Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@AmigoBlancos Jednak najlepsze odcinki były w pierwszej serii
0
Fifa 22 w PS Plus na Maj nie powiem że troche się zdziwiłem
0
@KrychaFCB Patrząc na obydwa składy to porównanie co najmniej z du*y
1
@Krystian1588 Ta różdżka nazywa się wódka ale efekt jest niestety krótkotrwały
1
@Thoms94 Byłem , mega jak zawsze ale jako że jestem fanem trance u od ponad 20 lat było troszkę za dużo łupaniny za mało prawdziwych Tranceowych kawałków, wg mnie poprzednia edycja było dużo lepsza, ale ogólnie było mega!
7
Nasz "łapacz" dalej w formie
1
@HighestInTheRoom Uważaj bo jakiś "chłopiec" też nazwie cię "wykolejeńcem" Xd
3
Czy tylko ja nie jaram się Harry Potterem i nie obejrzałem dotąd żadnej części ?
2
@masq Uważam tak jak ty, gość ma potencjał a przy obecnych brakach na pozycjach LO, PO w piłce powinien dostawać więcej szans .
0
@macio_944 "Messi mam dla ciebie propozycje nie do odrzucenia"
1
@Emhyr Ta Wojna niestety będzie się chyba jeszcze ciągnąć dość długo
8
Niech ten sezon już się kończy
0
@Kengo Czyli jeszcze trochę i stopy w dół
2
@Janas11224 A ja tam Gliwice miło wspominam ale zawsze jestem tam tylko w waszej pięknej hali i w sobote ponownie ja odwiedze :) Pzdr
0
@MarioVeB! Racja ale Anjune lubie tylko w domu, byłem kiedyś ,posłuchać lubie ale jakoś ciężko mi sie bawic przy tym bardziej takie kołysanie ;)
1
W Sobote Dreamstate, oj będzie tańczone :)
0
@Medium Takimi jak np El Clasico od innych meczy, a LM od rozgrywek krajowych, czyli inaczej mówiąc motywacją
0
Takie turnieje spoko ale "wielkoszlemy" rządzą się swoimi prawami
1
Juz trzecie skrzyżowanie i znowu czerwone, Pique szczęściarz
14
I oby po tym spotkaniu nic się nie zmieniło ;)
0
@Isso89 W tym roku wakacje w Turcji będą Rosyjskie szykuje się tam prawdziwa inwazja Rosyjskich turystów zdecydowanie w tym roku nie dzięki
0
@Encore Nie wie w co się pakuje
2
@Survier Luuk musi grac z ławki bo wtedy dostaje kopa motywujacego w postaci
"Dobra wchodzę bo beze mnie nie daja rady"
0
@vangoor Właśnie między tymi najbardziej się waham, ogólnie tel ma być dla córki więc najważniejszą jego cechą powinna byc powiedzmy "płynna praca"
0
Smartfon do 1 Tys zł ???
1
@MesQueUnClub_87 To nie były naklejki , taka forma karteczek i każdy nosił albo w pudełeczkach albo zmielone w kieszeni.
2
Tymczasem Alemany: "Potrzymaj mi piwo"
1
Kto jest tak stary jak ja i pamięta gumy "Turbo" ??
0
@Wilczeq Na Ukrainie powinno sie to samo robić pojmanym Rosyjskim żołnierzom
0
@Kinginiesta Fakt bramkarz Cadiz wczoraj dzień konia miał