Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Szczujące mendy !!
2
@P33ck Ale pół "Inteligentnej" Polski i tak powe że pijak i za każdym razem będą to wspominać
0
Kupował ktoś z was kiedyś kody do TV internetowej na AliExpres ??
0
@taris Nic nie mam do Toyoty ale te reklamy to shit jakich mało , a tak w ogóle to tylko Skoda xd
2
@DawidekFCB U mnie to samo jeśli nie kibicuje żadnej z drużyn to nie chce mi się oglądać, a że kibicuje tylko Barcelonie to ..
1
@MichalZZZ żaden
3
Czy tylko mnie mega irytuje Zientarski i jego zenujące reklamy Toyoty?
0
@barcelonaLM UE ma w dup.e na co zgadzaja się Węgry i bardzo dobrze
3
@tomek8756 Ścierwo
0
@AdamaTraore PAD przetłumaczy pan ?
7
Dajcie mnie już ten czwartek i to Napoli
1
@barcelonaLM Juz widze te tłumy poborowych
2
@Bobo25 Nie dało się tego słuchać przecież
0
@blodziakk I całe szczęście że nie stał bo dziś grzał by ławe jak brazylijczyk
0
A tą fife 22 za 78 w ps store to warto kupować ??
3
@vangoor Fakt kozak był ale gdzie jest teraz Marcelo a Alba wciąz pierwsze skrzypce
2
Alba jaki jest taki jest ale wg mnie to chyba najlepszy LO w LaLiga ostatnich 10 lat
2
@BorzyKrzys Byłem w wojsku 9 miesięcy i powiem tak na takie pierwsze 3 miesiące jak byłem to taka sanitarka czyli strzelanie , podkładanie ładunku, rzut granatem ,okopy itp. , potem drugi miesiąc praktycznie nauka teoretyczna ogólna w zależności od funkcji , na takie coś powinien iść każdy i to by spokojnie wystarczyło dla każdego, kolejne pól roku służby to była męczarnia i nuuuda ale na takie 3 misiące prawdziwego wojska powinien iść każdy zdrowy mężczyzna.
11
@kaamil1910 A pamiętasz pierwsze mecze Depaya ?? Rozliczymy go na koniec sezonu.
0
@ranger3120 było 40 jest 68 grubo jadą
25
@koksik2700 Mimo wszystko chciałbym powrotu Leo na jeden sezon "Last One Dance" cos na zasadzie Alvesa zdobyć z nim LM i wtedy sie z nim pożegnać marzenie ale raczej nie realne
1
@El dominatore Właśnie takich piłkarzy szuka Xavi co umieją grać z piłką i bez niej pamiętam za Guardioli wymienność pozycji to był majstersztyk
13
I taki wynik poproszę w czwartek dobre meczycho gra jeszcze lepsza idzie ku lepszemu Vamos !!
0
Xavi ... Pan Trener.
5
Jak nie daj Bóg Guardiola zabierze nam Gaviego to cała Katalonia mu tego nie wybaczy
5
Moriba dziś podwójny przegryw ;)
0
Takie spalone na minimetry to jest zabójstwo futbolu
1
@Lukas82 Nic zabawniejszego dzis już nie przeczytamn xdddd nie pij tyle albo bierz połowę
1
Z całym szacunkiem dla niego ale ten gość nigdy nie powinien tu trafić
0
@Uukasz_93 Ale to podobno ewakuacja pro Rosyjskich separatystów bo Ukraińcy maja podjąć próbe ataku