7

Brzydzę się naszym rządem i całą tą partią prostaków, to co pie****a na tych konferencjach to poziom zero

0

@TheNekro94 Pokolenie sędziów

0

@mrboom Pomaga ale nie od razu

17

"Macie na rękach krew tysięcy Ukraińców i dzieci" — taki komunikat pojawił się na ekranach milionów Rosjan, którzy 9 maja włączyli telewizję. Hakerom udało się włamać do systemu elektronicznego przewodnika po programach (EPG), który wyświetla nazwy i godziny nadawania programów na wszystkich kanałach. I to właśnie tytuły programów telewizyjnych zostały podmienione na antyputinowskie hasło.

1

@MesQueUnClub96 Tatar, Stejk.

4

Jest Fati więc Depay pewnie odejdzie dla mnie szkoda

2

:)

1

Takimi meczami wygrywa się awans do LM ;)

0

Mamy LM oby nie tylko faze grupową

3

Alba irytujący może i jest ale zatęsknimy za nim jeszcze nie raz

1

@Marcelinho99 Jest ale nie taka jakiej potrzebujemy

0

Zawsze to lepiej niż Manchester ;)

0

Ależ nam brakuje takiego konkretnego lidera

0

Będzie pucz jak nic

0

Każdy napastnik w tym zespole powinien do okulisty to jest dramat jak oni strzelają

0

@Grabarz1750 Tylko do momentu kiedy ma oddać strzał wtedy jest już dramat

1

Można sklonować Araujo ??

0

Alba umarł ...

8

Nie wiem czemu ale Benzema jako jeden z nie wielu piłkarzy Realu Madryt wywołuje u mnie w miare pozytywne emocje gość nigdy nie gada głupot a i o Barcelonie nigdy chyba jakoś źle się nie wypowiadał

0

@szoch6 Dokładnie w tym kraju jakby w TV powiedzieli że to Ukraina zaczęła wojne to większość by uwierzyła dokładnie jak w Rosji.

1

@barcelonaLM Zaraz Duduś dostanie tel z USA żeby zamknął kniapke bo dymi nie potrzebnie

2

Ale De Bruyne w zamian Xd

0

@Fabik87 Kibice Realu też

0

@Joe_Pesci Wg mnie Messi dał ciała że nie poszedl do City z Guardiolą na pewno byłby szczęśliwszy a i motywacje pewnie miałby większą z drugiej strony to City chyba nie było zainteresowane jego usługami.

2

Mbappe bliski pozostania w PSG! Nieprawdopodobne warunki umowy

Rozmowy między Kylianem Mbappe a Paris Saint-Germain nabierają tempa, a francuski gwiazdor jest coraz bardziej przekonany do pozostania w Paryżu — informuje dziennik "Le Parisien". Snajper PSG otrzymał ponoć propozycję niezwykle lukratywnej umowy.

6

A kogo obchodzi Liga mistrzów skoro Barcelona w niej nie gra.

2

@IronSanHybrid Kanapka z Prochowickim szach mat !

0

City musi dziś strzelic pierwsze inaczej może być słabo

4

@urbipl "Matka chodziła z nim do lekarza myślała że on chory, a on Głupi"

2

@Kitek1640 Jeśli to ten ze zdjęcia to fajniuchny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?