0

@zodiak_10 Kłamiesz nie da się tak

0

Gdybyśmy byli w strefie euro to mielibyśmy mniejszy problem z inflacją ? czy jeden h.. ?

34

Ogólnie fajny artykuł ale najbardziej interesowało mnie jak potoczyły się losy Sergio Busquetsa

0

Araujo musi zostac , Dembele może a nie musi

2

Rosja nie ma żołnierzy, to tylko bydło które potrafi tylko strzelać do bezbronnych w prawdziwej wojnie nie maja szans zwykłe de*ile bez szkoły

0

@krzaken Coraz bardziej mam ochote aby Nato tam wjechało nawet jeśli konsekwencja ma być Wojna

0

@IronSanHybrid Tam by wystarczył czajnik bezorzewodowy

0

@The_Man Gdybym był tak młodszy co najmniej o jakieś 15 lat to na prawde poważnie zastanawiałbym się nad wyjazdem z tego kraju to co się tu odwala przechodzi ludzkie pojęcie a najgorsze że człowiek jest troche wobec tego bezsilny

1

@masq Żółw sam meczu nie wygra Real rozklepaliśmy zespołem a nie indywidualnościami

5

@Lionel_Messi10 I to jest najlepsze info dzisiejszego dnia

6

"Dziwny jest teen... świat gdzie człowiekiem gardzi człowiek"
Jedno zdanie tysiąc słów :(

1

@Kluivert_P Moim realnym marzeniem było posiadanie nowego auta które się spełniło chciałem Octavie 4 ale problemy z produkcja spowodowały że jestem posiadaczem nowej Skody Superb :) Jeśli chodzi o auto westchnień to chyba Nissan GT-R , namiastkę prowadzenia auta marzeń dała mi moja firma z sprawą SuperCar Day w Super Car Club , udało się poprowadzić Hurracana, Audi R8, Bentleya Continentala, Ferrari FF, Porsche Carrera Gt 3 Oraz Mercedsa CLS. I to tyle :)

0

@Pilka_jest_okragla Tutaj wielu "ekspertów" sądziło że Xavi to za szybko bo Amigosi itp.

1

@Barca1992 Kiepska może nie była a to głównie dlatego że dwójka to był sztos,poprzeczka zawieszona wysoko była przed 3

0

@Pogba To fakt mi też się wydaje że ten puchar LE to będzie dobra przeprawa przed LM dla tych młodziaków

0

Szkoda że odpadliśmy z LM bo moglibyśmy tam namieszać w obecnej formie

1

Lubie go ale jak wróci Fati to szkoda aby taki piłkarz jak Memphis odgrywał role rezerwowego najlepiej jakby odszedł

1

@Ironman I zapewne w Turcji tak właśnie będzie to tam jeszcze mogą latać bez problemu i mówi sie że w tym roku w Turcji ruskich będzie najwięcej

6

NIE dla wymiany Dest - Lewandowski

0

@DonMatteo901 Modrić jest przereklamowany

1

@Hubsao "Okupanci" bardzo grzecznie ich nazwałeś.

1

@Przemek2323 Jak u nas wybory znowu wygra PiS to czas się pakować

0

Pedri to taki klon Iniesty , Magik na boisku skromny bardzo skromny poza nim.

0

Panie Turku.... !

1

@Ksavix Koeman zapewnił Realowi mistrzostwo .

0

Z Realem już byśmy mieli co najmniej 3 do przodu

0

@quarto Zacznij grać w piłke

0

EEE Xavi już nie Top

0

@Rust_Cohle Wiadomo , na szczęście już obejrzane kiedyś ;)

0

"DO Utraty sił" Tv Puls , dobre kino.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?