1

@CatalanDream Łoo panie co tu sie odje**ło

0

Di Maria w Barcy od przyszłego sezonu jeteście na tak czy nie ?

5

@TR3YWAY Staż 20l rekord 180KG przy wadze 85

0

@chosenone Zamówiłem Octavie w kwietniu do dzis nawet sie nie wyprodukowała

0

Co za dziwne czasy człowiek chce kupić nowe auto a nie może bo nie ma

0

Sousa to słaby trener czy po prostu z g**na bata nie ulepisz ??

6

Tymczasem w szlagierze wieczoru Andora prowadzi z San Marino 1-0

1

Nasza gra jest wprost proporcjonalna do poziomu komentarza tego gościa obok Borka

0

@tomek8756 Sasin to taki Polski Bartomeu

3

Jedyne czego chce to żeby nie wje**li nam manity

1

@Kapitan hawk O nic ,ujęcie złapało konfetti

20

Piątek i jego "żenujące" pistolety bez celownika

1

Lewy dzis niczym terrorysta z Rosario xd

3

Lewy jak nie "szczeli" San Marino to o ZP może pomarzyć ;)

0

Mam takie wrażenie że Nawałka dla naszej reprezentacji to ktoś taki jak dla Barcy Guardiola

6

Jak sobie pomyśle że mogliśmy mieć Mbappe zamiast niego to *uj mnie strzela

2

@Songo91 Wg mnie nie przetrwa presja kibiców będzie tak duża że Laporta w końcu sie ugnie

1

Dobra dziś trzeba się juz stąd zawijać bo nic innego oprócz "Messi mógł grac za darmo" nie przeczytamy

0

@cules100pro Baaa oni go kupili tylko dlatego żebyśmy my go nie mogli mieć

0

@PolskiBarcelonista10
Tu macie zwiastun poszukam gdzieś kiedys był link do torrenta



21

Nie mam pretensji do Leo ale wydaje mi się że miał pewne wymagania finansowe których nie mogliśmy spełnić dlatego się pożegnał z Barceloną

0

Rudy!
Co?
Ty *uju !!

1

Oglądaliście "Tke the ball,pass the ball" wg mnie to najlepszy film o drużynie Pepa pokazuje jak to był perfekcyjny zespół a Guardiola to najlepszy trener na świecie

0

@Encore Może to ten co chciał Barce Xd ?

1

SIAŁA Baba Mak ! ....

6

@FC1899Barca "Murem za Duda" , "Mniejsze zlo" itp. , itd

4

@Rewolucja123 To ktory jest synem kogo ??

0

@Zoker Np ze nie mial wyjscia

0

@meteo100 Chińskie zupki reklamują ?

0

@equwesta Fakt że Messi doił Bartomeu ile się dało ale potem nie miał problemu z obniżką pensji , chcociaż wydaje mi się że nie zgodził się na pewne ustępstwa dlatego Laporta pozwolił mu odejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?