Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilop Nie strzelamy tylko strzela Messi
39
@tristan87 Ego na poziome Realu M.
0
@Wiktoria13 Nie powiedziane że w tym roku zgarną Mbappe a w przyszłym Hallanda
1
@kingorbit teraz to juz bez różnicy
1
@Comentateiro Kiedyś Roma potem Liverpool a w tym roku wielka Granada
0
Jesli miałbym wybierać teraz to chyba Pimienta potem Xavi
0
@barcowy1899 Przekaznik pompy paliwa
0
@RonaldoR9 ma wszystko co spowodowało ze go nie lubie
2
A co będzie jak dostanie kilka porządanych transferów a oni dalej będą dawać ciała w ważnych meczach zwolnimy go w polowie sezonu ?? Jak dla mnie gość nie nadaje sie na tak wielki klub jak Barcelona
0
@Messibestplayerintheworld I ja jestem za
0
@John_Doe Ja bym chetnie zobaczył u nas Loewa
11
@tristan87 Ta upozorowali kontuzje żeby nie wyszło że Koeman to mistrz taktyki i zmian
2
@Krystian1588 Oby go wy*****ł
0
@Whudi Cortes z Lidla
0
Siłownie otwarte o jeden dzień szybciej Xd dzięki ci królu złoty
2
Jeśli nie Xavi to Pimienta byle nie Koeman no chyba że Loew
2
Piosnka na dziś?
Elektryczne Gitary "To już jest koniec "
2
Messi zastanów się dwa razy
0
To jest jakas parodia trenerska
3
Błagam Laporta pożegnaj tego "Taktyka"
1
Jeszcze Messi żółta i jedziemy po majstra wesoło jest ogólnie cała ta gonitwa jest śmieszna niech juz Atleti zgarnia tego majstra i spokój
0
Koeman lepiej niech sam odejdzie bo z tą grą jego serducho nie wytrzyma przyszłego sezonu
0
Koeman Pan trener
4
Brawo Koeman najbardziej był widoczny brak Roberto
30
@Janas11224 Najlepsi sa ci co jadą sami i maja maseczki , zawsze mam spytać facetów czy jak leżą sami w łózku to tez w condomie
2
@macio_944 fakt 30+ to przesada tak 25-30 to jak dla mnie temp idealna
1
@GeneralXavi Na pewno będzie lepszy niz M.Braithwait którego obeność w naszym klubie to lekki żart a i uważam że może dać nam więcej niż Dembele chociaż wiadomo są dwie możliwości
0
@Granto Polecam Vectre , nie polecam Netii polecam też Generacje ale to raczej tylko lokalnie dostępne
2
@MesQueUnClub96 Nie odpowiem ci na pytanie ale chciałbym wiedzieć co zmieniają w twoim życiu herby na LR ??
0
@Kamiloza91 "Moda na sukces"