2

"Nie ma nie ma wódy na pustyni....

2

@FC1899Barca Wzór do naśladowania ?? no nie zdecydowanie nie

12

@Maciek98 Jestem kibicem Barcelony i szkoda mi kibiców Realu że muszą przebywać na portalu kibiców Barcelony bo nie mają takiego klimatu na swojej stronie jak my ;)

0

@Odcinkowy Decima ok , ale jak dla mnie to styl Barcy Pepa, miażdżenie każdego przeciwnika w stylu którym zachwycał sie cały świat to było po prostu piekne i nie zamieniłbym tego nawet na kolejną LM o grze tego zespołu bedą opowiadac naszym dzieciom

0

@kewin Z tego co widać w terminarzu to tak

4

Po przerwie mamy od razu Bayern ?? remis biere w ciemno Xd

1

Ciekawe kto wymysla te brednie , Koemana rozliczac bedziemy po sezonie (oby nie bylo potrzeby w trakcie ) jedyne czego sie boje to beda go tlumaczyc za kazdym razem slaba kadra

8

@Senyer Z czego ze dwa w szpitalu

0

Pamiętajcie że po każdej burzy przychodzi słońce

1

Dobrze że wygraliśmy chociaż puchar Gampera

0

@JohnnyBarca Jeśli to prawda to pluje kibicom Barcy w twarz na na żywca

0

Ale przecież Font nie miał żadnego pomysłu tylko Xavi .Xavi za to Laporta to jest gość

0

Może Laporcie po prostu nie starcza na swoją pensje ?

1

Laporta chyba myśli że w La Masii ma nowego Xaviego, Inieste, Messiego czy Puyola , niestety ale gość żyje przeszłością zaczynam coraz bardziej wątpić czy jego wybór na prezydenta był dobrym wyborem

0

@KORTIS Legancko tego

0

@Ghotti Zaorane :) hehehe

0

@Kinginiesta No jakby nie było jest w tym sporo racji co piszesz

0

Kończcie juz to okienko bo z tego można niezły kabaret zmotać albo Stand up jak kto woli

13

Nic by mnie bardziej nie ucieszyło jak sprzedaż Griezmanna za jakieś 70 baniek
( za marzenia sie nie płaci )

3

@Uukasz_93 Bundesliga to chyba najnudniejsza liga Bayern potem długo długo nic, nie ujmuje RL umiejętności ale chciałbym go w PL żeby go zweryfikować

1

Albo Cavani albo nikt

4

Zamykajcie juz to okno bo jakies dziwne rzeczy zaczynają sie dziać

0

@FCMichalo No dobra może z tym Hallandem to troche mnie poniosło ale mam nadzieję że znów nie będzie wtopy z jakimś "Drewnem"

1

Jeśli już sprzedadzą tych o których mowa to błagam niech nie kupują kolejnego "Nazario" tylko odkładają hajs na Hallanda

5

Przedłużyć kontrakt Roberto sprzedać Emersona brawo my

1

@KrwawiaceoczyVEB I tu troche widać że nie mamy "zespołu" pamiętacie za czasów Pepa co się działo, jeden za drugim skoczyłby w ogień

8

Czekac na Fatiego , Aguero , Pedriego i moze jakoś zacznie to hulać

3

Nie zdziwie się jak całe MSN za 3 lata zamelduje się w jednej drużynie w MLS

0

@haryveb944 Po Koemanie będzie Xavi i na to licze

0

@LeoMessiah Otóż nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?