Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@lucca87 Niestety z obozu Bartka ale jak to mówią nie wrzucać wszystkich do jednego gara
5
@VamosRakieta Oni to chyba nawet wszyscy pod koniec meczu zasiadali koło siebie a po meczu wspólnie świętowali
0
@pele1282 Może i wygra skromnie ale awans raczej nie możliwy
1
@DonAndresFCB Real tez kupił takiego gościa jakies dwa lata temu ale w kadrze częściej go niema jak jest
0
@pele1282 Mnie to sie nawet Busquets wczoraj podobał całkiem dobrze zagrał
3
@FC1899Barca Ale szpagateria z tymi maskami tam Xd
1
Myślicie że ta wygrana może być przełomowa w kontekście dalszej części sezonu ?
5
O I takie poranki to ja lubie :)
2
@inViNcibl3 Święte słowa gość kocha Barcelone nie da się ukryć
0
Pozowle sobie jeszcze ostatni raz Maaaartinnnnn Braithwaittt !!! A tak na serio dla mnie bohaterem jest Pique ! VAMOS
0
Trzeba strzelić bramke w pierwszej połowie inaczej cienko to widzę
0
Iwański, powieje nudą oby nie na boisku
75
Jak zwykle klasa uwielbiam gościa
2
@wroclawianin89 Ale większa jak sie do studni zes*a
5
Szkoda tej bramki strzelonej przez" rakiete" w końcówce na 2-0
0
@DaPi Znam taki lek z zielonych liści ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pilka_jest_okragla Pep kiedyś wróci do nas i będzie szlifował Xaviemu perełki w La Masii
0
@Firestone Jak dostanie Mbappe albo Hallanda to i Zidane nam nie pomoże
1
@regatta52 Na pewno nie wypuszczą ale też zapewne ponownie wygrają ale to nie za sprawą trenera a składów jakie obecnie mają oba kluby jedyne czego najbardziej żałuje to że wyszliśmy z drugiego miejsca i na nich trafilismy Real jak zwykle przyfarcił i pójdzie pewnie dalej z PSG zapewne dostaliby baty co najmniej takie jak my
2
@paweldunajecfcb Pique powinien zostać jako rezerwowy reszta w sumie jak piszesz
2
Oj chyba nasz prezes Kurski zwerbuje Bartka do siebie
0
@szkutnik91 Jakim cudem Bartomeu ma fanów? Chyba ,musi być z Madrytu
0
@KORTIS Kibice Realu
1
@Chakalaka TVP może sobie na to pozwolić ich widzowie i tak nic nie kumają
0
@DonMatteo901 jak to mówią " Zasłużenie"
0
@KacperVEB Dla mnie osobiście najlepsze by było gdyby Font i Laporta połączyli siły, Laporta ma spore znajomości i doświadczenie Font zaś jest troche młodszy i mógłby wprowadzić trochę nowych pomysłów szkoda tylko ze to chyba nie realne jeśli chodzi o Xaviego to uważam jak najbardziej jest gotowy tak jak gotowy był Guardiola i np Flick bez sukcesów z innymi drużynami
1
Szczerze na mistrzostwo raczej nie liczę ale mam nadzieje że na koniec będziemy przed białymi
0
@Janas11224 Bueheheh (odpowiedź) zaorane śmiechłem
1
Szczerze to gdyby Font na okrągło nie p*******ł Xavi Xavi Xavi to wcale nie byłby na straconej pozycji niektóre jego pomysły i były całkiem spoko moim zdaniem sam sie pogrązył
3
Czyli chyba ktoś Messiemu "potrzymał piwo" ;)