Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Brzydzę się naszym rządem i całą tą partią prostaków, to co pie****a na tych konferencjach to poziom zero
0
@TheNekro94 Pokolenie sędziów
0
@mrboom Pomaga ale nie od razu
17
"Macie na rękach krew tysięcy Ukraińców i dzieci" — taki komunikat pojawił się na ekranach milionów Rosjan, którzy 9 maja włączyli telewizję. Hakerom udało się włamać do systemu elektronicznego przewodnika po programach (EPG), który wyświetla nazwy i godziny nadawania programów na wszystkich kanałach. I to właśnie tytuły programów telewizyjnych zostały podmienione na antyputinowskie hasło.
1
@MesQueUnClub96 Tatar, Stejk.
4
Jest Fati więc Depay pewnie odejdzie dla mnie szkoda
2
:)
1
Takimi meczami wygrywa się awans do LM ;)
0
Mamy LM oby nie tylko faze grupową
3
Alba irytujący może i jest ale zatęsknimy za nim jeszcze nie raz
1
@Marcelinho99 Jest ale nie taka jakiej potrzebujemy
0
Zawsze to lepiej niż Manchester ;)
0
Ależ nam brakuje takiego konkretnego lidera
0
Będzie pucz jak nic
0
Każdy napastnik w tym zespole powinien do okulisty to jest dramat jak oni strzelają
0
@Grabarz1750 Tylko do momentu kiedy ma oddać strzał wtedy jest już dramat
1
Można sklonować Araujo ??
0
Alba umarł ...
8
Nie wiem czemu ale Benzema jako jeden z nie wielu piłkarzy Realu Madryt wywołuje u mnie w miare pozytywne emocje gość nigdy nie gada głupot a i o Barcelonie nigdy chyba jakoś źle się nie wypowiadał
0
@szoch6 Dokładnie w tym kraju jakby w TV powiedzieli że to Ukraina zaczęła wojne to większość by uwierzyła dokładnie jak w Rosji.
1
@barcelonaLM Zaraz Duduś dostanie tel z USA żeby zamknął kniapke bo dymi nie potrzebnie
2
Ale De Bruyne w zamian Xd
0
@Fabik87 Kibice Realu też
0
@Joe_Pesci Wg mnie Messi dał ciała że nie poszedl do City z Guardiolą na pewno byłby szczęśliwszy a i motywacje pewnie miałby większą z drugiej strony to City chyba nie było zainteresowane jego usługami.
2
Mbappe bliski pozostania w PSG! Nieprawdopodobne warunki umowy
Rozmowy między Kylianem Mbappe a Paris Saint-Germain nabierają tempa, a francuski gwiazdor jest coraz bardziej przekonany do pozostania w Paryżu — informuje dziennik "Le Parisien". Snajper PSG otrzymał ponoć propozycję niezwykle lukratywnej umowy.
6
A kogo obchodzi Liga mistrzów skoro Barcelona w niej nie gra.
2
@IronSanHybrid Kanapka z Prochowickim szach mat !
0
City musi dziś strzelic pierwsze inaczej może być słabo
4
@urbipl "Matka chodziła z nim do lekarza myślała że on chory, a on Głupi"
2
@Kitek1640 Jeśli to ten ze zdjęcia to fajniuchny :)