Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca445 Czyli szmatą.
2
@kaamil1910 Debil zobaczył że nie pójdzie mu tak łatwo to wysyła więcej złomu
0
@Chaoss A Putin powie" Spróbujcie któryś zestrzelić"
17
@bari_94 Co szmatą trzeba się urodzić żeby robić takie rzeczy
1
Komentarz usunięty
1
@dawidor9 Oby jak nadłużej
1
Czy tylko dla mnie jest straszny dźwięk syreny alarmowej ?
0
Miazga !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
@Dankhog Jara mnie gra , trofea przyjdą razem z dobrą grą
4
Gdzie teraz są te krety?" Xavi za szybko ", "Xavi nie da rady" , "Xavi trenował tylko w lidze ogórkowej" itd. itp.
1
Putin je banany w skórce
0
Mats niby cieńki ale ten bramkarz Napoli to taki podwójny ręcznik
0
Gerarrddd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Traore jednak musi asystować bo w indywidualnych nie daje sobie rady zbytnio
0
@kuz Nie może tylko na pewno
0
Tydzień temu Ferran dziś Aubameyang knoci setki
0
Porobimy ich spokojnie
0
Gdzie tam był faul ?????
0
Goollllll!!!!!!!!!!!!1
1
@333tricampeones333 Pewnie z Rosji
1
Jak był covid Polacy po toaletowy teraz kolejny pokaz "Inteligencji" po paliwo
0
Co to za farmazony bredzi jakiś "Specjalista od futbolu"
1
@draxidox "Cud" tak bym to właśnie określił
0
@MarioVeB! 5,75 tankowałem z godzine temu gdzie za 5,40 jeśli można wiedzieć ?
0
@paweldunajecfcb Tankowałem godz temu 5,75
14
Mówiło się że to 2020 rok był beznadziejny tymczasem 2022 "Potrzymaj mi piwo"
3
@kaamil1910 A o to że nie cały naród Rosyjski jest przeciwny tej wojnie a jak jestes przeciwny Putinowi to czuj się zagrożony
0
@kuz Czyli dokładnie tak jak było przed 2014r
2
Dziś nawet "Dzień dobry" brzmi inaczej :/
1
Polska w ramach sankcji kupi od Rosji 100 ton mniej węgla.