1

Who needs Halland ?

1

Oby tylko wcisnęli 3 bo jak Real trafi kontaktowego to będzie ciężko

1

Tłuste włosy Modrica są obrzydliwe

0

Dembele + PSG połączenie idealne

6

Jefren Jefren Jefrenn !!!!!!! 5-0, 5-0 !!


0

Remis wyczuwam ,.

0

@szkutnik91 Bayern podejrzewam , idealny następca Roberta dla nich

2

@MesQueUnClub96 I w sumie dobrze wg mnie to co robi Eleven to lekka żenada, nakręcają sie jakby to był finał MŚ

0

W tym sezonie widziałem różne rzeczy w wykonaniu Barcelony więc jutro niczego nie można być pewnym

1

@AdiKingu96 W sumie to zawsze klepie bo go klepią ;)

0

@Cule1234 Stop! dla piłkarzy z białego Madrytu

6

Mam nadzieje że Real jutro będzie klepany jak Najman

1

@FC1899Barca Takie filmy pownni Anonymousi hackować do Rosyjskiej Tv

0

@Nieznajomy Przecież oni już są przegrani

0

@Bobo25 Internet Explorer ?

22

Araujo za dwa trzy sezony będzie jednym z najlepszych obrońców na świecie pozwolenie mu odejść to będzie kompromitacja

11

Połfinał może być trudniejszy niż sam finał

0

Drugi u siebie też fajnie

0

@kkbarca Kupić Chtistensena a sprzedać Araujo, nie no mistrzowie po prostu

10

@IronSanHybrid Ja mam nadzieje że już Chelsea

1

@Tom30 Te leszcze potrafią tylko straszyć ale nikt już się ich nie boi bo mają idiotów a nie żołnierzy

1

@Gwyn Poziom Modrica wybitny jakoś nie jest , dobry tak ale wybitny nie

0

@TridenteMSN Ale ja porównuje z erą od Valverde do dziś

0

Ależ my pięknie Gramy !najbardziej cieszy ze Xavi utarł nosa nie dowiarkom że bez doświadczenia itp.
Vamos !

21

Pękna robota.

0

Jeśli przegramy z Realem bez "Benzyny" w składzie to dopiero hala dzieci się uruchomią

5

@AdamaTraore "Matka chodziła z nim do lekarza myślała że on chory,... a on głupi"

0

@Cule1234 Jasne 40tys już to widze

0

Będziecie zadowoleni z ewentualnego remisu w El Clasico ?

1

@AmigoBlancos Stroje nie grają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?