Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
JPRD Lenglet przecież to jest NIEPOJĘTE !
1
@masq Uff teraz już jestem spokojniejszy ;)
3
W sercu Barce będe miał zawsze ale chyba naprawde trzeba sobie zrobić przerwe z oglądaniem tych dramatów
0
Antek jedna kocha Barce
2
uuu panie Fati z wolnymi to dużo pracy przed tobą
0
Zastanawiam sie czy nowy trener tutaj coś zmieni
0
Coutinho niczym Dembele z Live dwa najdroższe transfery
0
@Explode Nie dzięki ;)
1
jprd co ja tu czytam jakiś smolasty walczy na macie bueheheh naprawde ktoś płaci za oglądanie tego ?
0
@Pilka_jest_okragla To bedzie sukces jeśli zagramy w LM w przyszłym sezonie
0
Tytuł filmu który opisuje obecną FC Barcelone?? Ja powiem "Upadek"
0
Niech to się skończy manitą ciekawe co powie wtedy nasz super prezydent i jeszcze lepszy trener
0
@ProMILs Koeman nie wie co to fałszywa 9 to pojęcie jest mu obce
0
To ze nie zagramy w przyszłym sezonie w LM staje się co raz bardziej realne wiem że dopiero początek sezonu ale popatrzcie co my gramy
1
Teraz już z górki ;)
1
Co raz bardziej jestem załamany sytuacją w tym klubie jeszcze w styczniu przyjdzie jakiś Gallardo , albo Pirlo, albo inny wynalazek to jest po prostu jakiś dramat co się stało z tym klubem ciężko już nawet wierzyć w Laporte
9
W to że wygramy to raczej wątpie ale czy będziemy mieć celny strzał o to jest pytanie
0
Na prawde tyle osób ogląda Fame MMA ??
3
Jaki prezydent taki trener
0
@tomek8756 To będzie dzień w którym ostatecznie pożegnamy się z LM
2
Bo gdyby nie Messi prawdopodobnie juz dawno by cie tu nie było
1
@LucaMancini Medium
0
Myślicie że Koeman wróci do reprezentacji czy jeszcze popracuje w jakims klubie ?
1
@domin1515 W sumie juz po 12 wybaczam
1
Jeśli Pirlo tu przyjdzie to wtedy juz będe całkowicie pewny że Font byłby lepszym wyborem niz Laporta
0
Jeśli Laporta zatrudni Pirlo to
Laporta=Bartomeu
0
@FranekCastle Może Schreuder
1
@Encore SPiiiiiiiiiiiii......
0
@BarcaInfo Font możliwe że wygrałby wybory gdyby tylko mniej pie***ł Xavi Xavi Xavi i ludzi po słuchaniu tego stwierdzili że nic innego nie ma w pomyśle osobiście sam byłem za fontem ale od słuchana tego sam troche zacząłem skłaniac sie ku Laporcie
0
Jak to jakie? nie ma żadnych szans.