2

@TheNekro94 W związku z awarią były podejrzenia o cyberatak. Alstom potwierdza, że nie było żadnego cyberataku ani problemu bezpieczeństwa związanego z błędem formatowania czasu, który wystąpił w czwartek.

1

@AllBundy Real gra w czarnym bo białych nie dopiorą po ilości wślizgów jakie będą musieli wykonać aby zatrzymać Barce

3

@Kusco15 Jej mina jest wprost proporcjonalna do tego paska

1

Komentarz usunięty

0

@avanes Włodimir musisz !

5

@Sulimo Myśle że jakby to Xavi trenował drużyne z Messim to nie graliby na jednego zawodnika

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

7

@koksik2700 Strasznie ten jego program podupadł zaczął zapraszać jakieś pseudogwiazdki z internetu YT czy z Instagrama rzadko kiedy ktoś ciekawy się tam ostatnio pojawia

96

Ten stary dowcip o człowieku w Moskwie, który kupuje gazetę, ogląda tylko pierwszą stronę i wyrzuca.
- Co pan robi? - pyta kioskarz
- Ja tylko przeglądam nekrologi - odpowiada facet.
- Ale ich nie drukują na pierwszej stronie!
- Ten na który ja czekam wydrukują

5

@Hubsao Dobre i to tylko kacapy pewnie nawet nie wiedzą co to korytarz a słowo humanitarny nie istnieje w ich języku

2

@Hubsao Widać że poziom wkurw rośnie z każdym dniem

0

@arasz1819 Niby mamy 21 wiek a jednak dalej średniowiecze, jeden człowiek decyduje o śmierci tysięcy ludzi

1

@Hubsao Putin to cio*a nie ma jaj żeby się na takie cos zgodzić .

2

Transfer Martina do Barcy to jedno wielkie nie porozumienie

1

@DaPidejpi Notatnik w czystej postaci.

5

@tristan87 Za jakiś miesiąc skarbonka się uszczupli i wtedy zmięknie mu faja

4

@goldmetaxa Mercedes juz wypiął się na kamaza a tam połowa części była właśnie od Mercedesa

8

@msmsms Osobiście jakby kobieta zdradziła mnie z przyjaciółka to bym sie wkurzył że mnie nie zaprosiła

9

Ciekawe czy Mati Borek juz spakowany na ten boks do Rosji czy gdzie on tam miał jechać

0

@Cule1234 A kiedy niby płynęło zagrożenie dla Rosji z Ukrainy trzeba poczekać jak Rosja za niedługo będzie gospodarczym dnem wtedy dopiero zrozumie

0

@Zoker Tak tylko zauważ że tam większość potrafi chociażby "Strzelać" z czegokolwiek

0

Tak na prawde wojna która toczyła sie na wschodzie Ukrainy pomogła wyszkolić Ukraińską armie i pomału wyrastają na jedną z silniejszych w Europie

12

@tristan87 Jak takie ścierwo w kasku potem wraca do domu i patrzy w lustro

3

@Bykunn Śmieć i tyle nawet film "Młode wilki" mi obrzydził"

0

Szkoda że Rosyjska Armia nie potrafi przeciwstawić się jednemu psychofanatykowi

0

@skakun95 Za jakiś czas to on zdechnie to ścierowo ma juz nie spełna 70 lat

0

https://fb.watch/btNsuXoMr4/
Ekstraklasa tego nie ogarniesz.

1

@Azi właśnie już widziałem i sam zamierzam kilka dodać;)

0

Widzieliście już akcje Anonymous dotyczące opinii na Google?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?