Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A w czwartek będzie jeszcze trudniej niż wczoraj.
0
@Roxi Owszem nie ujmuje mu ale obecnie to juz raczej przebłyski niż jakaś forma
1
Ronaldo strzelił z wolnego bramke podajże po dwoch latach i od razu teksty "ruszyła maszyna" xd
0
@klopx 4K = kopulacja
0
@Cule1234 Grubo odleciał
7
Jak co roku w poniedziałek wielkanocny zrobię żonie "Smingus dyngus" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@soczeq Witam przed Banem ;)
0
@Dembouz1899 Dokładnie Messi mógłby pełnić co najmniej podobną role jak Xavi w ostatnim sezonie
2
Tak sobie myśle że Messi to jeszcze by się nam przydał
3
Tymczasem Real przepychany jak najdalej w LM i hajs się zgadza
0
Lipa bo teraz tylko jeden mecz w tygodniu naszej FC Barcelony :(
0
Czyli przegryw podwójny
0
@danaj7 Karma już była za to , wczoraj
2
Dlaczego niektórzy tuta twierdzą że wczorajszy mecz to była kompromitacja, nie nazwał bym tego tak owszem graliśmy słabo ale pamiętajcie że to jest dla wielu z tych chłopaków pierwszy może drugi sezon w europejskich pucharach Xavi jest z nami od kilku miesięcy i jeszcze sporo pracy przed nim fakt po El Clasico apetyty urosły ale pamiętam podobnie skończył się pierwszy sezon Rijkarda jak było potem pamiętamy
0
@PatrychoO Nie no bez jaj popatrz na tych chłopaków po ile mają lat i ile grali w europejskich pucharach
1
Ktoś beknie za szwabskie trybuny...oby
0
Biore poprawke że to wciąż są młode chłopaki, połowe sezonu betonowani przez Koemana a Xavi jest tu od kilku miesięcy , nie skreślajmy ich po jednej porażce
0
@Pawel13sz Nie Luuk lubi wejść na koniec masz w bani myśl że teraz tylko ty możesz pomóc i dostajesz takie kopa motywacyjnego jak właśnie Lukk co mecz wchodząc na ostatnie minuty
5
Pamiętam nie dawno Alba dostał w ręke , nie miał jak uciec jedyne miejsce gdzie mógł ją schować to dupa i nie było dyskusji karny od razu.
0
Jakby ten cały Eintracht grał cały sezon tak jak dziś to byliby w bundeslidze w Top3
1
Bo Ter Stegen...
0
Jak nie strzelą pierwszej tak do 60 min to leżymy
1
@boss000 Dla wielu piłkarzy naszego składu rozgrywki europejskie to po prostu jeszcze za szybko w Realu cały skład już jest doświadczony
0
Niby trzeba wierzyć ale jakoś nie dają mi powodu póki co
0
Za granie takimi autobusami powinien być walkower , nie nawidze takich zespołów
3
Dembouz nakręcony jest podoba mnie się to
1
I tak wygramy ........
0
Proszę zgaście tych kibiców w przeciągu 20 minut!
0
@Cule1234 I możliwe że to najlepsza opcja
1
@Pawci023x Biała z ekspresu bez cukru