Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Licze ze trafia na Bayern lub City żeby ktoś ich w końcu wyjaśnil konkretnie
1
@Piotii16 Unibike
1
Uważacie że Isco u nas robiłby wiekszą "robote" niż swego czasu w Realu ?
0
@MiloszFCB1899 Pracowałem zdalnie chyba z dwa tygodnie i stwierdzam że wole do pracy :)
1
@emjeo To akurat by było dobre rozwiązanie ;)
1
Za kare ma być manita
1
@FC1899Barca Czasu nie wrócisz :(
0
@Azi Ja to akurat nie mam nic przeciwko Xaviemu nawet od przyszłego sezonu
0
@AmigoBlancos źródło ?
0
@BarcaSupporter Przyjdzie do LL trenować Seville i zdobedzie tytuł LOL Xd
0
@Kidd "Żodyn"
1
@tomek8756" Kradnom ale oddajo"
0
@masq osobiście wolałbym Vectre ale Astra tez spoko
1
@kewin Mnie się wydaje że to musi mieć jakieś pochodzenie psychologiczne inaczej nie moge tego wytłumaczyć
1
@Alanooo Obejrzyj dokument "Superwulkan" i zobaczysz jakie mogą byc skutki po jego wybuchu ponoć ziemia może nie nadawać się do życia
0
@BarcaInfo To teraz jeszcze pozbyć sie Griezmanna a za niego Depay i będzie git
0
@Foksiu10 Strzeli hat tricka Realowi to od razu go polubisz ;)
0
@kaamil1910 O to to to
1
@BarcaInfo Najlepszy trener na świecie .
1
@VeVoS Bardziej chodziło mi o sprzedaż
0
Podstawa to pozbyć sie Braithwaita potem mysleć o 9
6
Griezmanna zamienic na Depaya , Braithwaita na Aguero.
21
Braithwait ?? nie no bez jaj
1
@Ghotti Osobiscie uważam że Daepy powinien zastapić Griezmanna
0
@KacperVEB Messi jest słaby psychicznie i jeśli wtopimy w PK to moze miec dość i odejść
2
@Bobo25 Mam podobnie podejście poczekać do końca sezonu i wtedy rozliczyć Koemana
2
Piąteczek , kawka ....byle do 16 i odpalamy weekend miłego dzionka !
3
@BarcaInfo Ale ż ten klaun idealnie pasuje do Realu
2
Jakos nie zauważłem żeby lepiej grali po przerwie
2
Polska policja wyjaśniona xD