0

@Khardan Myślę że będziemy walczyć o TOP4 do ostatniej kolejki

2

Do wejścia Minguezy było przyzwoicie.

0

@robsons23 No śnię

0

Zdobędziemy LE dwa lata z rzędu ;)

3

Dembuś potrzebny

0

Drewniany Luuk zaraził Depaya

2

Ależ przykro się patrzy na Depaya jeden moich ulubionych piłkarzy

0

A ten Ferran to taki potrzebny ?? Napastnika nam chyba bardziej potrzeba.

0

Co kupiliscie na BF ?

0

Fajnie że Messi ale mimo wszystko trochę mi szkoda będzie Roberta .

0

@agaFCB Jesteś w większości

5

Szczerze jakos wcale nie żałuje że go nie ma w Barcelonie

1

@DragonxNF Przecież są dostępne normalnie wczoraj koleszka odebrał 3300 z dwoma grami

0

@zibiku Może nie nudzi ale jest troche racji w tym co piszesz

0

@kuz Prawdopodobnie zagram w obie tylko zastanawiam sie co wybrać najpierw ;)

0

RDR 2 czy Ghost of Tsushima ???

1

Jeśli ZP wygra Lewy to fajnie jeśli Messi to też zajebi**ie .

0

@zadafcb U Clarksona widać piętno czasu :/

1

@Bobo25 To samo ;)

0

@Kidd Fajnie jakby znowu Real wypunktowali

5

@DonMatteo901 Na grype tez szczepionka co roku więć nie widze problemu

0

@Bocheno1 Nie to żebym szalał za Puigem ale to że Xavi na niego nie liczy to prawdopodobnie wymysł jakiegoś podrzędnego dziennikarza i kto wie jak sie ma to do prawdy

1

@MarcelNJ11 Dokładnie jeszcze jeden taki by sie przydał i o obrone można by być w końcu spokojnym

12

Ronald "The Rock" Araujo.

0

Nie ma co się napinać z Bayernem raczej nie wygramy ale dla tych młodych chłopaków LE to będzie nawet dobre rozwiązanie niestety dla kasy klubowej już nie

1

Przegraliśmy 0-0

0

To co Xavi wyciągnął z tych chłopaków w dwa tygodnie to jest mega Szacun , będą jeszcze piękne czasy w Barcelonie

4

Barca Xaviego w drugim jego meczu wygląda lepiej niż Barca Koemana po 1,5 sezonu

2

Gdyby Xavi był tu wcześniej awansowalibyśmy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?