Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KidusFCB Kręgosłup, depresja
0
Nie znam i teraz mam nadzieje że nie poznam
2
@Geble Też bardzo zapamiętałem ten finał, faktycznie był to chyba pierwszy finał mundialu który obejrzałem, oglądałem go na obozie harcerskim, oglądało nas chyba z 50 osób na bodajże 16' calowym Tv i też oczywiście kibicowałem Brazyli
5
Ale bym se pooglądał taką Barce teraz
2
Trener Anglików chyba dostał od kogoś cynk że trzeba klaskać
41
@JohnnyBarca To juz wiem czemu Lucho nie powołał nikogo z Madrytu ;)
0
@Janiama Wolski i Laskowski to było by to
3
To prawda gość ma mega potencjał jedyne czego mi brakuje to kluczowych podań, asyst
0
@Maciek98 Para idealna.
2
Argentyna pyka Brazylie ,a potem Włosi Anglie oby ten weekend był udany :)
0
@DonMatteo901 Gosć jest niemożliwy 34 na karku a i tak wciąż najlepszy
0
@insp1re Czym różnią się sneakresy od zwykłych butów ?? Pytam czysto teoretycznie
0
@Explode Są też tacy co wola Pis od PO Xd
0
@mrboom Panie weź se te 125 i wkręć .... w d...ę !
22
Mam wrażenie że Leo jak i cały zespół Argentyny jest mocno nakręcony na ten tytuł oby im się udało
8
@FCBurnley Polska lepiej na papierze wygląda od Słowacji
1
Leo musisz !!!!
12
Wieczysta też się przygląda, Legia też, i w sumie cały światy też
2
Jak mawiają młodzi ludzie "Masakracja"
0
@Pilka_jest_okragla Problem jest taki że Griezmanna to jeszcze może ktoś kupi w przeciwieństwie do reszty tego drewna
0
@clyde Serial mega ale jak uwielbiałem jeszcze 13 posterunek ale tylko ten 1
0
"Popełniłem błąd z Tito.." czy to był Tito czy ktokolwiek inny w ogóle nie powinien tego robić
10
@bartekvisca Nie każdemu.Pozdro
6
@Barca1992 Bardziej źle świadczy o naszym kraju to że Pis rządzi krajem
1
@Kgorecki2500 Nie zaprzeczam
0
Powrót tuska i od razu la rambla zmienia sie w La politica
4
@Deviler Możesz iść po szczepienu jak nie boli cię ręka
1
Co trzeba ćpać żeby wymyślać takie rzeczy
0
@ProMILs A smalec z psów dalej jecie ?
0
@MSN1998 Bo 80% tamtej Hiszpani to była Barca