Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid To nie jest kraj dla zdrowych ludzi
0
Echhh ta PutinFlacja
0
@Tomix_83 Oby
0
Komentarz usunięty
0
@Nazio87 Do przecinka ma racje.
1
Laporta! Roberto ok ale ten bez "O" na końcu !!
0
Piłka jest okrągła , a bramki są dwie.
0
@Transu96 Rozumiem że napisałeś to tylko po to żeby sie pochwalić że masz klime
0
A było nie pakować bramy w ostatnim meczu :/
2
@macio_944 A kto by się przejmował wypocinami tego podrzędnego dziennikarza
0
@Cule1234 3 X na Tak
1
@Lionel_Messi10 Bardzo dobra opcja
15
Messi w końcu się uśmiecha, piękne obrazki
3
Fakty na niedziele
M.Braithwait to największe drewno obecnego składu.
1
Fajne
3
@doc Nie mam nic przeciwko krótkiemu kontraktowi , gosc w tym wieku a forma lepsza niz nie jeden młodziuch
4
Gavi , Pedri , oby to był nowy duet jak Xavi , Iniesta
0
@DonMatteo901 Oby sie udało
1
@Kgorecki2500 To wszystko zasługa naszego rządu widząc jak wszystko drożeje ludzie ledwo wiążą koniec z końcem to nie dziwie się że się irytują sam zaczynam mieć podobnie , pomagać ok ale nie kosztem Polaków
0
Po wczorajszym meczu jestem za tym aby Di Maria zagrał u nas przez jakies 2,3 lata
1
Messi w repre gra jak w Barcelonie
0
@Cwaniak4 THX ..
0
Włochy Argentyna gdzieś obejrze dziś??
0
Czasy w Barcelonie są takie że muszę sobie znowu obejrzeć "Take the ball , pass the Ball"
0
Bartomeu działał dokładnie tak samo jak dziś w Polsce działa PiS
2
Średniowiecze to mało powiedziane,powinno byc zakazane nazywanie tych ludzi "żołnierzami" bo zwierzęta chyba są bardziej ucywilizowane niż to.
Służba Bezpieczeństwa Ukrainy przechwyciła wiadomości, które rosyjski żołnierz wysyłał swojemu znajomemu za pośrednictwem internetowego komunikatora. Z ich rozmów wynika, że ze względu na problemy związane z dostępem do żywności, Rosjanie zaczęli jeść psy.
0
@Nazio87 Ale pewnie widziałeś wszystkie części Harrego Pottera Xd
0
Podobno Liverpool też nie chce Dembele zaraz sie okaże że "sępy" zostaną na lodzie
0
Myślę że Lewy obecnie woli obecnie grać dla Barcy i byłby to troche pstryczek w strone Realu że kilka lat temu niego zrezygnowali
0
@tomek8756 "Na dziś" a co bedzie za tydzień dwa to nie wiemy