3

@GeraltzKatalonii Słaba liga to i słaby mistrz ;)

2

Wracamy ,pomału ale wracamy , Vamos !!

3

Ludzie co wy tu macie na*****e , zostawcie wynik z boku remis i tak jest dobrym osiągnięciem z 2 drużyną ligi, w tym meczy juz na prawde było widać "Ręke" Xaviego jest pressing, wymiana pozycji i widać głód zwycięstwa z każdym meczem wygląda to co raz lepiej ,Vamos !

7

Ronald "The Rock" Araujo !!!

0

@Kitek1640 Strzelasz gola jakby nie było wielkiej Barcelonie dlatego tak jest, większość z tych klubów było kiedyś upokarzane przez Barcelone więc tak to teraz wygląda

0

To co Gavi za rok " Golden Boyem" ??

12

Czy mi się zdaje czy Barca Xaviego pomału zaczyna wyglądać jak zespół ?

0

@szkutnik91 Niech przedłuży a potem na nim zaróbmy hajs ;)

3

Nie martw sie Realu tez nie będziesz

1

@barteq Fakt masz racje też to pamiętam ale mam wrażenie że i tak nie było u nas lepszego PO od jego odejścia

6

Dani Alves nie powinien nigdy odchodzić,odkąd go nie ma wciąż mamy problem na PO

0

@pres Zaczęły się plotki o powrocie do Barcy to cyk od razu dostaje szanse,przypadek ?

0

Ale z Sevillą to chyba w plecy ?

36

@Ojciec5tkidzieci Zapomnij ten naród jest za głupi

0

@AnnaMarianna Musiałby mi ktos zapłacić i to nie mało moze wtedy bym poszedł

4

@barcelonaLM Duda międzynarodowe stanowisko ? chyba żartujesz
"This is This, aj ken tejk "

0

@barcelonaLM Nic nie zależy od Dudy.

0

@DonAndrzejos I nie powiedziane że Halland własnie dlatego chce do Barcy

6

@Gaz Nie oddajemy tylko Bartomeu oddaje

4

Ależ Alexander Arnold z Live to jest kot !

11

@jutroIV Nie trzeba tu jest to samo na co dzień ;)

1

@Hubsao dzięki właśnie kończe ;)

1

@Profesorek Wsiąść do pociagu polecam , no i Eurobiznes klasycznie

1

@Lionel_Messi10 No to wtedy już na pewno Danzaaaaaaa Kudurooo !!!!!

5

@doc PSG kupiło go tylko po to żeby nie trafił do nas, to samo Donnauruma, mam wrażenie że oni kupują niektórych piłkarzy tylko po to zeby osłabić innych a nie żeby dla nich grali

0

@Kluivert_P Pep Team

0

@FC1899Barca Jest 500 co miesiąc reszta nie ważna dla większości przynajmniej.
"Kradno ale oddajo"

1

@DonMajkeL Wbrew pozorom to źródło tez nie jest jakieś lipne

0

@PenaldinhoGaucho Działa ale żeby sie o tym przekonać musisz wejśc na wyższy level

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?