Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde U mnie lata Adama ale chyba tez zakupie Messiego
1
@Nano22 No mnie jakby bark przestał trochę boleć to chyba lepiej
0
@Pawel13sz ja ale sprzedałbym Griezmanna a wziął Depaya
8
@tomek8756 Węgry to taki nasz kaczogród tylko oni są już krok do przodu w kwesti komunizacji kraju
0
@against_modern_football Na trzeźwo pisał ?
0
@doc Pomogłeś dziękuje
0
@Bruttal cos jest na rzeczy u mnie apka poczty WP nie działa
5
@Avernand Polska niedługo zamiast orła bedzie miała kaczke
0
Gdyby nie mecze Polski to tak na prawde nie ma co oglądać
0
@patrykzmc2000 Jedyna na czym mu zależy to kasa oby skisł w Paryżu
1
@macio_944 Trzeba być naprawde ślepym, żeby być sędzią VAR i popełniać takie błędy to jest wręcz nie pojęte, to ze większość sędziów sympatyzuje z Mardytem widać za każdym razem kiedy coś idzie na naszą korzyść
0
@wroclawianin89 Głupota było zwolnienie Lavicki wg mnie tam potrzeba zmian w składzie a nie trenera
7
Oj tak wróciły piękne czasy kiedy człowiek już nie może się doczekać kolejnego meczu Barcy
0
@Woland10 Stracić Messiego na El Clasico to byłby dramat
0
@Stasiuburza Oby nie
0
@Kidd Kupujesz mi Stick wykupujesz dostep do WP.TV i masz normalnie tv bez bawienia sie w kable
3
Lyon niestety poległ z PSG
1
@Murazor liczy się koniec , nie start ;)
0
@DonMatteo901 Won mnie z tą poltyką dziś
0
@Krychaaa10 Niech piszą tyle im zostało , rajty pełne
3
Messi nie zepsuj tego i zostań z nami !!!!!
1
Nie mniej jednak w następnym meczu De Jong i Messi ławka
3
Messi i De Jong żółtko proszę
0
@DonAndrzejos 10 kwietnia będzie ;)
0
@Masti_Real_Madryt ok ok oddzwonimy
1
Nie no "Majster" musi być nasz
1
Real miałby gola bardziej niż pewne
9
Koeman przepraszam za wszystkie złe słowa
0
You're simply The Best !
6
Dest is The Best !