0

Nie zagłosuje bo trochę za szybko na takie głosowanie może tak po 5 kolejce będziemy mieli większy obraz jakości tego zespołu

2

0

@kuz Kompleks Messiego on chyba bedzie miał nawet jak oboje skończą kariery

0

@LuisSalvano Na wiecej podań od Pedriego do przodu ;)

0

@szkutnik91 Za Desta Emerson

4

@PatrykBarca Osobiście do dzis uważam i uważałem że Font był lepszym kandydatem

0

@Gaz Dokładnie sporo osób było zaślepionych sukcesami Laporty a ja jednak uważam że Font miał jakiś konkretny plan i nie był to tylko Xavi, a Lapcio liczył wygram a potem to jakos to bedzie

0

2

@AlicjaFCB Mowa o tym Panie co od odejścia Neya jest oderwany od rzeczywistości ?? Xd

18

Ulubione słowo ostatnich miesięcy "W klubie panuje optymizm..."

0

@doc Nie rejestrować go do rozgrywek i tyle problem chyba tylko taki że wciąż będzie trzeba mu płacić

1

Ale by były jaja jak byśmy po odejściu z Messiego zdobyli LM xd
trohce nie realne , ale możliwe ;)

0

@matirix20 Jeśli tak ma byc przez cały rok to pora zmienić nazwe na FCBarcaMessi.com

0

@VenoM Piłem nic mi nie było

0

@abram3k Za mało Messiego zdecydowanie za mało na stronie

0

@Encore Oddalismy piłkarza który w naszym zespole nic specjalnego nie pokazał i była to bardzo dobra decyzja

5

Nie wygrania LM życzę.

3

@Shapiro Po prostu napisał prawde

4

Alez piekne wylewy na Kukiza oby było ich jak najwięcej :)

0

@PawkoFCB Oczywiście że może w PL to jam najbardziej możliwe

3

Czekam na wpisy tygodnika "NIE" Xd

0

Jeśli otworzą stadiony dla kibiców w Hiszpanii myślicie że CN z bedzie w stanie zapełnić się chociażby w 80 %

2

@AlexDark00 Moim zdaniem Font miał pewien pomysł , i nie był to wyłącznie Xavi ,Laporta bazował tak jak kolega wspomniał na poprzednich sukcesach i pomyślał wygram a potem to juz jakoś to będzie prawda okazała sie bardziej brutalna

0

Gdzie kupie najtaniej PS Plus ?

0

@jeyx77x Może i top ale wg mnie juz spadła z podium

0

@Encore A jak tak to spoko

4

@IronSanHybrid Porównywanie Verratiego do Xaviego czy Iniesty ?? Messi zbłądziłeś

0

@Encore Hehe wbijania szpileczki ciag dalszy

0

@marcin000019 No to masz

1

@Volk Kibice tego Pseudo klubiku sa tak pewni siebie że chciałbym zeby ich wyjaśniła najlepiej jakaś Borussia albo Ajax

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?