Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosGirl Brilux
0
Z tego co czytam ten "Top"to jest jednak Top!
2
Na kogo trafiła Rosja ?..
A nie czekaj..
0
@Emhyr Albo za 4 lata będzie poprawiał date
1
Osiem gwiazdek.
0
@lucas/catalan Wiadomo
0
Jakie macie plany na weekend ?
0
La Rambla ... TOP !
2
@FC1899Barca Czesiu jest dobry taki Wesoły Borsuk ;)
4
@AmigoBlancos Jan Frycz , Robert Więckiewicz,J. Gajos ,..
Jednego raczej ciężko wybrać
0
@Chaoss Obecnie to szpetna rura zrobiła z siebie paskude jakieś 5 lat temu owszem była fajna rura tylko w bani wciąż tylko sznurek na uszy
1
@Gaz Font przegrał wybory na własne życzenie gadając o Xavim w każdym momencie kampanii
0
Rosjanie do "chowania się" używają prowizorycznego kamuflażu, np. z gałęzi czy dywanów. To nie jest armia tylko zgraja bałwanów i idiotów.
0
Szkoda że Rosje nie dotykają zbytnio jakieś żadne kataklizmy typu trzęsienie ziemi , powódź itp.
0
@Lionel_Messi10 Hallanad, Mbappe i Lewy tak czuje
1
@Kengo Na miejscu Salaha nie strzelałbym póki cos z tym sędzia nie zrobi
0
@IronSanHybrid Dobra patologia
0
Ale w sumie ten "liść"to mu się należał co nie ?
4
@Kgorecki2500 Rosja ma armie ale nie żolnierzy tylko armie "Tumanów"
0
@agrad0 Jak żyć ...toz to dramat
11
@obaster Najgorsze w posiadaniu psa jest pożegnanie.
15
@FC1899Barca Gdyby ktoś strzelał do mojej rodziny dzieci , i bezbronnych cywilów robiłbym to samo niestety ale przemoc rodzi przemoc a to Rosja zaczęła eskalacje tej przemocy
1
@PodkarpackiKibic Nawet dwa albo i trzy ;)
1
@AdamaTraore Lotnisko w Rzeszowie w końcu się na coś przydało
0
@Antimadridista_WR Nie mam ale mam koleszke który ma bardzo fajny
0
@kuz Co racja to racja
0
@hefaj6 Jak to po podwyżkach poszły do góry
0
Z tej mąki chleba nie będzie;(
1
Chyba nie dam rady w drugą połowe.
0
No i po Salami kto następny ?