Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Messi PSG Mbappe Real El Clasico to bedą gwałty na Barcelonie
1
To co w przyszłym sezonie Liga Europy ?
0
Juz widze te pustki na stadionie FcB jak otworzą stadiony dla kibiców w Hiszpanii co najmniej połowa przychodziła tam dla Messigo
0
Cytując Laporte "Chcem ale nie mogę "
3
Dopóki Messi nic nie podpisze z innym klubem doputy piłka w grze
1
Zastanawiam sie czy to po prostu nie wojenka z Tebasem
0
Jeśli PSG to zycze mu wszystkiego najgorszego jesli chodzi o karierę sportową
11
Kapitan nie opuszcza tonącego statku, pamiętacie jak Juve zdegradowali Buffon ani myślał o odejsciu
5
Jak pójdzie do PsG to kibicom Barcelony delikatnie mówiąc napluje w twarz , Psg to chyba drugi po Realu najbardziej nienawidzony klub przez kibiców FCB
0
@Pawel13sz Coś wygramy ale czy to będą sukcesy ciężko powiedzieć
0
Nie spinajcie się tak towarzyski mecz z piłkarzami których większości nie będzie do końca okna
3
"Niby człowiek wiedzioł.....
10
Panu już podziękujemy
2
@macio_944 Idealnie w punkt
7
@MesQueUnClub96 Nie wszyscy
4
Koeman będzie miał nie lada zagwozdke jak to wszystko poukładać
0
@Admin030 Oby wrócił z urlopu ale już nie od nas
0
Messi , Mephis , Fati ??
0
@Criss18Barca Juz i tak za dużo patoli w tym kraju
1
@10SzymonBarca10Jak dostanie zgode od klubu to czemu nie , jak ty dostaniesz zgode to tez możesz
3
@Rewolucja123 To z CR to chyba z Fify patrząc na kropke nad głowa piłkarza z prawej Xd
0
A Judasz po co w tym meczu ?
0
@draxidox Taką samą zamowiłem w kwietniu i liczyłem ze juz nia pojade na wakacje ale się przliczyłem :/
0
@kuz właśnie też lecę toledo ,;)
2
W niedziele wyruszam na urlop do Chorwacji swoim 18 letnim Seatem bo Skoda dała d...y i nie zdążyla wyprodukować zamówionego auta ,niby mam wszystko sprawne posprawdzane ale stresa lekkiego mam, ktoś jechał w taką trase starszym autem ?
0
@tomek8756 KW jest gejem fakt nie opinia
9
@sergio5 Po tej kontuzji to juz na pewno odpali ;)
3
Varane podobno odchodzi z Realu , Florek chyba myśli że sam Mbappe mu wszystko wygra
0
Ale w Madrycie szambo wybiło niczym na Woroniczej
0
@Mixtape Bo jak nie myy to kto !