12

@PatrychoO Boli mnie samo patrzenie na Messiego biegającego w innych barwach niż Barcelony :(

2

@Messibestplayerintheworld To jest jeden z tych transferów do których nigdy nie powinno dojść

0

@Homeopata8989 Ney w jego wieku miał to samo a po kilku latach już zjazd ,tylko Ney to Brazylijczyk i tez trzeba brac na to poprawke

0

@BART97 Teraz doczytałem trochę niżej że maja jednak już produkować

1

@BART97 Jeszcze nie wiadomo czyje logo na nich będzie więc chyba dopiero jak przyklepią sponsora

0

A pamiętacie że mogliśmy mieć Mbappe zamiast Dembele ?

0

@Rewolucja123 Heheh trochę niżej też mam perełke od tego "ptaszka" ;)

4

https://zapodaj.net/9dcfc513074e2.png.html
Pozdrowionka dla obu ;) Płacz jest ale nie a La Rambli ;)

2

Messi tak gra bo ma to całe PSG gdzieś ,poszedł tam bo gdzieś musiał grać ewidentnie ma w d... czy oni odpadną czy nie dla Barcelony zrobiłby wszystko co by mógł ,tutaj po prostu co będzie to będzie, brak radości z gry dla tej drużyny najemników

0

@BarcaKings965212 A teraz popatrz na boisko Mbappe Messi Veratti i do tego jeszcze Neymar (jakby był ) i zobacz jacy są niepowstrzymani

2

Najgorsze że biali nie istnieją a i tak remisują

1

Ten mecz pokazuje gdzie jest PL a gdzie reszta Lig

2

Ten Vinicjusz to potrafi zamknąć usta? bo wiecznie z wywalonym jęzorem

0

Nie ważne kto przejdzie dalej potem City albo Liverpool ich wyjaśni

10

Perez w Realu to jak Putin w Rosji.

2

@GeneralXavi Współczuje ci że mieszkasz w Łodzi bo to chyba jedno z najbardziej "spatolonych" miast w PL

3

Jeśli jakaś drużyna ma wyeliminować Real z LM to jestem w tym meczu jej kibicem.

0

Póki co jest dobrze a wierzę że będzie lepiej

1

@norbi77 PSG to tylko klub najemników więc są mi obojętni, ale jeśli mają wyrzucić Real z LM to jestem z nimi

0

Obawiacie sie Rosyjskiej Inawazji na Ukraine czy jednak macie na to wy****e ? Osobiście ze wzgl. na to że Ukraina to nasz sąsiad to czuje lekka nie pewność

1

Joker !!!!!!!!!

0

Polska zakończy igrzyska z jednym medalem,brązowym.

1

Ktoś tu wczoraj ładnie napisał robimy krok do przodu a potem dwa wstecz , i tak cały sezon

4

@tomek8756 2 tys serduszek dla tego gościa mnie przeraża

2

@Firestone w sumie ;) ..

10

Jak Legia spadnie to się upije

1

1-3 Vamos!! ..

1

@Messibestplayerintheworld Ta i zarobki tych dwóch panów bedą takie jak pozostałej 9 razem

0

@arcziFCB Białko białkiem ale na sucho to nawet trawa nie rośnie ;)

0

@hardmind Nie zapominaj ze kupic to nie sztuka potem trzeba jeszcze im płacić Mbappe ma zgarniać 50Mln za sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?