Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie zagłosuje bo trochę za szybko na takie głosowanie może tak po 5 kolejce będziemy mieli większy obraz jakości tego zespołu
2
0
@kuz Kompleks Messiego on chyba bedzie miał nawet jak oboje skończą kariery
0
@LuisSalvano Na wiecej podań od Pedriego do przodu ;)
0
@szkutnik91 Za Desta Emerson
4
@PatrykBarca Osobiście do dzis uważam i uważałem że Font był lepszym kandydatem
0
@Gaz Dokładnie sporo osób było zaślepionych sukcesami Laporty a ja jednak uważam że Font miał jakiś konkretny plan i nie był to tylko Xavi, a Lapcio liczył wygram a potem to jakos to bedzie
0
@udarpawarotam Chorwa
2
@AlicjaFCB Mowa o tym Panie co od odejścia Neya jest oderwany od rzeczywistości ?? Xd
18
Ulubione słowo ostatnich miesięcy "W klubie panuje optymizm..."
0
@doc Nie rejestrować go do rozgrywek i tyle problem chyba tylko taki że wciąż będzie trzeba mu płacić
1
Ale by były jaja jak byśmy po odejściu z Messiego zdobyli LM xd
trohce nie realne , ale możliwe ;)
0
@matirix20 Jeśli tak ma byc przez cały rok to pora zmienić nazwe na FCBarcaMessi.com
0
@VenoM Piłem nic mi nie było
0
@abram3k Za mało Messiego zdecydowanie za mało na stronie
0
@Encore Oddalismy piłkarza który w naszym zespole nic specjalnego nie pokazał i była to bardzo dobra decyzja
5
Nie wygrania LM życzę.
3
@Shapiro Po prostu napisał prawde
4
Alez piekne wylewy na Kukiza oby było ich jak najwięcej :)
0
@PawkoFCB Oczywiście że może w PL to jam najbardziej możliwe
3
Czekam na wpisy tygodnika "NIE" Xd
0
Jeśli otworzą stadiony dla kibiców w Hiszpanii myślicie że CN z bedzie w stanie zapełnić się chociażby w 80 %
2
@AlexDark00 Moim zdaniem Font miał pewien pomysł , i nie był to wyłącznie Xavi ,Laporta bazował tak jak kolega wspomniał na poprzednich sukcesach i pomyślał wygram a potem to juz jakoś to będzie prawda okazała sie bardziej brutalna
0
Gdzie kupie najtaniej PS Plus ?
0
@jeyx77x Może i top ale wg mnie juz spadła z podium
0
@Encore A jak tak to spoko
4
@IronSanHybrid Porównywanie Verratiego do Xaviego czy Iniesty ?? Messi zbłądziłeś
0
@Encore Hehe wbijania szpileczki ciag dalszy
0
@marcin000019 No to masz
1
@Volk Kibice tego Pseudo klubiku sa tak pewni siebie że chciałbym zeby ich wyjaśniła najlepiej jakaś Borussia albo Ajax