Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dembele_gora Looney Tones
8
Tymczasem Koeman....
1
@Worny Oby przyszłe perły La masii
0
@PatrychoO Paryż kupuje tylko po to żeby osłabić przeciwników ;)
0
@jeyx77x Wczoraj tez żem wrócil Szrenica-Odrodzenie-Dom śląski , udanej wycieczki !
0
Ter Stegen KOTM z Cadizem podsumowuje obecą Barcelone
0
Xavi nas zbawi .
1
Jest szansa że Koeman sam się podał do dymisji wg was ?
1
@Alan_fcbfan spoko nie byłeś sam
7
Na El Clasico lepiej nie wychodzić będzie mniejszy wymiar kary
3
Martwiłem się czy będziemy w top3 na koniec sezonu teraz sie obwawiam o top 5
0
@Pilka_jest_okragla Czavi , Czavi !
0
@Emhyr Czavi , Czavi nas zbawi !
0
@kamilo0066 Powinni grac przy pustych jak nie umieją się zachować
0
@barcanawieki Owszem lubię
1
@Kondziubarca Tez mam takie wrażenie ;)
2
@kuz Skoro u Koemana w ostatnim meczu Pique grał na 9 to nic mnie nie zdziwi
3
A ja bym chciał żeby tak te Al Sadd Xaviego zagrało z obecną Barcą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@michal2007 "Co jest najtrudniejsze w posiadaniu psa? Pożegnanie. "
1
@Atahujrobinie Nick mówi sam za siebie
42
"Drużyna musi być wspierana, słowami i czynami"
Tymczasem Koeman
"Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić"
Tyle w temacie.
0
@clyde Dziwnie piszesz Piwo
5
W czwartek wyjaśni nas potężne Cadiz
0
@Rewolucja123 No to jak dla mnie ten gośc z twojego Avatara jest najlepsza opcją
1
Chyba najlepszą opcja było by dać zespól Pimiencie do końca sezonu a potem coś szukać konkretnie no chyba że Pamienita by odpalił niczym Flick , szkoda tylko że Lapcio wykosił Garcie
0
@Gaz no i mnie rozbawiło :)
1
Dawac juz Xaviego gorzej na pewno nie będzie
0
@TheNekro94 Ostatnia wypowiedź to kryminał i zarazem chyba gwóźdź do trumny na ławce trenerskiej tego pana
0
osobiście jestem za zwolnieniem Koemana jednak zastanawiam sie czy nowy trener tutaj pomoże ?