1

@horang Pique tez swego czasu zrezygnował a połowa "lekarzy" z La rambli wieńczyła mu koniec kariery, choć tam to nie była chyba kontuzja mięśniowa

0

@dasouzar11 Rosyjska najlepsza

4

@Pilka_jest_okragla Przede wszystkim brakuje nam "Lidera" i przekonujących zwycięstw bo morale tez raczej mocno podupadły

0

przeglądam komentarze i śmiecham do monitora Xd

0

@ansukapi No tera to żem się uśmiał xd

5

Jprd właśnie spojrzałem w tabele które jest Alaves

2

"Nie ma ładu , nie ma składu nie po nim nawet śladu.."

0

@The_Man Wali mnie co wali PSG chyba że wali Real to co innego

1

Top 4 nie będzie, Hallanda nie będzie

0

@arkasath No chyba jednak nie :(

0

Ferran wygląda jak weteran

0

Wygraliśmy w tym sezonie jakiś mecz przewagą co najmniej dwóch goli ??

0

Oni są tak zajechani po czwartku czy po prostu tak słabi ?

0

Te młode chłopaki pomału mentalnie zaczynają przegrywać, te wszystkie ważne porażki, odpadnięcie z walki o kolejne puchary to zaczyna odbijać swoje piętno, jak odpadniemy jeszcze z Napoli to przestaną już całkowice wierzyć w swoje możliwości i tego sie obawiam najbardziej

7

Rany co Messi robił różnice w w ostatnich latach to jest wręcz nie pojęte patrząc dziś na ten mecz

4

Xaviego jest mi zwyczajnie szkoda, ma chyba najgorszy skład od jakiś 20 lat

9

Xavi niestety nie ma lekko mam tylko nadzieję że w pewnym momencie się nie podda tylko będzie walczył o ten zespół

0

@konrad1661 Z sokiem jabłkowym najlepsza

0

Z g... bata nie ulepisz

0

Każdy zespół z Top4 w PL jest lepszy niż top 1 LaLiga ,takie są fakty.

0

@paweldunajecfcb Dla mnie ósemka zdecydowanie najgorszy

0

Tak ironicznie tutaj wszyscy Braithwait "Nazario" i owszem śmiechowo jest ale prawda jest taka że to że ten gość gra u nas to jedno wielkie nie porozumienie

1

@BulaKG MLS to juz jedyne odpowiednie miejsce dla niego i zapewne niedługo trafi tam razem z Messim

1

@Ghotti Też nie wiem dlatego pytam

0

Jao Felix w Barcelonie argumenty za i przeciw ??

0

@Cwaniak4 Wszystkie odpowiedzi są dobre.... niestety :/

1

Gdzie jesteś Wielka Barcelono ??

2

@PatrychoO Gdzie jesteś "Wielka Barcelono" ?

5

@Adamski69 Ojj ja widze go tak praktycznie co tydzień

0

Xavi powinien zacząć Desta ustawiac na LO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?