Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sintesox Oby nie serce mogło by tego nie wytrzymać a porazka bolałaby bardziej niz kiedykolwiek
2
Ale taką manite dzis to brałbym w ciemno
0
Bardziej na boisko niz stadion ;)
0
@Fawrf Plebiscyt ZP śmieszy ogólnie od lat ;)
6
Obym dzis wieczorem wypił drina świętując a nie topiąc smutki Vamos !!
2
Obrona Realu bez Varane i Ramosa wygląda co najmniej "blado" mam nadzieję że to wykorzystamy
2
UUU Lahoz chyba wymiękł bał sie presji albo Perez za mały przelew zrobił ;)
0
Messi powie albo ja do PSG albo Neymar tutaj co wtedy ?
0
Debiut Ronaldinho był w takich pamiętne czasy
0
@Denver Lepiej Octavie 1 lub Seat Toledo 2 ew Vw Bora
0
@pele1282 Może dzwonił do San Escobar ?
0
Na tym poziomie z gra jeszcze tylko City jak dla mnie Real nie ma szans ale wiadomo Zidane ma układ ;)
0
@Szakalaka12369 każda wygrana Realu w LM przypomina " Koszmar minionego( minionych ) Lat(a) "
29
Ja prdl można upaść niżej ?
https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1379054227876614144
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Live ma gola to najważniejsze jak nie stracą już dziś żadnego to na Anfield wszystko jest możliwe
1
@Adasgg przecież to Real to czego się spodziewałeś ,:)
1
@MesQueUnClub96 sporo tu było takich
0
@lukaszbarca15 Gram tylko w FUT nigdy nie wydałem ani złotówki
2
Ktoś juz wie w ogóle jak będzie wyglądał sezon 22/23 w piłce nożnej skoro mistrzostwa są zaplanowane na grudzień 22 ?
0
@masq Zidane jeśli chodzi o taktyke to akurat nie jest jakimś topem, zazwyczaj jest tylko jedna "Wrzutka"
1
To nie była ręka na karnego
0
@Jonyx Szanse tutaj są 50/50 na pewno Real nie jest faworytem
1
@sintesox Ja je*ie a jakie to ma znaczenie??
2
@BrzydkiAS Moderacja tej strony to jakiś żart ,dzbany jakich mało
1
Po przerwie często mamy takie mecze jak ten oby za tydzień z kefirami było lepiej
0
Sedzia specjalnie nic nie gwiżdże żeby wk...ić Messiego ten pójdzie z pretensjami i cyk żółtko
0
Messi jest za bardzo decydujący aby nie zagrał w EC
0
Jeśli Real klepnie Hallanda i Mbappe to nie bedzie to dobre dla żadnego z nich grać w jednym zespole
0
@Danchos Dokładnie o tym samym pomyślałem widać że gość pójdzie po prostu tam gdzie mu lepiej zapłacą