Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@horang Pique tez swego czasu zrezygnował a połowa "lekarzy" z La rambli wieńczyła mu koniec kariery, choć tam to nie była chyba kontuzja mięśniowa
0
@dasouzar11 Rosyjska najlepsza
4
@Pilka_jest_okragla Przede wszystkim brakuje nam "Lidera" i przekonujących zwycięstw bo morale tez raczej mocno podupadły
0
przeglądam komentarze i śmiecham do monitora Xd
0
@ansukapi No tera to żem się uśmiał xd
5
Jprd właśnie spojrzałem w tabele które jest Alaves
2
"Nie ma ładu , nie ma składu nie po nim nawet śladu.."
0
@The_Man Wali mnie co wali PSG chyba że wali Real to co innego
1
Top 4 nie będzie, Hallanda nie będzie
0
@arkasath No chyba jednak nie :(
0
Ferran wygląda jak weteran
0
Wygraliśmy w tym sezonie jakiś mecz przewagą co najmniej dwóch goli ??
0
Oni są tak zajechani po czwartku czy po prostu tak słabi ?
0
Te młode chłopaki pomału mentalnie zaczynają przegrywać, te wszystkie ważne porażki, odpadnięcie z walki o kolejne puchary to zaczyna odbijać swoje piętno, jak odpadniemy jeszcze z Napoli to przestaną już całkowice wierzyć w swoje możliwości i tego sie obawiam najbardziej
7
Rany co Messi robił różnice w w ostatnich latach to jest wręcz nie pojęte patrząc dziś na ten mecz
4
Xaviego jest mi zwyczajnie szkoda, ma chyba najgorszy skład od jakiś 20 lat
9
Xavi niestety nie ma lekko mam tylko nadzieję że w pewnym momencie się nie podda tylko będzie walczył o ten zespół
0
@konrad1661 Z sokiem jabłkowym najlepsza
0
Z g... bata nie ulepisz
0
Każdy zespół z Top4 w PL jest lepszy niż top 1 LaLiga ,takie są fakty.
0
@paweldunajecfcb Dla mnie ósemka zdecydowanie najgorszy
0
Tak ironicznie tutaj wszyscy Braithwait "Nazario" i owszem śmiechowo jest ale prawda jest taka że to że ten gość gra u nas to jedno wielkie nie porozumienie
1
@BulaKG MLS to juz jedyne odpowiednie miejsce dla niego i zapewne niedługo trafi tam razem z Messim
1
@Ghotti Też nie wiem dlatego pytam
0
Jao Felix w Barcelonie argumenty za i przeciw ??
0
@Cwaniak4 Wszystkie odpowiedzi są dobre.... niestety :/
1
Gdzie jesteś Wielka Barcelono ??
2
@PatrychoO Gdzie jesteś "Wielka Barcelono" ?
5
@Adamski69 Ojj ja widze go tak praktycznie co tydzień
0
Xavi powinien zacząć Desta ustawiac na LO