0

JPRD Lenglet przecież to jest NIEPOJĘTE !

1

@masq Uff teraz już jestem spokojniejszy ;)

3

W sercu Barce będe miał zawsze ale chyba naprawde trzeba sobie zrobić przerwe z oglądaniem tych dramatów

0

Antek jedna kocha Barce

2

uuu panie Fati z wolnymi to dużo pracy przed tobą

0

Zastanawiam sie czy nowy trener tutaj coś zmieni

0

Coutinho niczym Dembele z Live dwa najdroższe transfery

0

@Explode Nie dzięki ;)

1

jprd co ja tu czytam jakiś smolasty walczy na macie bueheheh naprawde ktoś płaci za oglądanie tego ?

0

@Pilka_jest_okragla To bedzie sukces jeśli zagramy w LM w przyszłym sezonie

0

Tytuł filmu który opisuje obecną FC Barcelone?? Ja powiem "Upadek"

0

Niech to się skończy manitą ciekawe co powie wtedy nasz super prezydent i jeszcze lepszy trener

0

@ProMILs Koeman nie wie co to fałszywa 9 to pojęcie jest mu obce

0

To ze nie zagramy w przyszłym sezonie w LM staje się co raz bardziej realne wiem że dopiero początek sezonu ale popatrzcie co my gramy

1

Teraz już z górki ;)

1

Co raz bardziej jestem załamany sytuacją w tym klubie jeszcze w styczniu przyjdzie jakiś Gallardo , albo Pirlo, albo inny wynalazek to jest po prostu jakiś dramat co się stało z tym klubem ciężko już nawet wierzyć w Laporte

9

W to że wygramy to raczej wątpie ale czy będziemy mieć celny strzał o to jest pytanie

0

Na prawde tyle osób ogląda Fame MMA ??

3

Jaki prezydent taki trener

0

@tomek8756 To będzie dzień w którym ostatecznie pożegnamy się z LM

2

Bo gdyby nie Messi prawdopodobnie juz dawno by cie tu nie było

1

@LucaMancini Medium

0

Myślicie że Koeman wróci do reprezentacji czy jeszcze popracuje w jakims klubie ?

1

@domin1515 W sumie juz po 12 wybaczam

1

Jeśli Pirlo tu przyjdzie to wtedy juz będe całkowicie pewny że Font byłby lepszym wyborem niz Laporta

0

Jeśli Laporta zatrudni Pirlo to
Laporta=Bartomeu

0

@FranekCastle Może Schreuder

1

@Encore SPiiiiiiiiiiiii......

0

@BarcaInfo Font możliwe że wygrałby wybory gdyby tylko mniej pie***ł Xavi Xavi Xavi i ludzi po słuchaniu tego stwierdzili że nic innego nie ma w pomyśle osobiście sam byłem za fontem ale od słuchana tego sam troche zacząłem skłaniac sie ku Laporcie

0

Jak to jakie? nie ma żadnych szans.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?