0

@Kgorecki2500 Co nie zmienia faktu że Memem i tak jesteśmy

0

Messi pożycz 5 baniek do 10 ego

0

Co trzeba zrobić żeby nie chcieć kibicować Barcelonie i mieć spokój ?

1

Interesy z Arabami to czysta przyjemność.

0

@Rewolucja123 Prezydent Pique

0

@Fenelon Jeśli chodzi o Puiga to w końcu po prostu zweryfikować czy ten chłopak na prawde sie do czegoś nadaje

1

@TheNekro94 Poukładac zespół zakwalifikowac sie do przyszłej edycji LM i wtedy można spróbować walczyć o tytuły

0

@Herato Nie licz że Xavi zbuduje zespół w dwa tygodnie jeśli odpadną to na pewno nie będzie to wina Xaviego

0

@Rewolucja123 Ależ piękna robota aż mnie ciary przeszły , Vamos !

0

@AlwaysBlaugrana Na trybunach

1

@Comfortable_ Że to wina Tuska że Lewy nie dostał.

4

@10SzymonBarca10 Czuje że sie mylisz

1

@Jakchcesz Do Legi na ławke sie nadaje

2

HAMUJOM ???

0

@sonek Jest ale Mexico ten słabszy

3

@Kinginiesta Polacy teraz są bogatsi i stac ich na więcej mówili w TVPis

0

Piszo że Czavi jutro wraca do Barcy i z Celtą ma zasiąść na trybunach

0

@TylkoBarca7273 Podejrzewam ze Xavi skupi się na młodych , plus wlaśnie Frank

1

Dajcie na koncu trzy kropki ...

12

Oh Shit Here we go again ale potem to juz na pewno odpali

1

@Krystian1588 Real, PSG,Getafe

2

0

Hej Szejk ! Xavi jest nasz my wam go tylko pożyczyliśmy !

2

@LucaMancini Wspólne konto i dwie osobne karty

0

@BART97 Xavi zobaczy .

1

@sintesox Kto wie co ma w głowie Xavi mysle że jednak Puig zacznie dostawać u niego szanse a czy je wykorzysta to juz druga sprawa

0

@Piorun Kiedyś mieliśmy 2:6 w jednym meczu Xd

1

@kewin Laporta nie mial czasu przylecieć to 10 baniek

0

@RonnieVEB Jak krowa może byc tyle warta ?

0

Wiadomo cos kiedy Pedri wraca ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?