Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@PatrychoO Boli mnie samo patrzenie na Messiego biegającego w innych barwach niż Barcelony :(
2
@Messibestplayerintheworld To jest jeden z tych transferów do których nigdy nie powinno dojść
0
@Homeopata8989 Ney w jego wieku miał to samo a po kilku latach już zjazd ,tylko Ney to Brazylijczyk i tez trzeba brac na to poprawke
0
@BART97 Teraz doczytałem trochę niżej że maja jednak już produkować
1
@BART97 Jeszcze nie wiadomo czyje logo na nich będzie więc chyba dopiero jak przyklepią sponsora
0
A pamiętacie że mogliśmy mieć Mbappe zamiast Dembele ?
0
@Rewolucja123 Heheh trochę niżej też mam perełke od tego "ptaszka" ;)
4
https://zapodaj.net/9dcfc513074e2.png.html
Pozdrowionka dla obu ;) Płacz jest ale nie a La Rambli ;)
2
Messi tak gra bo ma to całe PSG gdzieś ,poszedł tam bo gdzieś musiał grać ewidentnie ma w d... czy oni odpadną czy nie dla Barcelony zrobiłby wszystko co by mógł ,tutaj po prostu co będzie to będzie, brak radości z gry dla tej drużyny najemników
0
@BarcaKings965212 A teraz popatrz na boisko Mbappe Messi Veratti i do tego jeszcze Neymar (jakby był ) i zobacz jacy są niepowstrzymani
2
Najgorsze że biali nie istnieją a i tak remisują
1
Ten mecz pokazuje gdzie jest PL a gdzie reszta Lig
2
Ten Vinicjusz to potrafi zamknąć usta? bo wiecznie z wywalonym jęzorem
0
Nie ważne kto przejdzie dalej potem City albo Liverpool ich wyjaśni
10
Perez w Realu to jak Putin w Rosji.
2
@GeneralXavi Współczuje ci że mieszkasz w Łodzi bo to chyba jedno z najbardziej "spatolonych" miast w PL
3
Jeśli jakaś drużyna ma wyeliminować Real z LM to jestem w tym meczu jej kibicem.
0
Póki co jest dobrze a wierzę że będzie lepiej
1
@norbi77 PSG to tylko klub najemników więc są mi obojętni, ale jeśli mają wyrzucić Real z LM to jestem z nimi
0
Obawiacie sie Rosyjskiej Inawazji na Ukraine czy jednak macie na to wy****e ? Osobiście ze wzgl. na to że Ukraina to nasz sąsiad to czuje lekka nie pewność
1
Joker !!!!!!!!!
0
Polska zakończy igrzyska z jednym medalem,brązowym.
1
Ktoś tu wczoraj ładnie napisał robimy krok do przodu a potem dwa wstecz , i tak cały sezon
4
@tomek8756 2 tys serduszek dla tego gościa mnie przeraża
2
@Firestone w sumie ;) ..
10
Jak Legia spadnie to się upije
1
1-3 Vamos!! ..
1
@Messibestplayerintheworld Ta i zarobki tych dwóch panów bedą takie jak pozostałej 9 razem
0
@arcziFCB Białko białkiem ale na sucho to nawet trawa nie rośnie ;)
0
@hardmind Nie zapominaj ze kupic to nie sztuka potem trzeba jeszcze im płacić Mbappe ma zgarniać 50Mln za sezon