2

Licze ze trafia na Bayern lub City żeby ktoś ich w końcu wyjaśnil konkretnie

1

@Piotii16 Unibike

1

Uważacie że Isco u nas robiłby wiekszą "robote" niż swego czasu w Realu ?

0

@MiloszFCB1899 Pracowałem zdalnie chyba z dwa tygodnie i stwierdzam że wole do pracy :)

1

@emjeo To akurat by było dobre rozwiązanie ;)

1

Za kare ma być manita

1

@FC1899Barca Czasu nie wrócisz :(

0

@Azi Ja to akurat nie mam nic przeciwko Xaviemu nawet od przyszłego sezonu

0

@AmigoBlancos źródło ?

0

@BarcaSupporter Przyjdzie do LL trenować Seville i zdobedzie tytuł LOL Xd

0

@Kidd "Żodyn"

1

@tomek8756" Kradnom ale oddajo"

0

@masq osobiście wolałbym Vectre ale Astra tez spoko

1

@kewin Mnie się wydaje że to musi mieć jakieś pochodzenie psychologiczne inaczej nie moge tego wytłumaczyć

1

@Alanooo Obejrzyj dokument "Superwulkan" i zobaczysz jakie mogą byc skutki po jego wybuchu ponoć ziemia może nie nadawać się do życia

0

@BarcaInfo To teraz jeszcze pozbyć sie Griezmanna a za niego Depay i będzie git

0

@Foksiu10 Strzeli hat tricka Realowi to od razu go polubisz ;)

0

@kaamil1910 O to to to

1

@BarcaInfo Najlepszy trener na świecie .

1

@VeVoS Bardziej chodziło mi o sprzedaż

0

Podstawa to pozbyć sie Braithwaita potem mysleć o 9

6

Griezmanna zamienic na Depaya , Braithwaita na Aguero.

21

Braithwait ?? nie no bez jaj

1

@Ghotti Osobiscie uważam że Daepy powinien zastapić Griezmanna

0

@KacperVEB Messi jest słaby psychicznie i jeśli wtopimy w PK to moze miec dość i odejść

2

@Bobo25 Mam podobnie podejście poczekać do końca sezonu i wtedy rozliczyć Koemana

2

Piąteczek , kawka ....byle do 16 i odpalamy weekend miłego dzionka !

3

@BarcaInfo Ale ż ten klaun idealnie pasuje do Realu

2

Jakos nie zauważłem żeby lepiej grali po przerwie

2

Polska policja wyjaśniona xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?