Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Khardan Myślę że będziemy walczyć o TOP4 do ostatniej kolejki
2
Do wejścia Minguezy było przyzwoicie.
0
@robsons23 No śnię
0
Zdobędziemy LE dwa lata z rzędu ;)
3
Dembuś potrzebny
0
Drewniany Luuk zaraził Depaya
2
Ależ przykro się patrzy na Depaya jeden moich ulubionych piłkarzy
0
A ten Ferran to taki potrzebny ?? Napastnika nam chyba bardziej potrzeba.
0
Co kupiliscie na BF ?
0
Fajnie że Messi ale mimo wszystko trochę mi szkoda będzie Roberta .
0
@agaFCB Jesteś w większości
5
Szczerze jakos wcale nie żałuje że go nie ma w Barcelonie
1
@DragonxNF Przecież są dostępne normalnie wczoraj koleszka odebrał 3300 z dwoma grami
0
@zibiku Może nie nudzi ale jest troche racji w tym co piszesz
0
@kuz Prawdopodobnie zagram w obie tylko zastanawiam sie co wybrać najpierw ;)
0
RDR 2 czy Ghost of Tsushima ???
1
Jeśli ZP wygra Lewy to fajnie jeśli Messi to też zajebi**ie .
0
@zadafcb U Clarksona widać piętno czasu :/
3
Szacun.
https://www.sport.pl/pilka/7,64946,27837748,bieda-az-piszczy-tysiace-kilometrow-autobusem-i-gigantyczna.html#do_w=91&do_v=307&do_st=RS&do_sid=475&do_a=475&s=BoxSportImg3
1
@Bobo25 To samo ;)
0
@Kidd Fajnie jakby znowu Real wypunktowali
5
@DonMatteo901 Na grype tez szczepionka co roku więć nie widze problemu
0
@Bocheno1 Nie to żebym szalał za Puigem ale to że Xavi na niego nie liczy to prawdopodobnie wymysł jakiegoś podrzędnego dziennikarza i kto wie jak sie ma to do prawdy
1
@MarcelNJ11 Dokładnie jeszcze jeden taki by sie przydał i o obrone można by być w końcu spokojnym
12
Ronald "The Rock" Araujo.
0
Nie ma co się napinać z Bayernem raczej nie wygramy ale dla tych młodych chłopaków LE to będzie nawet dobre rozwiązanie niestety dla kasy klubowej już nie
1
Przegraliśmy 0-0
0
To co Xavi wyciągnął z tych chłopaków w dwa tygodnie to jest mega Szacun , będą jeszcze piękne czasy w Barcelonie
4
Barca Xaviego w drugim jego meczu wygląda lepiej niż Barca Koemana po 1,5 sezonu
2
Gdyby Xavi był tu wcześniej awansowalibyśmy