Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Baraż to będzie dwumecz ?
0
Jest ten leszcz od kapiszonów
0
A Mati nie miał byc na boksie w Rosji ??
0
Alez mnie ten Tebas w.... gada takie głupoty jakby był w zarądzie Barcelony
1
@Cule1234 Dembuś miękka faja nie potrafi pocisnąć agenta
1
@Janiama Przestałem czytać po pierwszym zdaniu.
15
@Ironman Głupi i głupszy ??
14
Niby wszystko fajnie słoneczko świeci cieplutko ale brak deszczu od kilku tygodni i na horyzoncie może sprawić że wiosna nie będzie tak piękna i zielona jak zwykle
6
@leomessi1710 Enrique drugi trener Barcelony Xd
3
@Ali3231 Tymczasem jego Agent "Ni *uja"
1
@Archie "Musisz sobie zadać zajebi**e ale to zaje**ie ważne pytanie . Co chcę w życiu robić? a potem zacznij to robić"
1
@Kgorecki2500 Powrót do tego pseudo kraju był nagłupszą decyzją jaką mógł zrobić
80
I to jest dobre Info
0
@FC1899Barca Ok tylko że wtedy w Iraku rządził Saddam Husajn, a on zbrodniarzem był co nie podlega dyskusji nie tłumacze tego co zrobili ale saddamowi sie należał wpi%#%$%l
1
Polecam fajny artykuł.
https://www.onet.pl/sport/primeradivisionpl/nie-wychodz-z-domu-huragan-xavi-zdewastowal-santiago-bernabeu/r61yrrz,30bc1058
0
@titooB Nie wiem czy idealnie ale myśle że by się wpasował
0
Jak myślicie co się stanie z Vinim jak przyjdzie do nich Mbappe ? wg mnie sezon, max dwa i odejdzie
2
@TheNekro94 Racja, ale prognostyk dobry ;)
1
@Mr_Grucha " A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał
0
Można już mówić Xavi=Guardiola ?? Chyba za szybko ?
1
@Worny Puć w tej kurtce Xd
22
Co jak co ale Ferran to jest grajek TOP, mimo zmarnowania kilku setek
15
Odejście Araujo będzie boleć jak porażka w klasyku albo i gorzej
1
A ten najlepszy pomocnik świata z Madrytu co zjada podobno Inieste i Xaviego to grał wczoraj , czy tylko ja go nie widziałem?
0
@AmigoBlancos Masz racje Beznema i Courtois pomogli w wygraniu ligi ale najbardziej wygrać lige pomogła Barcelona (Koeman) , Sevilla , Atletico
3
Lubie Depaya ale jak wróci Fati to naturalnym posunięciem jest sprzedanie Memphisa za dobre pieniądze
5
Dziś nawet Poniedziałek jakby lepszy :) :)
9
4-0 na Bernabeu to jak 5-0 na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Real zgwałcony , Iga drugą rakietą świata piękny wieczór !
0
Wiedziałem że Xavi da rade byłem tego niemal pewny