0

W najbliższy weekend nie ma meczy ?

0

Jeśli Dembele nie podpisze to moim zdanie czas zacząć zgrywać atak bez niego w jakim zestawieniu widzicie Trio ?

10

@Zoker CR jego partnerki to przykrywka

1

@Odcinkowy Real z taką grą to na pewno nie jest drużyna na zwycięstwo w LM top4 z PL by ich pozamiatało

2

@Oskar00 Real nie zagrał gorszego meczu zagrali na swoim poziomie który obecnie jest proporcjonalny do poziomu La liga, z top zespołami PL nie mamy obecnie podjazdu ani my ani Real

2

Pamiętam jak Real dostawal od nas regularnie baty i chyba (to chyba tez był jakis puchar)w ostatnim z 5 wygranych z rzędu zagrali z nami jak równy z równym wtedy P Strejlał powiedział " To jest odrodzenie Realu M." Mam wrażenie ze dzis naszą grą zrobiliśmy to samo co oni wtedy

0

@Nhyz



0

Real się kończy a Barca zaczyna ;)

4

Mecz fajny nie powiem ale obecnie do drużyn z PL nie mamy podjazdu ani my ani Real

14

Facjata Vinicius, Casemiro, = herb Realu

2

Ta wymiana Morata za Depaya to chyba jednak nie taki zły pomysł

0

Oni już tego nie przegrają

1

Jeśli to przegramy to i tak ten mecz to jest mega progres

0

Kiedy kończy się obecna forma tego Petro Pucharu ??

1

Real ma kim strzelać Barca nie tylko taka jest różnica

3

Asensio i Isco to chyba jedne z najbardziej zmarnowanych talentów przez Real

0

Czemu nie grają już tak jak przez pierwsze 15 min drugiej połowy

0

Busi musi na kadre jechać bo jak wraca stamtąd to nie ten piłkarz

0

Czy mi się zdaje czy biali zaczynają być w szoku bo piłeczka chodzi jak talala

1

Jeszcze Fati , i Ferran nam się zgrają i nie będzie chyba tak źle

0

Pytanie czy Pedri kondycyjnie jest na to gotowy

0

Brakuje trochę zgrania przez kontuzje te chłopaki nie mają kiedy się ze soba zgrać ażeby rozumieć się lepiej na boisku

6

Taki Liverpool czy City , to połykają póki co nas i Real razem wziętych

2

Real ma zespół my póki co grupke młodych chłopaków którzy pomału uczą się ze sobą grać

0

Wielki LUUKKKKKK !!

0

W sumie to już mi się odechciało oglądać nawet sytuacji sobie nie stwarzamy i to jest najgorsze

2

Dani póki co gasi go jak peta ;)

1

Rany ależ to jest małpolud

2

Rany to całe Eleven robi z każdego El Clasico finał mistrzostw świata żenujące to jest

0

Gdyby tak jeszcze Fati i Pedri byli w podstawowym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?