej go niema jak jest

0

@pele1282 Mnie to sie nawet Busquets wczoraj podobał całkiem dobrze zagrał

3

@FC1899Barca Ale szpagateria z tymi maskami tam Xd

1

Myślicie że ta wygrana może być przełomowa w kontekście dalszej części sezonu ?

5

O I takie poranki to ja lubie :)

2

@inViNcibl3 Święte słowa gość kocha Barcelone nie da się ukryć

0

Pozowle sobie jeszcze ostatni raz Maaaartinnnnn Braithwaittt !!! A tak na serio dla mnie bohaterem jest Pique ! VAMOS

0

Trzeba strzelić bramke w pierwszej połowie inaczej cienko to widzę

0

Iwański, powieje nudą oby nie na boisku

75

Jak zwykle klasa uwielbiam gościa

2

@wroclawianin89 Ale większa jak sie do studni zes*a

5

Szkoda tej bramki strzelonej przez" rakiete" w końcówce na 2-0

0

@DaPi Znam taki lek z zielonych liści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pilka_jest_okragla Pep kiedyś wróci do nas i będzie szlifował Xaviemu perełki w La Masii

0

@Firestone Jak dostanie Mbappe albo Hallanda to i Zidane nam nie pomoże

1

@regatta52 Na pewno nie wypuszczą ale też zapewne ponownie wygrają ale to nie za sprawą trenera a składów jakie obecnie mają oba kluby jedyne czego najbardziej żałuje to że wyszliśmy z drugiego miejsca i na nich trafilismy Real jak zwykle przyfarcił i pójdzie pewnie dalej z PSG zapewne dostaliby baty co najmniej takie jak my

2

@paweldunajecfcb Pique powinien zostać jako rezerwowy reszta w sumie jak piszesz

2

Oj chyba nasz prezes Kurski zwerbuje Bartka do siebie

0

@szkutnik91 Jakim cudem Bartomeu ma fanów? Chyba ,musi być z Madrytu

0

@KORTIS Kibice Realu

1

@Chakalaka TVP może sobie na to pozwolić ich widzowie i tak nic nie kumają

0

@DonMatteo901 jak to mówią " Zasłużenie"

0

@KacperVEB Dla mnie osobiście najlepsze by było gdyby Font i Laporta połączyli siły, Laporta ma spore znajomości i doświadczenie Font zaś jest troche młodszy i mógłby wprowadzić trochę nowych pomysłów szkoda tylko ze to chyba nie realne jeśli chodzi o Xaviego to uważam jak najbardziej jest gotowy tak jak gotowy był Guardiola i np Flick bez sukcesów z innymi drużynami

1

Szczerze na mistrzostwo raczej nie liczę ale mam nadzieje że na koniec będziemy przed białymi

0

@Janas11224 Bueheheh (odpowiedź) zaorane śmiechłem

1

Szczerze to gdyby Font na okrągło nie p*******ł Xavi Xavi Xavi to wcale nie byłby na straconej pozycji niektóre jego pomysły i były całkiem spoko moim zdaniem sam sie pogrązył

3

Czyli chyba ktoś Messiemu "potrzymał piwo" ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?