3

Adama "Tank" Traore
Ronald "The Rock" Araujo

2

@MesQueUnClub96 A kto to w ogóle jest ??

1

Ale takie mocne zderzenie Adamy z Casemiro to bym chętnie zobaczył ;)

0

@Krtg Ogladam tylko jak gra jakis Polak lub Polka z nadziejami ale zebym czekal jakos na te mecze to nie bardzo

3

Komentarz usunięty

0

@Colin94 Cristiano to jeden wielki Mem

1

Szykują się na Hallanda to w takim razie po kiego wydaja hajs takiego Morate, nie skreślam go od razu na starcie ale jakiegoś szału też nie oczekuje jeśli tu przyjdzie

20

Nie jestem ani na tak ani na nie , spróbować można

2

Patrząc na składy Atletico i Barcy i miejsca w tabeli obu klubów to jednak Madrycki klub można nazwać obecnie rozczarowaniem sezonu... choć z drugiej strony do końca sezonu jeszcze trochę zostało, ciekawe jak to będzie wyglądało na koniec rozgrywek.

0

@Nazio87 Chyba nie jestem w stanie słuchać ani oglądać tego najemnika

0

@BARCA1899Messi Adama bo przynajmniej będzie grał na bosku a nie na konsoli

4

@AllBundy Grzmot ma partnera w Maroku ta laska to przykrywka

1

@matirix20 Traore dobry koń

0

@Image Napisałem że fajnie by było ale osobiście też w to wątpie ;)

1

@Hubsao Też jestem tego samego zdania

6

Ale fajnie jakby tak Morata nam pozamykał japy jak kiedyś Paulinho

0

@Nazio87 Tylko musimy zacząć porządnie grać w piłke ;)

1

@Ojciec5tkidzieci Polecam ,dobre kino

0

Ale że Martial w Sevilli , nie powiem lekkie zaskoczenie

3

@michal26 La rambla wie najlepiej Xd

2

Czy Barca Guardioli w " Prime" w obecnym futbolu też była by najlepszym zespołem na świecie ??

0

Największym prestekstem Dembuśka do podwyżki będzie transfer Torresa

2

@Sulimo Każde nie surowe

1

@Hubsao Sprawdz sobie w lidlu były kiedys takie shoty naturalne na bazie soku z buraka i one nawet fajnie działały

1

@Hubsao Tak pijam działa może nie tyle pobudzająco co po prostu nie jesteś senny ale nie pij codziennie bo przestanie działać

1

Jeśli pozwolą mu odejść to już chyba całkowice strace na nadzieje na odbudowe tej drużyny

0

@Borneo A wg mnie w PSG ewidentnie nie ma takiej motywacji jak w Barcelonie , Barcelone kochał i robił co mógł by tylko była na szczycie tam po prostu gra bo gdzieś musi

1

Na La Rambli jak zawsze wysyp wysokiej klasy "lekarzy", Pique tez miał kończyć kariere wg większości tutaj w zeszłym roku

1

@Pilka_jest_okragla Balde odpali w Ajaksie a Tagliafico zgaśnie w Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?