Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Who needs Halland ?
1
Oby tylko wcisnęli 3 bo jak Real trafi kontaktowego to będzie ciężko
1
Tłuste włosy Modrica są obrzydliwe
0
Dembele + PSG połączenie idealne
6
Jefren Jefren Jefrenn !!!!!!! 5-0, 5-0 !!
0
Remis wyczuwam ,.
0
@szkutnik91 Bayern podejrzewam , idealny następca Roberta dla nich
2
@MesQueUnClub96 I w sumie dobrze wg mnie to co robi Eleven to lekka żenada, nakręcają sie jakby to był finał MŚ
0
W tym sezonie widziałem różne rzeczy w wykonaniu Barcelony więc jutro niczego nie można być pewnym
1
@AdiKingu96 W sumie to zawsze klepie bo go klepią ;)
0
@Cule1234 Stop! dla piłkarzy z białego Madrytu
6
Mam nadzieje że Real jutro będzie klepany jak Najman
1
@FC1899Barca Takie filmy pownni Anonymousi hackować do Rosyjskiej Tv
0
@Nieznajomy Przecież oni już są przegrani
0
@Bobo25 Internet Explorer ?
22
Araujo za dwa trzy sezony będzie jednym z najlepszych obrońców na świecie pozwolenie mu odejść to będzie kompromitacja
11
Połfinał może być trudniejszy niż sam finał
0
Drugi u siebie też fajnie
0
@kkbarca Kupić Chtistensena a sprzedać Araujo, nie no mistrzowie po prostu
10
@IronSanHybrid Ja mam nadzieje że już Chelsea
1
@Tom30 Te leszcze potrafią tylko straszyć ale nikt już się ich nie boi bo mają idiotów a nie żołnierzy
1
@Gwyn Poziom Modrica wybitny jakoś nie jest , dobry tak ale wybitny nie
0
@TridenteMSN Ale ja porównuje z erą od Valverde do dziś
0
Ależ my pięknie Gramy !najbardziej cieszy ze Xavi utarł nosa nie dowiarkom że bez doświadczenia itp.
Vamos !
21
Pękna robota.
0
Jeśli przegramy z Realem bez "Benzyny" w składzie to dopiero hala dzieci się uruchomią
5
@AdamaTraore "Matka chodziła z nim do lekarza myślała że on chory,... a on głupi"
0
@Cule1234 Jasne 40tys już to widze
0
Będziecie zadowoleni z ewentualnego remisu w El Clasico ?
1
@AmigoBlancos Stroje nie grają