1

@sintesox Oby nie serce mogło by tego nie wytrzymać a porazka bolałaby bardziej niz kiedykolwiek

2

Ale taką manite dzis to brałbym w ciemno

0

Bardziej na boisko niz stadion ;)

0

@Fawrf Plebiscyt ZP śmieszy ogólnie od lat ;)

6

Obym dzis wieczorem wypił drina świętując a nie topiąc smutki Vamos !!

2

Obrona Realu bez Varane i Ramosa wygląda co najmniej "blado" mam nadzieję że to wykorzystamy

2

UUU Lahoz chyba wymiękł bał sie presji albo Perez za mały przelew zrobił ;)

0

Messi powie albo ja do PSG albo Neymar tutaj co wtedy ?

0

Debiut Ronaldinho był w takich pamiętne czasy

0

@Denver Lepiej Octavie 1 lub Seat Toledo 2 ew Vw Bora

0

@pele1282 Może dzwonił do San Escobar ?

0

Na tym poziomie z gra jeszcze tylko City jak dla mnie Real nie ma szans ale wiadomo Zidane ma układ ;)

0

@Szakalaka12369 każda wygrana Realu w LM przypomina " Koszmar minionego( minionych ) Lat(a) "

29

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Live ma gola to najważniejsze jak nie stracą już dziś żadnego to na Anfield wszystko jest możliwe

1

@Adasgg przecież to Real to czego się spodziewałeś ,:)

1

@MesQueUnClub96 sporo tu było takich

0

@lukaszbarca15 Gram tylko w FUT nigdy nie wydałem ani złotówki

2

Ktoś juz wie w ogóle jak będzie wyglądał sezon 22/23 w piłce nożnej skoro mistrzostwa są zaplanowane na grudzień 22 ?

0

@masq Zidane jeśli chodzi o taktyke to akurat nie jest jakimś topem, zazwyczaj jest tylko jedna "Wrzutka"

1

To nie była ręka na karnego

0

@Jonyx Szanse tutaj są 50/50 na pewno Real nie jest faworytem

1

@sintesox Ja je*ie a jakie to ma znaczenie??

2

@BrzydkiAS Moderacja tej strony to jakiś żart ,dzbany jakich mało

1

Po przerwie często mamy takie mecze jak ten oby za tydzień z kefirami było lepiej

0

Sedzia specjalnie nic nie gwiżdże żeby wk...ić Messiego ten pójdzie z pretensjami i cyk żółtko

0

Messi jest za bardzo decydujący aby nie zagrał w EC

0

Jeśli Real klepnie Hallanda i Mbappe to nie bedzie to dobre dla żadnego z nich grać w jednym zespole

0

@Danchos Dokładnie o tym samym pomyślałem widać że gość pójdzie po prostu tam gdzie mu lepiej zapłacą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?