Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TheNekro94 W związku z awarią były podejrzenia o cyberatak. Alstom potwierdza, że nie było żadnego cyberataku ani problemu bezpieczeństwa związanego z błędem formatowania czasu, który wystąpił w czwartek.
1
@AllBundy Real gra w czarnym bo białych nie dopiorą po ilości wślizgów jakie będą musieli wykonać aby zatrzymać Barce
3
@Kusco15 Jej mina jest wprost proporcjonalna do tego paska
1
Komentarz usunięty
0
@avanes Włodimir musisz !
5
@Sulimo Myśle że jakby to Xavi trenował drużyne z Messim to nie graliby na jednego zawodnika
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
7
@koksik2700 Strasznie ten jego program podupadł zaczął zapraszać jakieś pseudogwiazdki z internetu YT czy z Instagrama rzadko kiedy ktoś ciekawy się tam ostatnio pojawia
96
Ten stary dowcip o człowieku w Moskwie, który kupuje gazetę, ogląda tylko pierwszą stronę i wyrzuca.
- Co pan robi? - pyta kioskarz
- Ja tylko przeglądam nekrologi - odpowiada facet.
- Ale ich nie drukują na pierwszej stronie!
- Ten na który ja czekam wydrukują
5
@Hubsao Dobre i to tylko kacapy pewnie nawet nie wiedzą co to korytarz a słowo humanitarny nie istnieje w ich języku
2
@Hubsao Widać że poziom wkurw rośnie z każdym dniem
0
@arasz1819 Niby mamy 21 wiek a jednak dalej średniowiecze, jeden człowiek decyduje o śmierci tysięcy ludzi
1
@Hubsao Putin to cio*a nie ma jaj żeby się na takie cos zgodzić .
2
Transfer Martina do Barcy to jedno wielkie nie porozumienie
1
@DaPidejpi Notatnik w czystej postaci.
5
@tristan87 Za jakiś miesiąc skarbonka się uszczupli i wtedy zmięknie mu faja
4
@goldmetaxa Mercedes juz wypiął się na kamaza a tam połowa części była właśnie od Mercedesa
8
@msmsms Osobiście jakby kobieta zdradziła mnie z przyjaciółka to bym sie wkurzył że mnie nie zaprosiła
9
Ciekawe czy Mati Borek juz spakowany na ten boks do Rosji czy gdzie on tam miał jechać
0
@Cule1234 A kiedy niby płynęło zagrożenie dla Rosji z Ukrainy trzeba poczekać jak Rosja za niedługo będzie gospodarczym dnem wtedy dopiero zrozumie
2
https://www.onet.pl/informacje/pravdaorgpl/klamstwa-w-naglowkach-jak-rosja-przedstawia-inwazje-na-ukraine/eblnb6g,30bc1058
Rosja to stan umysłu a bardziej stan bezmózgu
0
@Zoker Tak tylko zauważ że tam większość potrafi chociażby "Strzelać" z czegokolwiek
0
Tak na prawde wojna która toczyła sie na wschodzie Ukrainy pomogła wyszkolić Ukraińską armie i pomału wyrastają na jedną z silniejszych w Europie
12
@tristan87 Jak takie ścierwo w kasku potem wraca do domu i patrzy w lustro
3
@Bykunn Śmieć i tyle nawet film "Młode wilki" mi obrzydził"
0
Szkoda że Rosyjska Armia nie potrafi przeciwstawić się jednemu psychofanatykowi
0
@skakun95 Za jakiś czas to on zdechnie to ścierowo ma juz nie spełna 70 lat
0
https://fb.watch/btNsuXoMr4/
Ekstraklasa tego nie ogarniesz.
1
@Azi właśnie już widziałem i sam zamierzam kilka dodać;)
0
Widzieliście już akcje Anonymous dotyczące opinii na Google?