2

@AmigoBlancos Jednak najlepsze odcinki były w pierwszej serii

0

Fifa 22 w PS Plus na Maj nie powiem że troche się zdziwiłem

0

@KrychaFCB Patrząc na obydwa składy to porównanie co najmniej z du*y

1

@Krystian1588 Ta różdżka nazywa się wódka ale efekt jest niestety krótkotrwały

1

@Thoms94 Byłem , mega jak zawsze ale jako że jestem fanem trance u od ponad 20 lat było troszkę za dużo łupaniny za mało prawdziwych Tranceowych kawałków, wg mnie poprzednia edycja było dużo lepsza, ale ogólnie było mega!

7

Nasz "łapacz" dalej w formie

1

@HighestInTheRoom Uważaj bo jakiś "chłopiec" też nazwie cię "wykolejeńcem" Xd

3

Czy tylko ja nie jaram się Harry Potterem i nie obejrzałem dotąd żadnej części ?

2

@masq Uważam tak jak ty, gość ma potencjał a przy obecnych brakach na pozycjach LO, PO w piłce powinien dostawać więcej szans .

0

@macio_944 "Messi mam dla ciebie propozycje nie do odrzucenia"

1

@Emhyr Ta Wojna niestety będzie się chyba jeszcze ciągnąć dość długo

8

Niech ten sezon już się kończy

0

@Kengo Czyli jeszcze trochę i stopy w dół

2

@Janas11224 A ja tam Gliwice miło wspominam ale zawsze jestem tam tylko w waszej pięknej hali i w sobote ponownie ja odwiedze :) Pzdr

0

@MarioVeB! Racja ale Anjune lubie tylko w domu, byłem kiedyś ,posłuchać lubie ale jakoś ciężko mi sie bawic przy tym bardziej takie kołysanie ;)

1

W Sobote Dreamstate, oj będzie tańczone :)

0

@Medium Takimi jak np El Clasico od innych meczy, a LM od rozgrywek krajowych, czyli inaczej mówiąc motywacją

0

Takie turnieje spoko ale "wielkoszlemy" rządzą się swoimi prawami

1

Juz trzecie skrzyżowanie i znowu czerwone, Pique szczęściarz

14

I oby po tym spotkaniu nic się nie zmieniło ;)

0

@Isso89 W tym roku wakacje w Turcji będą Rosyjskie szykuje się tam prawdziwa inwazja Rosyjskich turystów zdecydowanie w tym roku nie dzięki

0

@Encore Nie wie w co się pakuje

2

@Survier Luuk musi grac z ławki bo wtedy dostaje kopa motywujacego w postaci
"Dobra wchodzę bo beze mnie nie daja rady"

0

@vangoor Właśnie między tymi najbardziej się waham, ogólnie tel ma być dla córki więc najważniejszą jego cechą powinna byc powiedzmy "płynna praca"

0

Smartfon do 1 Tys zł ???

1

@MesQueUnClub_87 To nie były naklejki , taka forma karteczek i każdy nosił albo w pudełeczkach albo zmielone w kieszeni.

2

Tymczasem Alemany: "Potrzymaj mi piwo"

1

Kto jest tak stary jak ja i pamięta gumy "Turbo" ??

0

@Wilczeq Na Ukrainie powinno sie to samo robić pojmanym Rosyjskim żołnierzom

0

@Kinginiesta Fakt bramkarz Cadiz wczoraj dzień konia miał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?