0

Baraż to będzie dwumecz ?

0

Jest ten leszcz od kapiszonów

0

A Mati nie miał byc na boksie w Rosji ??

0

Alez mnie ten Tebas w.... gada takie głupoty jakby był w zarądzie Barcelony

1

@Cule1234 Dembuś miękka faja nie potrafi pocisnąć agenta

1

@Janiama Przestałem czytać po pierwszym zdaniu.

15

@Ironman Głupi i głupszy ??

14

Niby wszystko fajnie słoneczko świeci cieplutko ale brak deszczu od kilku tygodni i na horyzoncie może sprawić że wiosna nie będzie tak piękna i zielona jak zwykle

6

@leomessi1710 Enrique drugi trener Barcelony Xd

3

@Ali3231 Tymczasem jego Agent "Ni *uja"

1

@Archie "Musisz sobie zadać zajebi**e ale to zaje**ie ważne pytanie . Co chcę w życiu robić? a potem zacznij to robić"

1

@Kgorecki2500 Powrót do tego pseudo kraju był nagłupszą decyzją jaką mógł zrobić

80

I to jest dobre Info

0

@FC1899Barca Ok tylko że wtedy w Iraku rządził Saddam Husajn, a on zbrodniarzem był co nie podlega dyskusji nie tłumacze tego co zrobili ale saddamowi sie należał wpi%#%$%l

0

@titooB Nie wiem czy idealnie ale myśle że by się wpasował

0

Jak myślicie co się stanie z Vinim jak przyjdzie do nich Mbappe ? wg mnie sezon, max dwa i odejdzie

2

@TheNekro94 Racja, ale prognostyk dobry ;)

1

@Mr_Grucha " A historii tego swetra i tak byś nie zrozumiał

0

Można już mówić Xavi=Guardiola ?? Chyba za szybko ?

1

@Worny Puć w tej kurtce Xd

22

Co jak co ale Ferran to jest grajek TOP, mimo zmarnowania kilku setek

15

Odejście Araujo będzie boleć jak porażka w klasyku albo i gorzej

1

A ten najlepszy pomocnik świata z Madrytu co zjada podobno Inieste i Xaviego to grał wczoraj , czy tylko ja go nie widziałem?

0

@AmigoBlancos Masz racje Beznema i Courtois pomogli w wygraniu ligi ale najbardziej wygrać lige pomogła Barcelona (Koeman) , Sevilla , Atletico

3

Lubie Depaya ale jak wróci Fati to naturalnym posunięciem jest sprzedanie Memphisa za dobre pieniądze

5

Dziś nawet Poniedziałek jakby lepszy :) :)

9

4-0 na Bernabeu to jak 5-0 na Camp Nou ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Real zgwałcony , Iga drugą rakietą świata piękny wieczór !

0

Wiedziałem że Xavi da rade byłem tego niemal pewny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?