1

No i klops tak żem czuł

4

@AmigoBlancos Tak w sumie to już jest roztrwonić taką przewagę to już mega frajerstwo

3

31

0

Atleti tego nie wygra są cieńcy jak sik pająka

1

Myślicie że jak wygramy z Atletico to zdobędziemy majastra czy wtopimy jeszcze gdzieś?

32

Czy oni wiedzą że Koeman miał kiedyś zawał ??

20

Panie turku.....

2

Dest to jest jednak The best

0

Wszyscy kochają Barcelone Xd

0

Griezmanna wkurzyła cieszyna pajaca z Vll

2

Może pora dać szanse Puigowi ,Pedri nie widoczny

6

Napastnik potrzebny na wczoraj

0

Vini mu się włączył ??

9

@Masti_Real_Madryt też się cieszymy :)

1

To jak ile doliczą z 10 ??

0

@David_Beckham nie pamiętam ale jakos 98r odkąd zacząłem interesować się piłką tonod razu kibicowałem Barcelonie chyba najbardziej podobała mi sie wtedy nazwa FC BARCELONA

1

@ROBSSSON "Marder" ale najpierw koniecznie spray do usunięcia zapachu innej kuny potem ultradźwięk miałem szkolenie na ten temat ;) bo sprzedaje części :)

1

@saczers438 Mam ziomka który całe zycie kobicuje Juve i powiedział mi ze po przyjściu CR Juve prestało byc zespołem, wygląda jakby podzielił szatnie

0

@PatrykBarca z doliczonym to pewnie jeszcze 90 ;)

3

Gdyby tak Real stracil dziś punkty to pije o jednego drina więcej;)

0

Dać mu Depaya , Garcie ,no i już niech będzie ten Aguero i myślę że wtedy zobaczymy na co naprawdę go stać

0

@JimMorrisonFCB Yato to słabe klucze ale tanie, jeśli potrzebujesz naprawde porządne to Hans , Toptul , Sonic ale jeśli tylko do użytku domowego to Yato wystarczy

3

0

@Matelel No nie jest

3

Sprzedać Griezmanna to powinien być obowiązek Laporty

0

Dobrze że Kubo odszedł cieńki jest jak sik pająka

2

Minuta ciszy dla Superligi ??

0

Depay dwie , Aguero dwie , Messi jedna tak będzie

0

@DonMatteo901 Real hajsy skitrał i szaleje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?