0

@marcin62 Szczujące mendy !!

2

@P33ck Ale pół "Inteligentnej" Polski i tak powe że pijak i za każdym razem będą to wspominać

0

Kupował ktoś z was kiedyś kody do TV internetowej na AliExpres ??

0

@taris Nic nie mam do Toyoty ale te reklamy to shit jakich mało , a tak w ogóle to tylko Skoda xd

2

@DawidekFCB U mnie to samo jeśli nie kibicuje żadnej z drużyn to nie chce mi się oglądać, a że kibicuje tylko Barcelonie to ..

1

@MichalZZZ żaden

3

Czy tylko mnie mega irytuje Zientarski i jego zenujące reklamy Toyoty?

0

@barcelonaLM UE ma w dup.e na co zgadzaja się Węgry i bardzo dobrze

3

@tomek8756 Ścierwo

0

@AdamaTraore PAD przetłumaczy pan ?

7

Dajcie mnie już ten czwartek i to Napoli

1

@barcelonaLM Juz widze te tłumy poborowych

2

@Bobo25 Nie dało się tego słuchać przecież

0

@blodziakk I całe szczęście że nie stał bo dziś grzał by ławe jak brazylijczyk

0

A tą fife 22 za 78 w ps store to warto kupować ??

3

@vangoor Fakt kozak był ale gdzie jest teraz Marcelo a Alba wciąz pierwsze skrzypce

2

Alba jaki jest taki jest ale wg mnie to chyba najlepszy LO w LaLiga ostatnich 10 lat

2

@BorzyKrzys Byłem w wojsku 9 miesięcy i powiem tak na takie pierwsze 3 miesiące jak byłem to taka sanitarka czyli strzelanie , podkładanie ładunku, rzut granatem ,okopy itp. , potem drugi miesiąc praktycznie nauka teoretyczna ogólna w zależności od funkcji , na takie coś powinien iść każdy i to by spokojnie wystarczyło dla każdego, kolejne pól roku służby to była męczarnia i nuuuda ale na takie 3 misiące prawdziwego wojska powinien iść każdy zdrowy mężczyzna.

11

@kaamil1910 A pamiętasz pierwsze mecze Depaya ?? Rozliczymy go na koniec sezonu.

0

@ranger3120 było 40 jest 68 grubo jadą

25

@koksik2700 Mimo wszystko chciałbym powrotu Leo na jeden sezon "Last One Dance" cos na zasadzie Alvesa zdobyć z nim LM i wtedy sie z nim pożegnać marzenie ale raczej nie realne

1

@El dominatore Właśnie takich piłkarzy szuka Xavi co umieją grać z piłką i bez niej pamiętam za Guardioli wymienność pozycji to był majstersztyk

13

I taki wynik poproszę w czwartek dobre meczycho gra jeszcze lepsza idzie ku lepszemu Vamos !!

0

Xavi ... Pan Trener.

5

Jak nie daj Bóg Guardiola zabierze nam Gaviego to cała Katalonia mu tego nie wybaczy

5

Moriba dziś podwójny przegryw ;)

0

Takie spalone na minimetry to jest zabójstwo futbolu

1

@Lukas82 Nic zabawniejszego dzis już nie przeczytamn xdddd nie pij tyle albo bierz połowę

1

Z całym szacunkiem dla niego ale ten gość nigdy nie powinien tu trafić

0

@Uukasz_93 Ale to podobno ewakuacja pro Rosyjskich separatystów bo Ukraińcy maja podjąć próbe ataku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?