1

A w czwartek będzie jeszcze trudniej niż wczoraj.

0

@Roxi Owszem nie ujmuje mu ale obecnie to juz raczej przebłyski niż jakaś forma

1

Ronaldo strzelił z wolnego bramke podajże po dwoch latach i od razu teksty "ruszyła maszyna" xd

0

@klopx 4K = kopulacja

0

@Cule1234 Grubo odleciał

7

Jak co roku w poniedziałek wielkanocny zrobię żonie "Smingus dyngus" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@soczeq Witam przed Banem ;)

0

@Dembouz1899 Dokładnie Messi mógłby pełnić co najmniej podobną role jak Xavi w ostatnim sezonie

2

Tak sobie myśle że Messi to jeszcze by się nam przydał

3

Tymczasem Real przepychany jak najdalej w LM i hajs się zgadza

0

Lipa bo teraz tylko jeden mecz w tygodniu naszej FC Barcelony :(

0

Czyli przegryw podwójny

0

@danaj7 Karma już była za to , wczoraj

2

Dlaczego niektórzy tuta twierdzą że wczorajszy mecz to była kompromitacja, nie nazwał bym tego tak owszem graliśmy słabo ale pamiętajcie że to jest dla wielu z tych chłopaków pierwszy może drugi sezon w europejskich pucharach Xavi jest z nami od kilku miesięcy i jeszcze sporo pracy przed nim fakt po El Clasico apetyty urosły ale pamiętam podobnie skończył się pierwszy sezon Rijkarda jak było potem pamiętamy

0

@PatrychoO Nie no bez jaj popatrz na tych chłopaków po ile mają lat i ile grali w europejskich pucharach

1

Ktoś beknie za szwabskie trybuny...oby

0

Biore poprawke że to wciąż są młode chłopaki, połowe sezonu betonowani przez Koemana a Xavi jest tu od kilku miesięcy , nie skreślajmy ich po jednej porażce

0

@Pawel13sz Nie Luuk lubi wejść na koniec masz w bani myśl że teraz tylko ty możesz pomóc i dostajesz takie kopa motywacyjnego jak właśnie Lukk co mecz wchodząc na ostatnie minuty

5

Pamiętam nie dawno Alba dostał w ręke , nie miał jak uciec jedyne miejsce gdzie mógł ją schować to dupa i nie było dyskusji karny od razu.

0

Jakby ten cały Eintracht grał cały sezon tak jak dziś to byliby w bundeslidze w Top3

1

Bo Ter Stegen...

0

Jak nie strzelą pierwszej tak do 60 min to leżymy

1

@boss000 Dla wielu piłkarzy naszego składu rozgrywki europejskie to po prostu jeszcze za szybko w Realu cały skład już jest doświadczony

0

Niby trzeba wierzyć ale jakoś nie dają mi powodu póki co

0

Za granie takimi autobusami powinien być walkower , nie nawidze takich zespołów

3

Dembouz nakręcony jest podoba mnie się to

1

I tak wygramy ........

0

Proszę zgaście tych kibiców w przeciągu 20 minut!

0

@Cule1234 I możliwe że to najlepsza opcja

1

@Pawci023x Biała z ekspresu bez cukru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?