0

Ciekawe czy Dembele też był na wspólnej kolacji

3

@SamuraJack Z tym Griezmannem to jeszcze nie mów "hop"

1

@PatrychoO Gniot

0

@Momals11 I uważasz że jeden Mbappe ugra wszystko Realowi ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mbappe to też nie Messi

5

@PatrychoO Na bank to drugie ten gość nigdy nie myśli o zespole tylko zawsze o sobie

0

@AmigoBlancos Wg najnowszego info Benzema raczej nie zagra a i bez tego uważam że to jednak PSG awansuje

1

Mane może odejść z Liverpoolu. Określił wymarzony kierunek
Jest nim La Liga, a więc w grę wchodzą Real Madryt i Barcelona. W obu przypadkach taki transfer będzie ciężki do zorganizowania.

Może by tak Mane zamiast Hallanda ?

0

@Momals11 To chyba juz przedawnione

3

Kawka z rana to jest mistrzostwo

0

@PodkarpackiKibic Pomyśl sobie że mieszkam we Wrocławiu i mamy tutaj "Tarczyński Arena " :d

1

Zespół dostał 0,011 zł od Spotify. W proteście umieścił 1000 piosenek po 30 sek. długości

Pocket Gods, zespół lo fi z Londynu, postanowił zaprotestować przeciwko sposobowi, w jaki artyści otrzymują zysk z odtworzeń utworów na Spotify. Artyści umieścili na platformie 1000 piosenek o długości 30 sekund.

0

A w Realu to istnieją w ogóle jacyś dyrektorzy itp ?? bo tam ma wrażenie że wszystkie stanowiska ma Perez w jednej osobie

0

@Azacca Wszyscy z dołu powinni odejść tego lata

0

Mam wrażenie że każdy młodzik przed wprowadzeniem do pierwszego zespołu powinien podpisywać wysokie klauzule odejścia

0

12:48 Według TV3 w najbliższych dniach może dojść do kolejnych dymisji w FC Barcelonie.
O ho zaczyna byc coraz lepiej

0

@max1982 Reszta wygląda spoko lepiej działa rozpoznawanie twarzy wg mnie no i czytnik linii , chyba pomogło bo narazie cisza i wyskoczył jeszcze komunika żeby odinstalować jakis "gear..." pakiet bo nie jest juz wspierany przez A12 i to chyba to pomoglo bo od 15 minut jest cisza

3

Troche to słabo wygląda że Lapcio obstawia się zanjomymi a nie ludźmi mającymi pojęcie nt. sprawowanej funkcji

0

@max1982 Zacząłem troche czytac na temat tego błędu ktos polecił jeszcze raz wł i wył telefon tak zrobiłem i czekam czy się naprawi.

1

Kubacki zaraz będzie odbierał medal , tylko w TVP obiera czy w Eurosporcie też ??

0

Dziś zaktualizował mi się tel do Androida 12 ( Galaxy S10) i juz mnie zaczyna wk.... co chwile mam dźwięk powiadomienia a po odblokowaniu nie ma żadnego ktos wie WTF ?

8

@Pilka_jest_okragla Potrzebujemy jeszcze co najmniej ze dwóch takich wygranych własnie żeby pozamykać niektórym japki

1

@FC1899Barca Yebuem Xd

0

@bartekvisca Wszystko było by ok gdyby stopy rosły stopniowo a nie tak jak teraz

0

Pewnie za mało ma dostać

1

@DonAndrzejos To chyba Lenglet Out, i oby Umtiti

0

@Kusco15 Dyskwalifikacja dla śmiecia

0

Jak to mówią " Wiara czyni cuda" najważniejsze to uwierzyć w siebie Vamos !!

1

Florentino Perez ma mieć coraz większe wątpliwości dotyczące Carlo Ancelottiego. Prezydent Realu Madryt wierzył, że doświadczony Włoch może poprowadzić jego nowy projekt, ale z każdym miesiącem coraz mocniej w to wątpi.
Osobiście uważam że Loew w piłce klubowej to trochę taka zagadka.

0

@sintesox Messi z żółwiem powinni wystarczyć ;)

0

@jacobFCB I właśnie tego się obawiam najbardziej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?