Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z Grosikiem byśmy wygrali ;)
3
A ta gala K.Górskiego to dziś ??
0
Na Euro" zgwałci "nas chyba nie tylko Hiszpania
0
@matirix20 Miałem w piątek więc się napiłem nic mi nie było
1
@VamosRakieta OK Ok
0
@Pawel13sz I tak każdy wie o kogo chodzi
0
@deiw99 Fakt ,I Messi
1
@ArcziArtt Na Hallanda raczej bym nie liczył ale taki De Light by wjechał aż miło
3
Ciągnie sie ten transfer jak flaki z olejem
0
Jak pisali że Koeman chce WIjnalduma to wszyscy po co nam to drewno teraz płacz niektórych że wybrał PsG jak dla mnie gośc na pewno nie jest wart tego żeby mu płacić 10 baniek za sezon i cieszę się że go nie ma u nas
8
Guardiola to najlepsze co spotkało Barcelone od czasów Cruyfa
0
@Messibestplayerintheworld
Fajnie tylko kuffa kiedy ??
1
@tbas Paulinho raczej też ;)
1
@Pawlak1992 Uzywam do dziś , przyjmuje zamówienia od klientów najlepsza opcja jesli chodzi i mój typ pracy
0
@Kettger Wijnaldum nie jest wart takich pieniędzy
1
Oby poszedł i grzał tam ławę
0
@szkutnik91 I to jest dobra informacja :)
0
@batoon olać bo ,bo najwyraźniej zależy mu tylko na kasie
15
Olac tego Wijnalduma Gaya +Memphis i możemy zaczynac walczyć
5
Olać tego Wijnalduma dawać Memphisa !
3
Wow myślałem ze jest młodszy, życzę znalezienia nowego klubu
2
@Thoms94 Poki nie zaplaciles to nie masz sie czym martwic, na stronie powinna byc opcja anuluj zamowienie
0
Jest prawie 17 a tu zadnego transferu ?? Oj Johan bo sie pogniewamy
0
@Ghazul3293 Nudze sie w pracy :/
1
@BarcaInfo Tez nie byłem zwolennikiem pozostania Holendra ale jeśli już został to życzę mu jak najlepiej mam nadzieje ze dobrze poukłada nowych piłkarzy i czegoś nauczył sie na własnych błędach.
0
Pan prezydent , w przeciwieństwie do porzednika angażuje się we wszystkie sekcje FC Barcelony
1
@skubi99 No dokładnie mam to samo , polecam Claritine Duo jeśli możesz ogranąć sobie recepte
3
Wszystko fajnie tylko trawa zaczyna pylic :(
0
@saczers438 jeśli jesteś fanem motoyzacji to" Muzeum Skarb Narodu" nie byłem jeszcze ale planuje sie wybrać
8
Każdy zasługuje na drugą szansę, osobiście dla mnie największy plus to taki że pozyskamy Depaya