Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Co nie zmienia faktu że Memem i tak jesteśmy
0
Messi pożycz 5 baniek do 10 ego
0
Co trzeba zrobić żeby nie chcieć kibicować Barcelonie i mieć spokój ?
1
Interesy z Arabami to czysta przyjemność.
0
@Rewolucja123 Prezydent Pique
0
@Fenelon Jeśli chodzi o Puiga to w końcu po prostu zweryfikować czy ten chłopak na prawde sie do czegoś nadaje
1
@TheNekro94 Poukładac zespół zakwalifikowac sie do przyszłej edycji LM i wtedy można spróbować walczyć o tytuły
0
@Herato Nie licz że Xavi zbuduje zespół w dwa tygodnie jeśli odpadną to na pewno nie będzie to wina Xaviego
0
@Rewolucja123 Ależ piękna robota aż mnie ciary przeszły , Vamos !
0
@AlwaysBlaugrana Na trybunach
1
@Comfortable_ Że to wina Tuska że Lewy nie dostał.
4
@10SzymonBarca10 Czuje że sie mylisz
1
@Jakchcesz Do Legi na ławke sie nadaje
2
HAMUJOM ???
0
@sonek Jest ale Mexico ten słabszy
3
@Kinginiesta Polacy teraz są bogatsi i stac ich na więcej mówili w TVPis
0
Piszo że Czavi jutro wraca do Barcy i z Celtą ma zasiąść na trybunach
0
@TylkoBarca7273 Podejrzewam ze Xavi skupi się na młodych , plus wlaśnie Frank
1
Dajcie na koncu trzy kropki ...
12
Oh Shit Here we go again ale potem to juz na pewno odpali
1
@Krystian1588 Real, PSG,Getafe
2
@paweldunajecfcb 2
0
Hej Szejk ! Xavi jest nasz my wam go tylko pożyczyliśmy !
2
@LucaMancini Wspólne konto i dwie osobne karty
0
@BART97 Xavi zobaczy .
1
@sintesox Kto wie co ma w głowie Xavi mysle że jednak Puig zacznie dostawać u niego szanse a czy je wykorzysta to juz druga sprawa
0
@Piorun Kiedyś mieliśmy 2:6 w jednym meczu Xd
1
@kewin Laporta nie mial czasu przylecieć to 10 baniek
0
@RonnieVEB Jak krowa może byc tyle warta ?
0
Wiadomo cos kiedy Pedri wraca ?