0

@clyde U mnie lata Adama ale chyba tez zakupie Messiego

1

@Nano22 No mnie jakby bark przestał trochę boleć to chyba lepiej

0

@Pawel13sz ja ale sprzedałbym Griezmanna a wziął Depaya

8

@tomek8756 Węgry to taki nasz kaczogród tylko oni są już krok do przodu w kwesti komunizacji kraju

0

@against_modern_football Na trzeźwo pisał ?

0

@doc Pomogłeś dziękuje

0

@Bruttal cos jest na rzeczy u mnie apka poczty WP nie działa

5

@Avernand Polska niedługo zamiast orła bedzie miała kaczke

0

Gdyby nie mecze Polski to tak na prawde nie ma co oglądać

0

@patrykzmc2000 Jedyna na czym mu zależy to kasa oby skisł w Paryżu

1

@macio_944 Trzeba być naprawde ślepym, żeby być sędzią VAR i popełniać takie błędy to jest wręcz nie pojęte, to ze większość sędziów sympatyzuje z Mardytem widać za każdym razem kiedy coś idzie na naszą korzyść

0

@wroclawianin89 Głupota było zwolnienie Lavicki wg mnie tam potrzeba zmian w składzie a nie trenera

7

Oj tak wróciły piękne czasy kiedy człowiek już nie może się doczekać kolejnego meczu Barcy

0

@Woland10 Stracić Messiego na El Clasico to byłby dramat

0

@Stasiuburza Oby nie

0

@Kidd Kupujesz mi Stick wykupujesz dostep do WP.TV i masz normalnie tv bez bawienia sie w kable

3

Lyon niestety poległ z PSG

1

@Murazor liczy się koniec , nie start ;)

0

@DonMatteo901 Won mnie z tą poltyką dziś

0

@Krychaaa10 Niech piszą tyle im zostało , rajty pełne

3

Messi nie zepsuj tego i zostań z nami !!!!!

1

Nie mniej jednak w następnym meczu De Jong i Messi ławka

3

Messi i De Jong żółtko proszę

0

@DonAndrzejos 10 kwietnia będzie ;)

0

@Masti_Real_Madryt ok ok oddzwonimy

1

Nie no "Majster" musi być nasz

1

Real miałby gola bardziej niż pewne

9

Koeman przepraszam za wszystkie złe słowa

0

You're simply The Best !

6

Dest is The Best !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?