Cwaniak4
Dołączył/a: maj 2014
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Dembele też był na wspólnej kolacji
3
@SamuraJack Z tym Griezmannem to jeszcze nie mów "hop"
1
@PatrychoO Gniot
0
@Momals11 I uważasz że jeden Mbappe ugra wszystko Realowi ? Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Mbappe to też nie Messi
5
@PatrychoO Na bank to drugie ten gość nigdy nie myśli o zespole tylko zawsze o sobie
0
@AmigoBlancos Wg najnowszego info Benzema raczej nie zagra a i bez tego uważam że to jednak PSG awansuje
1
Mane może odejść z Liverpoolu. Określił wymarzony kierunek
Jest nim La Liga, a więc w grę wchodzą Real Madryt i Barcelona. W obu przypadkach taki transfer będzie ciężki do zorganizowania.
Może by tak Mane zamiast Hallanda ?
0
@Momals11 To chyba juz przedawnione
3
Kawka z rana to jest mistrzostwo
0
@PodkarpackiKibic Pomyśl sobie że mieszkam we Wrocławiu i mamy tutaj "Tarczyński Arena " :d
1
Zespół dostał 0,011 zł od Spotify. W proteście umieścił 1000 piosenek po 30 sek. długości
Pocket Gods, zespół lo fi z Londynu, postanowił zaprotestować przeciwko sposobowi, w jaki artyści otrzymują zysk z odtworzeń utworów na Spotify. Artyści umieścili na platformie 1000 piosenek o długości 30 sekund.
0
A w Realu to istnieją w ogóle jacyś dyrektorzy itp ?? bo tam ma wrażenie że wszystkie stanowiska ma Perez w jednej osobie
0
@Azacca Wszyscy z dołu powinni odejść tego lata
0
Mam wrażenie że każdy młodzik przed wprowadzeniem do pierwszego zespołu powinien podpisywać wysokie klauzule odejścia
0
12:48 Według TV3 w najbliższych dniach może dojść do kolejnych dymisji w FC Barcelonie.
O ho zaczyna byc coraz lepiej
0
@max1982 Reszta wygląda spoko lepiej działa rozpoznawanie twarzy wg mnie no i czytnik linii , chyba pomogło bo narazie cisza i wyskoczył jeszcze komunika żeby odinstalować jakis "gear..." pakiet bo nie jest juz wspierany przez A12 i to chyba to pomoglo bo od 15 minut jest cisza
3
Troche to słabo wygląda że Lapcio obstawia się zanjomymi a nie ludźmi mającymi pojęcie nt. sprawowanej funkcji
0
@max1982 Zacząłem troche czytac na temat tego błędu ktos polecił jeszcze raz wł i wył telefon tak zrobiłem i czekam czy się naprawi.
1
Kubacki zaraz będzie odbierał medal , tylko w TVP obiera czy w Eurosporcie też ??
0
Dziś zaktualizował mi się tel do Androida 12 ( Galaxy S10) i juz mnie zaczyna wk.... co chwile mam dźwięk powiadomienia a po odblokowaniu nie ma żadnego ktos wie WTF ?
8
@Pilka_jest_okragla Potrzebujemy jeszcze co najmniej ze dwóch takich wygranych własnie żeby pozamykać niektórym japki
1
@FC1899Barca Yebuem Xd
0
@bartekvisca Wszystko było by ok gdyby stopy rosły stopniowo a nie tak jak teraz
0
Pewnie za mało ma dostać
1
@DonAndrzejos To chyba Lenglet Out, i oby Umtiti
0
@Kusco15 Dyskwalifikacja dla śmiecia
0
Jak to mówią " Wiara czyni cuda" najważniejsze to uwierzyć w siebie Vamos !!
1
Florentino Perez ma mieć coraz większe wątpliwości dotyczące Carlo Ancelottiego. Prezydent Realu Madryt wierzył, że doświadczony Włoch może poprowadzić jego nowy projekt, ale z każdym miesiącem coraz mocniej w to wątpi.
Osobiście uważam że Loew w piłce klubowej to trochę taka zagadka.
0
@sintesox Messi z żółwiem powinni wystarczyć ;)
0
@jacobFCB I właśnie tego się obawiam najbardziej