0

@Dembele_gora Looney Tones

8

Tymczasem Koeman....

1

@Worny Oby przyszłe perły La masii

0

@PatrychoO Paryż kupuje tylko po to żeby osłabić przeciwników ;)

0

@jeyx77x Wczoraj tez żem wrócil Szrenica-Odrodzenie-Dom śląski , udanej wycieczki !

0

Ter Stegen KOTM z Cadizem podsumowuje obecą Barcelone

0

Xavi nas zbawi .

1

Jest szansa że Koeman sam się podał do dymisji wg was ?

1

@Alan_fcbfan spoko nie byłeś sam

7

Na El Clasico lepiej nie wychodzić będzie mniejszy wymiar kary

3

Martwiłem się czy będziemy w top3 na koniec sezonu teraz sie obwawiam o top 5

0

@Pilka_jest_okragla Czavi , Czavi !

0

@Emhyr Czavi , Czavi nas zbawi !

0

@kamilo0066 Powinni grac przy pustych jak nie umieją się zachować

0

@barcanawieki Owszem lubię

1

@Kondziubarca Tez mam takie wrażenie ;)

2

@kuz Skoro u Koemana w ostatnim meczu Pique grał na 9 to nic mnie nie zdziwi

3

A ja bym chciał żeby tak te Al Sadd Xaviego zagrało z obecną Barcą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@michal2007 "Co jest najtrudniejsze w posiadaniu psa? Pożegnanie. "

1

@Atahujrobinie Nick mówi sam za siebie

42

"Drużyna musi być wspierana, słowami i czynami"
Tymczasem Koeman
"Spójrzcie na listę powołanych. Co można z nimi zrobić"

Tyle w temacie.

0

@clyde Dziwnie piszesz Piwo

5

W czwartek wyjaśni nas potężne Cadiz

0

@Rewolucja123 No to jak dla mnie ten gośc z twojego Avatara jest najlepsza opcją

1

Chyba najlepszą opcja było by dać zespól Pimiencie do końca sezonu a potem coś szukać konkretnie no chyba że Pamienita by odpalił niczym Flick , szkoda tylko że Lapcio wykosił Garcie

0

@Gaz no i mnie rozbawiło :)

1

Dawac juz Xaviego gorzej na pewno nie będzie

0

@TheNekro94 Ostatnia wypowiedź to kryminał i zarazem chyba gwóźdź do trumny na ławce trenerskiej tego pana

0

osobiście jestem za zwolnieniem Koemana jednak zastanawiam sie czy nowy trener tutaj pomoże ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?