Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zodiak_10 Kłamiesz nie da się tak
0
Gdybyśmy byli w strefie euro to mielibyśmy mniejszy problem z inflacją ? czy jeden h.. ?
34
Ogólnie fajny artykuł ale najbardziej interesowało mnie jak potoczyły się losy Sergio Busquetsa
0
Araujo musi zostac , Dembele może a nie musi
2
Rosja nie ma żołnierzy, to tylko bydło które potrafi tylko strzelać do bezbronnych w prawdziwej wojnie nie maja szans zwykłe de*ile bez szkoły
0
@krzaken Coraz bardziej mam ochote aby Nato tam wjechało nawet jeśli konsekwencja ma być Wojna
0
@IronSanHybrid Tam by wystarczył czajnik bezorzewodowy
0
@The_Man Gdybym był tak młodszy co najmniej o jakieś 15 lat to na prawde poważnie zastanawiałbym się nad wyjazdem z tego kraju to co się tu odwala przechodzi ludzkie pojęcie a najgorsze że człowiek jest troche wobec tego bezsilny
1
@masq Żółw sam meczu nie wygra Real rozklepaliśmy zespołem a nie indywidualnościami
5
@Lionel_Messi10 I to jest najlepsze info dzisiejszego dnia
6
"Dziwny jest teen... świat gdzie człowiekiem gardzi człowiek"
Jedno zdanie tysiąc słów :(
1
@Kluivert_P Moim realnym marzeniem było posiadanie nowego auta które się spełniło chciałem Octavie 4 ale problemy z produkcja spowodowały że jestem posiadaczem nowej Skody Superb :) Jeśli chodzi o auto westchnień to chyba Nissan GT-R , namiastkę prowadzenia auta marzeń dała mi moja firma z sprawą SuperCar Day w Super Car Club , udało się poprowadzić Hurracana, Audi R8, Bentleya Continentala, Ferrari FF, Porsche Carrera Gt 3 Oraz Mercedsa CLS. I to tyle :)
0
@Pilka_jest_okragla Tutaj wielu "ekspertów" sądziło że Xavi to za szybko bo Amigosi itp.
1
@Barca1992 Kiepska może nie była a to głównie dlatego że dwójka to był sztos,poprzeczka zawieszona wysoko była przed 3
0
@Pogba To fakt mi też się wydaje że ten puchar LE to będzie dobra przeprawa przed LM dla tych młodziaków
0
Szkoda że odpadliśmy z LM bo moglibyśmy tam namieszać w obecnej formie
1
Lubie go ale jak wróci Fati to szkoda aby taki piłkarz jak Memphis odgrywał role rezerwowego najlepiej jakby odszedł
1
@Ironman I zapewne w Turcji tak właśnie będzie to tam jeszcze mogą latać bez problemu i mówi sie że w tym roku w Turcji ruskich będzie najwięcej
6
NIE dla wymiany Dest - Lewandowski
0
@DonMatteo901 Modrić jest przereklamowany
1
@Hubsao "Okupanci" bardzo grzecznie ich nazwałeś.
1
@Przemek2323 Jak u nas wybory znowu wygra PiS to czas się pakować
0
Pedri to taki klon Iniesty , Magik na boisku skromny bardzo skromny poza nim.
0
Panie Turku.... !
1
@Ksavix Koeman zapewnił Realowi mistrzostwo .
0
Z Realem już byśmy mieli co najmniej 3 do przodu
0
@quarto Zacznij grać w piłke
0
EEE Xavi już nie Top
0
@Rust_Cohle Wiadomo , na szczęście już obejrzane kiedyś ;)
0
"DO Utraty sił" Tv Puls , dobre kino.