1

@VamosGirl Brilux

0

Z tego co czytam ten "Top"to jest jednak Top!

2

Na kogo trafiła Rosja ?..
A nie czekaj..

0

@Emhyr Albo za 4 lata będzie poprawiał date

1

Osiem gwiazdek.

0

@lucas/catalan Wiadomo

0

Jakie macie plany na weekend ?

0

La Rambla ... TOP !

2

@FC1899Barca Czesiu jest dobry taki Wesoły Borsuk ;)

4

@AmigoBlancos Jan Frycz , Robert Więckiewicz,J. Gajos ,..
Jednego raczej ciężko wybrać

0

@Chaoss Obecnie to szpetna rura zrobiła z siebie paskude jakieś 5 lat temu owszem była fajna rura tylko w bani wciąż tylko sznurek na uszy

1

@Gaz Font przegrał wybory na własne życzenie gadając o Xavim w każdym momencie kampanii

0

Rosjanie do "chowania się" używają prowizorycznego kamuflażu, np. z gałęzi czy dywanów. To nie jest armia tylko zgraja bałwanów i idiotów.

0

Szkoda że Rosje nie dotykają zbytnio jakieś żadne kataklizmy typu trzęsienie ziemi , powódź itp.

0

@Lionel_Messi10 Hallanad, Mbappe i Lewy tak czuje

1

@Kengo Na miejscu Salaha nie strzelałbym póki cos z tym sędzia nie zrobi

0

@IronSanHybrid Dobra patologia

0

Ale w sumie ten "liść"to mu się należał co nie ?

4

@Kgorecki2500 Rosja ma armie ale nie żolnierzy tylko armie "Tumanów"

0

@agrad0 Jak żyć ...toz to dramat

11

@obaster Najgorsze w posiadaniu psa jest pożegnanie.

15

@FC1899Barca Gdyby ktoś strzelał do mojej rodziny dzieci , i bezbronnych cywilów robiłbym to samo niestety ale przemoc rodzi przemoc a to Rosja zaczęła eskalacje tej przemocy

1

@PodkarpackiKibic Nawet dwa albo i trzy ;)

1

@AdamaTraore Lotnisko w Rzeszowie w końcu się na coś przydało

0

@Antimadridista_WR Nie mam ale mam koleszke który ma bardzo fajny

0

@kuz Co racja to racja

0

@hefaj6 Jak to po podwyżkach poszły do góry

0

Z tej mąki chleba nie będzie;(

1

Chyba nie dam rady w drugą połowe.

0

No i po Salami kto następny ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?