Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@GeraltzKatalonii Słaba liga to i słaby mistrz ;)
2
Wracamy ,pomału ale wracamy , Vamos !!
3
Ludzie co wy tu macie na*****e , zostawcie wynik z boku remis i tak jest dobrym osiągnięciem z 2 drużyną ligi, w tym meczy juz na prawde było widać "Ręke" Xaviego jest pressing, wymiana pozycji i widać głód zwycięstwa z każdym meczem wygląda to co raz lepiej ,Vamos !
7
Ronald "The Rock" Araujo !!!
0
@Kitek1640 Strzelasz gola jakby nie było wielkiej Barcelonie dlatego tak jest, większość z tych klubów było kiedyś upokarzane przez Barcelone więc tak to teraz wygląda
0
To co Gavi za rok " Golden Boyem" ??
12
Czy mi się zdaje czy Barca Xaviego pomału zaczyna wyglądać jak zespół ?
0
@szkutnik91 Niech przedłuży a potem na nim zaróbmy hajs ;)
3
Nie martw sie Realu tez nie będziesz
1
@barteq Fakt masz racje też to pamiętam ale mam wrażenie że i tak nie było u nas lepszego PO od jego odejścia
6
Dani Alves nie powinien nigdy odchodzić,odkąd go nie ma wciąż mamy problem na PO
0
@pres Zaczęły się plotki o powrocie do Barcy to cyk od razu dostaje szanse,przypadek ?
0
Ale z Sevillą to chyba w plecy ?
36
@Ojciec5tkidzieci Zapomnij ten naród jest za głupi
0
@AnnaMarianna Musiałby mi ktos zapłacić i to nie mało moze wtedy bym poszedł
4
@barcelonaLM Duda międzynarodowe stanowisko ? chyba żartujesz
"This is This, aj ken tejk "
0
@barcelonaLM Nic nie zależy od Dudy.
0
@DonAndrzejos I nie powiedziane że Halland własnie dlatego chce do Barcy
6
@Gaz Nie oddajemy tylko Bartomeu oddaje
4
Ależ Alexander Arnold z Live to jest kot !
11
@jutroIV Nie trzeba tu jest to samo na co dzień ;)
1
@Hubsao dzięki właśnie kończe ;)
1
@Profesorek Wsiąść do pociagu polecam , no i Eurobiznes klasycznie
1
@Lionel_Messi10 No to wtedy już na pewno Danzaaaaaaa Kudurooo !!!!!
5
@doc PSG kupiło go tylko po to żeby nie trafił do nas, to samo Donnauruma, mam wrażenie że oni kupują niektórych piłkarzy tylko po to zeby osłabić innych a nie żeby dla nich grali
0
@Kluivert_P Pep Team
0
@FC1899Barca Jest 500 co miesiąc reszta nie ważna dla większości przynajmniej.
"Kradno ale oddajo"
1
@DonMajkeL Wbrew pozorom to źródło tez nie jest jakieś lipne
0
@PenaldinhoGaucho Działa ale żeby sie o tym przekonać musisz wejśc na wyższy level
0
Komentarz usunięty przez użytkownika