Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W najbliższy weekend nie ma meczy ?
0
Jeśli Dembele nie podpisze to moim zdanie czas zacząć zgrywać atak bez niego w jakim zestawieniu widzicie Trio ?
10
@Zoker CR jego partnerki to przykrywka
1
@Odcinkowy Real z taką grą to na pewno nie jest drużyna na zwycięstwo w LM top4 z PL by ich pozamiatało
2
@Oskar00 Real nie zagrał gorszego meczu zagrali na swoim poziomie który obecnie jest proporcjonalny do poziomu La liga, z top zespołami PL nie mamy obecnie podjazdu ani my ani Real
2
Pamiętam jak Real dostawal od nas regularnie baty i chyba (to chyba tez był jakis puchar)w ostatnim z 5 wygranych z rzędu zagrali z nami jak równy z równym wtedy P Strejlał powiedział " To jest odrodzenie Realu M." Mam wrażenie ze dzis naszą grą zrobiliśmy to samo co oni wtedy
0
@Nhyz
0
Real się kończy a Barca zaczyna ;)
4
Mecz fajny nie powiem ale obecnie do drużyn z PL nie mamy podjazdu ani my ani Real
14
Facjata Vinicius, Casemiro, = herb Realu
2
Ta wymiana Morata za Depaya to chyba jednak nie taki zły pomysł
0
Oni już tego nie przegrają
1
Jeśli to przegramy to i tak ten mecz to jest mega progres
0
Kiedy kończy się obecna forma tego Petro Pucharu ??
1
Real ma kim strzelać Barca nie tylko taka jest różnica
3
Asensio i Isco to chyba jedne z najbardziej zmarnowanych talentów przez Real
0
Czemu nie grają już tak jak przez pierwsze 15 min drugiej połowy
0
Busi musi na kadre jechać bo jak wraca stamtąd to nie ten piłkarz
0
Czy mi się zdaje czy biali zaczynają być w szoku bo piłeczka chodzi jak talala
1
Jeszcze Fati , i Ferran nam się zgrają i nie będzie chyba tak źle
0
Pytanie czy Pedri kondycyjnie jest na to gotowy
0
Brakuje trochę zgrania przez kontuzje te chłopaki nie mają kiedy się ze soba zgrać ażeby rozumieć się lepiej na boisku
6
Taki Liverpool czy City , to połykają póki co nas i Real razem wziętych
2
Real ma zespół my póki co grupke młodych chłopaków którzy pomału uczą się ze sobą grać
0
Wielki LUUKKKKKK !!
0
W sumie to już mi się odechciało oglądać nawet sytuacji sobie nie stwarzamy i to jest najgorsze
2
Dani póki co gasi go jak peta ;)
1
Rany ależ to jest małpolud
2
Rany to całe Eleven robi z każdego El Clasico finał mistrzostw świata żenujące to jest
0
Gdyby tak jeszcze Fati i Pedri byli w podstawowym