1

Jeśli ta wojna będzie się przeciągała to obawiam się tylko że Ukraina będzie wyglądać jak Syria a odbudowa zajmie kilkanaście lat kto wie czy Putin stwierdzi że zniszczył ich doszczętnie i wtedy odpuści

0

@DaPidejpi Ale wiesz co jest najlepsze że naród mieszkający w tym kraju w to wierzy ,to jest nie pojęte w PL mieszka dużo "Mniej inteligentnych" ale w Rosji to chyba większość

2

Włodek jak zacznie dostawać w d.. co juz się dzieje to na pewno będzie chciał się dogadać i ogłosić że się dogadali bo do tego że mu nie poszło to na pewno sie nie przyzna

0

Jak dalej utrzymamy forme to Real do pyknięcia powinien byc

7

@AlwaysBlaugrana Zastanawiam sie czy jednak ni było lepiej dla Ukrainy oddac im te ziemie wschodnie tam i tak naród w większości pro Rosyjski i więcej z tym kłopotu pytanie ewentualnie czy na tych ziemiach nie ma jakiś złóż

0

@Rust_Cohle No to mi wyjaśniłeś dzięki

0

Jak że włączyłem sobie Viaplay na miesiąc za darmo to chciałem dzis anulować subskrypcje podobno można to zrobić przez aplikacje play24 ale za uja nie widze tam takiej opcji ktos już ogarniał?

0

Nie trawie tego gościa .

2

Ja pitole kogo tu sprzedać w lato jak oni wszyscy grają chyba tylko Braith

1

Pedri = Iniesta

64

7

Ehh ten Xavi lepiej kogoś sprawdzonego było przyjąć przecież on tylko trenował w amatorskiej lidze Katarskiej Xd

3

@Sau_Ron Tak bo jest szansa na Top 3

5

Zaraz może się okazać że petro mistrzostwa świata nie dojdą do skutku bo nikt nie będzie chciał grać z Rosją.To byłby piękny przegryw

0

@Kusco15 Piękna odpowiedź

0

Czy to prawda że rosyjska tv nie działa ?

4

Rosyjska musztarda którą uwielbiałem nagle przestała mi smakować

10

Miałeś chamie "złoty róg"
Kible złote, byłeś "bóg"!
Wszyscy z tobą się liczyli
Aż tu nagle w jednej chwili
Wszystko ci się posypało,
Bo podbojów się zachciało!
Teraz większość tego świata
Ma cię, kur*o, za wariata
I kompletnie nie szanuje...
Byłeś "carem" - jesteś ch*jem!

9

Jak ta wojna się zakończy to Rosja i tak już jest skończona na świecie ciekaw jestem jak ten kraj będzie dalej funkcjonował

3

Dziś sporo sie dzieje m wrażenie ze Putin dostaje w d...e od świata

62


W punkt

2

Putin sprzęt ma to nie podlega dyskusji ale sprzętem operują ludzie, żołnierze, a zdaje się że na razie wysłał żołnierzyków a nie zawodowców zaraz się okaże że nie taki diabeł straszny

9

@Kacper1998 Tylko moim zadaniem powinni tam pokazać Rosyjskim obywatelom cierpienie ludzi do których dopraowadzil ich ukochany dyktator

18

@Bobo25 no trochę dzban ten twój kolega

67


Piękna robota.

0

Już raz w Afganistanie się przejechał nie zdziwie sie jak tu bedzie to samo ten śmieć liczył ze pójdzie mu gładko i szybko tymczasem sie trochę zdziwił ich też do końca nie stać na długotrwałą wojne

49

Mam nadzieję że cały świat odwróci się od Rosji i żadne koncerty imprezy sportowe itp nie będą tam organizowane póki mieszkańcy tego kraju nie zrozumieją że ich prezydent to zbrodniarz wojenny ,morderca pownni to odczuć wszyscy Rosjanie .

5

Google jako potężna marka też mogłaby jakoś ich dojechać

0

@marcin62 Ze szmatą... od razu mi sie skojarzyło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?