Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
"Nie ma nie ma wódy na pustyni....
2
@FC1899Barca Wzór do naśladowania ?? no nie zdecydowanie nie
12
@Maciek98 Jestem kibicem Barcelony i szkoda mi kibiców Realu że muszą przebywać na portalu kibiców Barcelony bo nie mają takiego klimatu na swojej stronie jak my ;)
0
@Odcinkowy Decima ok , ale jak dla mnie to styl Barcy Pepa, miażdżenie każdego przeciwnika w stylu którym zachwycał sie cały świat to było po prostu piekne i nie zamieniłbym tego nawet na kolejną LM o grze tego zespołu bedą opowiadac naszym dzieciom
0
@kewin Z tego co widać w terminarzu to tak
4
Po przerwie mamy od razu Bayern ?? remis biere w ciemno Xd
1
Ciekawe kto wymysla te brednie , Koemana rozliczac bedziemy po sezonie (oby nie bylo potrzeby w trakcie ) jedyne czego sie boje to beda go tlumaczyc za kazdym razem slaba kadra
8
@Senyer Z czego ze dwa w szpitalu
0
Pamiętajcie że po każdej burzy przychodzi słońce
1
Dobrze że wygraliśmy chociaż puchar Gampera
0
@JohnnyBarca Jeśli to prawda to pluje kibicom Barcy w twarz na na żywca
0
Ale przecież Font nie miał żadnego pomysłu tylko Xavi .Xavi za to Laporta to jest gość
0
Może Laporcie po prostu nie starcza na swoją pensje ?
1
Laporta chyba myśli że w La Masii ma nowego Xaviego, Inieste, Messiego czy Puyola , niestety ale gość żyje przeszłością zaczynam coraz bardziej wątpić czy jego wybór na prezydenta był dobrym wyborem
0
@KORTIS Legancko tego
0
@Ghotti Zaorane :) hehehe
0
@Kinginiesta No jakby nie było jest w tym sporo racji co piszesz
0
Kończcie juz to okienko bo z tego można niezły kabaret zmotać albo Stand up jak kto woli
13
Nic by mnie bardziej nie ucieszyło jak sprzedaż Griezmanna za jakieś 70 baniek
( za marzenia sie nie płaci )
3
@Uukasz_93 Bundesliga to chyba najnudniejsza liga Bayern potem długo długo nic, nie ujmuje RL umiejętności ale chciałbym go w PL żeby go zweryfikować
1
Albo Cavani albo nikt
4
Zamykajcie juz to okno bo jakies dziwne rzeczy zaczynają sie dziać
0
@FCMichalo No dobra może z tym Hallandem to troche mnie poniosło ale mam nadzieję że znów nie będzie wtopy z jakimś "Drewnem"
1
Jeśli już sprzedadzą tych o których mowa to błagam niech nie kupują kolejnego "Nazario" tylko odkładają hajs na Hallanda
5
Przedłużyć kontrakt Roberto sprzedać Emersona brawo my
1
@KrwawiaceoczyVEB I tu troche widać że nie mamy "zespołu" pamiętacie za czasów Pepa co się działo, jeden za drugim skoczyłby w ogień
8
Czekac na Fatiego , Aguero , Pedriego i moze jakoś zacznie to hulać
3
Nie zdziwie się jak całe MSN za 3 lata zamelduje się w jednej drużynie w MLS
0
@haryveb944 Po Koemanie będzie Xavi i na to licze
0
@LeoMessiah Otóż nie