1

Messi PSG Mbappe Real El Clasico to bedą gwałty na Barcelonie

1

To co w przyszłym sezonie Liga Europy ?

0

Juz widze te pustki na stadionie FcB jak otworzą stadiony dla kibiców w Hiszpanii co najmniej połowa przychodziła tam dla Messigo

0

Cytując Laporte "Chcem ale nie mogę "

3

Dopóki Messi nic nie podpisze z innym klubem doputy piłka w grze

1

Zastanawiam sie czy to po prostu nie wojenka z Tebasem

0

Jeśli PSG to zycze mu wszystkiego najgorszego jesli chodzi o karierę sportową

11

Kapitan nie opuszcza tonącego statku, pamiętacie jak Juve zdegradowali Buffon ani myślał o odejsciu

5

Jak pójdzie do PsG to kibicom Barcelony delikatnie mówiąc napluje w twarz , Psg to chyba drugi po Realu najbardziej nienawidzony klub przez kibiców FCB

0

@Pawel13sz Coś wygramy ale czy to będą sukcesy ciężko powiedzieć

0

Nie spinajcie się tak towarzyski mecz z piłkarzami których większości nie będzie do końca okna

3

"Niby człowiek wiedzioł.....

10

Panu już podziękujemy

2

@macio_944 Idealnie w punkt

7

@MesQueUnClub96 Nie wszyscy

4

Koeman będzie miał nie lada zagwozdke jak to wszystko poukładać

0

@Admin030 Oby wrócił z urlopu ale już nie od nas

0

Messi , Mephis , Fati ??

0

@Criss18Barca Juz i tak za dużo patoli w tym kraju

1

@10SzymonBarca10Jak dostanie zgode od klubu to czemu nie , jak ty dostaniesz zgode to tez możesz

3

@Rewolucja123 To z CR to chyba z Fify patrząc na kropke nad głowa piłkarza z prawej Xd

0

A Judasz po co w tym meczu ?

0

@draxidox Taką samą zamowiłem w kwietniu i liczyłem ze juz nia pojade na wakacje ale się przliczyłem :/

0

@kuz właśnie też lecę toledo ,;)

2

W niedziele wyruszam na urlop do Chorwacji swoim 18 letnim Seatem bo Skoda dała d...y i nie zdążyla wyprodukować zamówionego auta ,niby mam wszystko sprawne posprawdzane ale stresa lekkiego mam, ktoś jechał w taką trase starszym autem ?

0

@tomek8756 KW jest gejem fakt nie opinia

9

@sergio5 Po tej kontuzji to juz na pewno odpali ;)

3

Varane podobno odchodzi z Realu , Florek chyba myśli że sam Mbappe mu wszystko wygra

0

Ale w Madrycie szambo wybiło niczym na Woroniczej

0

@Mixtape Bo jak nie myy to kto !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?