0

@Barca445 Czyli szmatą.

2

@kaamil1910 Debil zobaczył że nie pójdzie mu tak łatwo to wysyła więcej złomu

0

@Chaoss A Putin powie" Spróbujcie któryś zestrzelić"

17

@bari_94 Co szmatą trzeba się urodzić żeby robić takie rzeczy

1

Komentarz usunięty

1

@dawidor9 Oby jak nadłużej

1

Czy tylko dla mnie jest straszny dźwięk syreny alarmowej ?


0

Miazga !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@Dankhog Jara mnie gra , trofea przyjdą razem z dobrą grą

4

Gdzie teraz są te krety?" Xavi za szybko ", "Xavi nie da rady" , "Xavi trenował tylko w lidze ogórkowej" itd. itp.

1

Putin je banany w skórce

0

Mats niby cieńki ale ten bramkarz Napoli to taki podwójny ręcznik

0

Gerarrddd !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Traore jednak musi asystować bo w indywidualnych nie daje sobie rady zbytnio

0

@kuz Nie może tylko na pewno

0

Tydzień temu Ferran dziś Aubameyang knoci setki

0

Porobimy ich spokojnie

0

Gdzie tam był faul ?????

0

Goollllll!!!!!!!!!!!!1

1

@333tricampeones333 Pewnie z Rosji

1

Jak był covid Polacy po toaletowy teraz kolejny pokaz "Inteligencji" po paliwo

0

Co to za farmazony bredzi jakiś "Specjalista od futbolu"

1

@draxidox "Cud" tak bym to właśnie określił

0

@MarioVeB! 5,75 tankowałem z godzine temu gdzie za 5,40 jeśli można wiedzieć ?

0

@paweldunajecfcb Tankowałem godz temu 5,75

14

Mówiło się że to 2020 rok był beznadziejny tymczasem 2022 "Potrzymaj mi piwo"

3

@kaamil1910 A o to że nie cały naród Rosyjski jest przeciwny tej wojnie a jak jestes przeciwny Putinowi to czuj się zagrożony

0

@kuz Czyli dokładnie tak jak było przed 2014r

2

Dziś nawet "Dzień dobry" brzmi inaczej :/

1

Polska w ramach sankcji kupi od Rosji 100 ton mniej węgla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?